Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

História

História

Spoločnosť DALAP (s.r.o, Kft, Sp. z o.o, GmbH) je súčasťou nemeckej skupiny DALAP GmbH, ktora na trhu pôsobí od roku 2008.Spoločnosť DALAP má zastúpenie, prostredníctvom svojich dcérskych firiem na trhoch v Nemecku, Rakúsku, Česku, Slovensku, Maďarsku a Poľsku daľšie krajiny sú v štádiu príprav. Vďaka implementácii procesného on-line systému, centralizácii logistiky, výroby a nákupe dokážeme pre Vás, našich zákazníkov, dodávať kvalitné ventilátory za diskontné ceny. Poznáme svoje produkty rozumieme Vašim potrebám, pomáhame Vám, pomocou popisov, videí a poradenstvu, vybrať ten pravý produkt, ktory bude plne vyhovovať Vašim požiadavkám.


Súčasnost

Našou prioritou je mať tovar ihneď skladom k okamžitej expedícii. V rámci strednej Európy máme niekoľko navzájom prepojených logistických skladov o celkovej rozlohe 5500 m2. Spoločnosť uvádza na trh vlastné produkty značky DALAP Lüftungs systeme, ktoré, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, sú najlepšou voľbou v pomere VÝKON / CENA. 


Vízia spoločnosti

Vízia spoločnosti v nasledujúcich rokoch pripravujeme rozšírenie predaja aj o ďalšie Európske štáty.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.