Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool

  
Práve si prezerá 11 zákazníkov.
Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 1/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 2/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 3/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 4/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 5/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 6/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 7/7
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Najmodernejšie čistička vzduchu na trhu Dyson Pure Hot + Cool HP04 v modernom prevedení spĺňa aj tie najnáročnejšie očakávania. Štýlovo s ňou vyladíte interiér a ešte dbáte o svoje zdravie. Nejedná sa len o samotnú čističku vzduchu, v chladných dňoch vá

Žiadne hodnotenie. Doprava zdarma Doprava zdarma
€ 649,20
€ 541,00 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 1ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: na dotaz
Dyson Výrobca: Dyson Kód produktu: D6390 EAN kód: 5025155041581
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Adjusting the temperature
Getting started
Adjusting the oscillation and airflow
Dyson Pure Hot+Cool purifying fan heater
Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 1/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 2/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 3/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 4/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 5/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 6/7Čistička vzduchu, ventilátor a ohrev v jednom zariadení Dyson HP04 Pure Hot+Cool - 7/7
Popis

Najmodernejšia čistička vzduchu na trhu Dyson Pure Hot + Cool HP04 v inovovanom prevedení spĺňa aj tie najnáročnejšie očakávania. Štýlovo s ňou vyladíte interiér a ešte dbáte o svoje zdravie. Nejedná sa len o samotnú čističku vzduchu, v chladných dňoch vás príjemne zahreje s funkciou teplovzdušného ventilátora a v lete naopak ochladí, stačí prepnúť iba na ventiláciu.

3v1 aj tak by sa dalo nazvať toto inteligentné zariadenie kombinujúcu čističku vzduchu, ventilátor a ohrievač. Je vybavená automatickou detekciou zničištěného ovzdušia v reálnom čase a vďaka aplikácii Dyson Link, všetko ihneď vidíte prehľadne vo vašom mobilnom telefóne. Máte tak dokonalý prehľad a kontrolu nad ovzduším nielen u vás doma. Okamžite viete aká je aktuálna vlhkosť, teplota a samozrejme stav alebo znečistenia ovzdušia. Zároveň si všetko pohodlne nastavíte, ako potrebujete od prúdenia vzduchu, časovača až po osciláciu. Aplikácia je dostupná pre mobilné telefóny s operačným systémom min. Android 5 a iOS 10.Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.

Automaticky odstraňuje 99,95% plynov, škodlivín a alergénov zo vzduchu. Patentovaná technológia Air MultiplierTM sa následne postará o silný a rovnomerný prúd neprerušovaného vzduchu bez nepríjemných poryvov. Novinkou je tiež možnosť prepnutia na opačné prúdenie vzduchu, kedy čistený vzduch nie je fúkaný na vás, ale od vás, ideálne pre použitie v zimných mesiacoch.

Ak Vám záleží na svojom zdraví, je táto čistička vzduchu najlepším riešením, zaistí príjemný a zdravý vzduch bez baktérií. Výška samotnej čističky vzduchu je iba 764 mm a dĺžka prívodného kábla je 1,86 metra.


 

Hlavné výhody čističky vzduchu s ohrevom i ventilátorom Dyson PURE Hot + Cool HP04:

 • Automatické detekcia znečisťujúcich látok v ovzduší v reálnom čase
 • Komfortné prehľad a ovládanie cez mobilný telefón, vďaka aplikácii Dyson Link (podporovaný od Android 5 a iOS 10)
 • Integrovaný LCD display s informáciami nielen o stave vzduchu
 • Automaticky odstraňuje plyny a 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu
 • HEPA filter s uhlíkovým filtrom a s 360 ° filtráciou vzduchu
 • Celoročné využitie - v lete chladí v zime kúri
 • Technológia Air Multiplier ™ pre vytvorenie silného rovnomerného prúdu vzduchu.
 • Diffused mode pre opačné prúdenie filtrovaného vzduchu smerom od vás
 • Možnosť presného nastavenia teploty 1 - 37 °C
 • Vhodná pre alergikov - získala ocenenie Asthma & allergy friendly ™ spoločnosti Allergy Standards Limited.
 • Bez zápachu spáleniny
 • Bezproblémové čistenie a vysoká bezpečnosť
 • Unikátna oscilácia až vo 350 °
 • Vhodná aj pre použitie v noci - ocenenie Quiet Mark
 • Časovač vypnutia v rozmedzí 15 minút - 9 hodín
 • Diaľkový ovládač s magnetom
 • Plynule nastaviteľná intenzita prúdu vzduchu


 

Čistenie vzduchu nebolo nikdy jednoduchšie

Vytvoríte si vlastný týždenný plán, kedy sa má čističku vzduchu zapnúť, v akom režime má pracovať atď. Všetko si pohodlne nastavíte vďaka aplikácii Dyson Link, v ktorej máte o všetkom prehľad a kontrolu. Nemusíte sa už potom o nič starať a doma alebo v kancelárii budete mať stále čistý vzduchu.


 

Užívajte si plnú kontrolu nad ovzduším doma aj v kancelárii

Integrované senzory automaticky detekujú znečisťujúce látky PM2,5, PM10, VOC, NO2 v reálnom čase a následne tieto informácie čistička zobrazuje priamo v aplikácii Dyson Link a alebo na ne sama reaguje, upraví svoj výkon poprípade režim prevádzky.

Zároveň je čistička vzduchu vybavená automatickým režimom, ktorý sa o všetko postará za vás a vy si tak nemusíte lámať hlavu ako prístroj nastaviť najlepšie. Pri automatickom režime čistička Dyson Pure Hot + Cool HP04 sama monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a následne prispôsobuje svoju prevádzku. Dáta sú okamžite v reálnom čase k dispozícii priamo v aplikácii napr. Aktuálna vlhkosť, teplota vzduchu, režim, oscilácie, ale tiež samotné znečistenia.


 

Čistý vzduch v priebehu celého roka

Užívajte si príjemného ovzdušia bez škodlivín a alergénov po celý rok. Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool HP04 vďaka kvalitnému HEPA filtru automaticky odstraňuje plyny 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu. Filtruje mikroskopické častice ako pele, baktérie, čiastočky odumretej kože, srsti zvierat od veľkosti 0,1 mikrónu zo vzduchu a to v 360 °.

V letných mesiacoch sa môžete príjemne ochladiť s prečistením vzduchom, v zime potom parádne ohriať alebo rýchlo a rovnomerne vyhriať celú miestnosť.


Kvalitný filter s aktívnym uhlím na odstránenie škodlivých plynov a pachov

Hrubá vrstva grafitových kryštálov impregnovaných tris (hydroxymetyl) aminometán zachytáva viac pachov, výparov a plynov ako je napr. Formaldehyd. Vrstva aktívneho uhlíka na filtri zachytáva potenciálne škodlivé plyny napr. Výpary farieb a pod. A následne ich zo vzduchu filtruje, celá filtrácia prebieha v 360 stupňoch.


 

Patentovaná technológia Air MultiplierTM a Diffused mód

Air MultiplierTM je revolučná patentovaná technológia, ktorá čističke vzduchu umožňuje vytvoriť silný, neprerušovaný a rovnomerný prúd čistého vzduchu. Vzduch je nasávaný v spodnej časti prístroja, následne cez filtre vedený do oválneho prstenca, kde pri výstupe vzniká podtlak a tým sa zároveň strháva vzduch pred a za čističkou. 

Vďaka tzv. Diffused modu čistička fúka vyčistenie vzduch opačným smerom. Vzduch teda nie je fúkaný na vás, ale smerom od vás.

Jediná čistička vzduchu s presným nastavením teploty

V vykurovacom režime si pohodlne nastavíte požadovanú teplotu až do výšky 37 °C s presnosťou na 1 °C a termostat čističky vzduchu bude nastavenú teplotu udržiavať.


Bez alergénov a zápachu spáleniny

Užívajte si radosti života naplno bez nežiaducich alergénov. Táto čistička vzduchu získala ocenenie Asthma & allergy friendly ™ spoločnosti Allergy Standards Limited. Zároveň sa pri vykurovaní nemusíte obávať zápachu spáleniny, prach sa totiž na vykurovacích telesách nepripaľuje, pretože nikdy nepresiahnu teplotu 200 ° C.


 

Užívajte si čistý vzduch aj v noci

Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool HP04 je skvelá aj pre použitie v priebehu noci. Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu, zároveň má veľmi nízku hlučnosť a pre pohodlné vypnutie stačí nastaviť na časovači, za ako dlho sa má vypnúť. Ocenenie Quiet Mark je dôkazom nízkej hlučnosti tejto čističky.


 

Výmena filtrov ľahko a rýchlo

Samotné filtre vyžadujú len minimálnu údržbu a výmenu zvládne každý. Vďaka integrovanej funkcii sledovanie vás čistička sama informuje, keď je filter nutné vymeniť. Následne stačí už pár krokov a nové filtre sú na svojom mieste.


 

Bezpečná a jednoducho sa čistí

Čistička vzduchu nemá žiadne rýchlo rotujúce lopatky alebo viditeľná vykurovacie telesá. Pokiaľ dôjde k prevrhnutiu alebo pádu automaticky sa vypne. Pri čistení neprekážajú žiadne mriežky alebo lopatky a údržba je tak veľmi jednoduchá.


 

Oscilácia až vo 350 stupňoch

Na aktiváciu oscilácie vzduchového prstenca okolo zvislej osi vám stačí len jedno stlačenie tlačidla. Navyše si môžete nastaviť osciláciu v rozsahu od 45 stupňov až po neuveriteľných 350 stupňov, vďaka takto veľkom rozsahu oscilácie dosiahnete omnoho efektinvějšího a účinějšího čistenie vzduchu.


 

Nastavenie sklonu čističky bez nutnosti fixácie

Smer prúdenia vzduchu si jednoducho upravíte naklonením prstenca bez nutnosti fixácie vybraného náklonu.


 


Časovač pre automatické vypnutie

Čistička vzduchu má integrovaný automatický časovač vypnutia, na ktorom si navolíte dobu za ako dlho sa má čistička sama vypnúť v rozmedzí od 15 minút do 9 hodín.
 


 

Jednoduché ovládanie diaľkovým ovládačom s magnetickým úchytom

Súčasťou čističky vzduchu je aj diaľkové ovládanie, vďaka ktorému si pohodlne nastavíte časovač, zapnete osciláciu, nastavíte teplotu a variantu prúdenie vzduchu vr. intenzity. Ovládanie má zaoblený tvar s magnetom vo vnútri pre jednoduché odkladanie priamo na čističke.


 

Záruka

Záruka 2 roky a záručný aj pozáručný servis Dyson. Podpora expertov Dyson, kedykoľvek potrebujete. Doručenie zdarma a najneskôr do dvoch pracovných dní.

Galéria
Príklady praktického použitia čističky vzduchu Dyson Pure Hot + Cool HP04
Špecifikácia
Váha 9.06 kg
Časový dobehčasový dobeh je možné nastaviť v rozmedzí 2 až 30 min. áno
Guličkové ložiskáVentilátor je vybavený kvalitnými gulôčkovými ložiskami ktoré predĺžia životnosť ventilátora až na 40000/hod.Ventilátor s gulôčkovými ložiskami je vhodný k montáži na strop. áno
Model HOT+COOL HP04
Filter áno - HEPA s aktívnym uhlím
Počet rýchlostíDefinuje akým počtom rýchlostí je výrobok vybavený 10
Príkon - ohrev (W) 2,25 kW
Prevedenie bezvrtulové
Oscilácia áno
Výška 764 mm
Dĺžka napájacieho kábla 1,86 cm
Značka DYSON
Akustický tlak (hlučnosť dBA/3m)Hladina akustického tlaku je miera hluku,ktorú nameriame za určitých podmienok.Táto veličina je závislá od vzdialenosti od zdroja,od jeho umiestnenia,ako aj od okolitého prostredia.Hladina akustického tlaku je vyjadrená v decibeloch (dB) a je meraná zo vzdialenosti 3 metre od zdroja. 62 dBA/3m
Farba bielo-strieborná
CECE označenie je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami), ktoré sa na výrobok vzťahujú, a že zhoda bola preukázaná pomocou príslušného postupu posudzovania zhody. Základné požiadavky sú požiadavky, týkajúce sa bezpečnosti výrobkov, ochrany verejného zdravia, ochrany spotrebiteľa, ochrany životného prostredia a v určitých prípadoch aj interoperability. CE
Menovitý kmitočet (Hz)Frekvencia alebo kmitočet je fyzikálna veličina, ktorá udáva počet opakovaní periodického javu za jednotku času. 50 Hz
Menovité napätie (V)Napätie ktorým je inštalácia alebo jej časť označená. Skutočné napätie sa môže od menovitého odlišovať v povolených medziach 230 V
OvládanieDefinuje akým spôsobom je výrobok ovladaný diaľkové
Použitie pre čistenie vzduchu
Prietok vzduchu (m³/hod)Vzduchové objemy, ktoré prúdia behom určenej doby z určeného priestoru alebo do neho. Obecne sa vyjadrujú v m³/hod, m³/min alebo m³/s.Objem miestnosti sa násobí číslom stanovenej intenzity výmeny vzduchu za hodinu 1044 m³/h
Príkon (W)Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej za jednotku času pri vykonávaní práce. 40
Príslušenstvo diaľkové ovládanie
ReguláciaUrčuje či má komponent možnosť regulácie prietoku vzduchu áno
Rozmery 205 x 205 x 764
Verzia s diaľkovým ovládaním
K stiahnutiu Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Doplnky a súvisiace Stojí za pozornosť
Štýlový stojanový ventilátor s technológiu Air Multiplier DYSON AM07 strieborno-biely Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Štýlový stojanový ventilátor s technológiu Air Multiplier…
Skladom
Kód produktu: D0912
€ 329,00
viac informácií
Ideálna kombinácia ventilátora s ohrievačom vzduchu DYSON AM09 Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Ideálna kombinácia ventilátora s ohrievačom vzduchu DYSON AM09
skladom
Kód produktu: D4550
€ 349,00
viac informácií
Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00
Momentálne vypredané
Kód produktu: D2488
€ 379,20
viac informácií
Inteligentná čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Link TP02 Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Inteligentná čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure…
Skladom
Kód produktu: D5162
€ 429,60
viac informácií
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.