Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Flexibilné potrubie, antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB Ø63mm

  
Práve si prezerá 11 zákazníkov.
Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 1/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 2/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 3/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 4/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 5/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 6/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 7/7
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Ohybné kruhové potrubie Dalap Flexitech Ø 63 mm s dĺžkou 50 m v antistatickom antibakteriálnym zelenom prevedení. Jedná sa flexibilné riešenie pre odvetranie bytu, domu i kancelárií.

Žiadne hodnotenie. NEW NEW
€ 128,17
€ 106,81 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 2ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: 10 a viac ksDostupnosť 3 dni.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 196328 EAN kód: 4250622624450
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 1/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 2/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 3/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 4/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 5/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 6/7Flexibilné potrubie,antibakteriálne a antistatické FLEXITECH RDASPB - 7/7
Popis

Ohybné kruhové potrubie Dalap Flexitech Ø63 mm dodávané s dĺžkou 50 m v antistatickom s antibakteriálnom v zelenom prevedení. Jedná sa flexibilné riešenie pre odvetranie bytu, domu i kancelárií. Vhodné pre centrálny rozvod vzduchu, rekuperačné jednotky a iné. Antistatická antibakteriálna verzia ohybného potrubia sa uplatní predovšetkým v náročnejších prostrediach, ako sú nemocnice, kliniky a prevádzky v ktorých je nutné zaistiť hygienické prostredie a nesmie dochádzať k vzniku statickej elektriny.

Systém vzduchovodu Dalap Flexitech je vďaka svojim malým rozmerom a dobrým mechanickým vlastnostiam, možné inštalovať ako do podlahy, stropu, tak aj do menších priestorov, kde iné vzduchovody inštalovať nemožno.

Potrubie je možné predĺžiť spojkou a utesniť pomocou gumového tesniaceho krúžku a upevniť poistným krúžkom.Pre napojenie rekuperačnej jednotky je možné požiť distribučné boxy, kedy za pomoci príruby môžeme prepojiť Flexitech potrubia. Pre vyústenie cez podlahu alebo stenu sa hodí konektor a mriežka Flexitech.


 

Výhody inštalácie potrubia systému Dalap Flexitech

  • Malé rozmery, vhodné predovšetkým do podhľadov s nízkym profilom· Vysoká pevnosť, odolné pre väčšie zaťaženie
  • Flexibilné použitie možnosť upravenie dĺžky potrubia podľa potreby Hladký vnútorný povrch potrubia s minimálnou hlučnosťou
  • Široká ponuka prepojovacích prvkov
  • Antistatické antibakteriálne prevedenie do náročnejších prevádzok na prostredie


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôzných veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisi (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.


 

Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

  • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
  • Odborné poradenstvo
  • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni) Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
  • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
  • Najširší výber potrubných ventilátorov trvale skladom
  • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
Galéria
Potrubie Flexitech
Napojenie potrubia Flexitech
Špecifikácia
Váha 15 kg
Značka Dalap
Farba zelená
Dĺžka (m) 50 m
MateriálDefinuje typ materiálu komponentu Plast
Prevádzková teplotaDefinuje pracovnú teplotu v ktorej môže výrobok pracovať -20 až +60
PriemerHodnota označuje priemer veľkosti príruby komponentu alebo ventilátora. 63mm
Rozmery viď.obrázok
Facebook Pozvánka
Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.