Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 Ø90mm

  
Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 1/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 2/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 3/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 4/4
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Ohybné kruhové potrubie Dalap Flexitech RD Ø90 mm dodávané s dĺžkou 50 m v štandardnom modrom alebo červenom prevedení. Ide o flexibilné riešenie pre odvetranie bytu, domu i kancelárií. Vhodné pre centrálny rozvod vzduchu, rekuperačnej jednotky a iné.

Žiadne hodnotenie.
€ 142,80
€ 119,00 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 1ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: 30 a viac ksDostupnosť 3 dni.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 197550 EAN kód: 4250622651203
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 1/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 2/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 3/4Flexibilné vzduchotechnické potrubie FLEXITECH RD 90 - 4/4
Popis

Ohybné kruhové potrubie Dalap Flexitech RD Ø90 mm dodávané s dĺžkou 50 m v štandardnom modrom alebo červenom prevedení. Ide o flexibilné riešenie pre odvetranie bytu, domu i kancelárií. Vhodné pre centrálny rozvod vzduchu, rekuperačnej jednotky a iné. Systém vzduchovodu Dalap Flexitech je vďaka svojim malým rozmerom a dobrým mechanickým vlastnostiam, možné inštalovať potrubia, ako do podlahy, stropu, tak aj do menších priestorov, kde iné vzduchovody inštalovať nemožno.** Farba potrubia sa môže líšiť podľa dodanej serie od výrobcu.

Potrubie je možné predĺžiť spojkou a utesniť pomocou gumového tesniaceho krúžku a upevniť poistným krúžkom. Pre napojenie rekuperačnej jednotky je možné použiť distribučné boxy, kedy pomocou príruby môžeme prepojiť Dalap Flexitech potrubia. Pre vyústenie cez podlahu alebo stenu sa hodí konektor mriežka Flexitech..


 

Výhody inštalácie potrubia systému Dalap Flexitech

  • Malé rozmery, vhodné predovšetkým do podhľadov s nízkym profilom
  • Vysoká pevnosť, odolné pre väčšie zaťaženie
  • Flexibilné použitia možnosť upravenie dĺžky potrubia podľa potreby
  • Hladký vnútorný povrch potrubia s minimálnou hlučnosťou
  • Široká ponuka prepojovacích prvkov


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôznych veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisy (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.

Galéria
Potrubie Flexitech
Špecifikácia
Váha 17.5 kg
Model RD90
Značka DALAP
Farba modrá alebo červená
Dĺžka (m) 50 m
MateriálDefinuje typ materiálu komponentu plast
Prevádzková teplotaDefinuje pracovnú teplotu v ktorej môže výrobok pracovať -20°C až +60°C
PriemerHodnota označuje priemer veľkosti príruby komponentu alebo ventilátora. 90 mm
Rozmery viď.obrázok
Verzia standard
Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.