Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Dotykový regulátor otáčok DTR -1

  
Predaj skončil
Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 1/6Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 2/6Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 3/6Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 4/6Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 5/6Dotykový regulátor otáčok DTR -1 - 6/6
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 47525 EAN kód: 4250622621718

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Potrebujete regulovať ventilátor a zaujímate sa aj o dizajnovú stránku regulátora? Tento regulátor bude ladiť skoro s každým moderným interiérom. Ovládanie je dotykové a predný panel je podsvietenie modrým LED svetlom. Použijete ho pre regulovanie menších a stredných ventilátorov s maximálnym výkonom 200W a do 1A. K jednému regulátoru môžete pripojiť viac ventilátorov, ale celková odberová hodnota nesmie presiahnuť maximálny výkon.


 

DESIGN

Kryt je vyrobený z plastu a dotykový ovládací panel je z tvrdeného skla. Na dotykovom displeji je on / off tlačidlo a dve tlačidlá na reguláciu otáčok. Nastavená rýchlosť je zobrazená na stupnici nad ovládacími tlačidlami. LED displej je modro podsvietený.
 


 

MONTÁŽ

Regulátor je určený pre montáž do steny, alebo pod omietku do inštalačnej krabičky.

Facebook Pozvánka
K stiahnutiu

prehlásenie o zhode1.64 MB.pdf

návod k použitiu4.14 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.