Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón

  
Práve si prezerajú 3 zákazníci.
Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 1/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 2/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 3/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 4/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 5/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 6/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 7/7
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Moderná čistička vzduchu s aplikáciou pre chytré telefóny (Android aj iOS), umožňuje maximálnu kontrolu vzduchu v miestnosti, v ktorej sa pohybujete. Vďaka aplikácii ste ihneď v spojení s čističkou a získate aktuálne dáta z monitorovanej miestnosti (vlh

Žiadne hodnotenie. NEW NEW Doprava zdarma Doprava zdarma
€ 599,00
€ 499,17 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 1ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: na dotaz
Dyson Výrobca: Dyson Kód produktu: D6439 EAN kód: 5025155041598
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Automatický režim čističky Dyson Pure Cool TP04
Výmena filtra u čističky Dyson Pure Cool TP04
Prvé spustenie čističky Dyson Pure Cool TP04
Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 1/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 2/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 3/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 4/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 5/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 6/7Inteligentná čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 s ovládaním cez mobilný telefón - 7/7
Popis

Chytrá čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool TP04 s automatickou detekciou zničištěného ovzdušia v reálnom čase. Je vybavená aplikáciou pre inteligentné telefóny Dyson Link, vďaka ktorej máte úplný prehľad a kontrolu nad ovzduším u vás doma alebo v kancelárii. Aktuálne dáta z monitorovanej miestnosti máte ihneď na dostupné vo svojom smartfóne - aktuálnú vlhkosť, teplotu a hlavne stav znečistenia ovzdušia, zároveň môžete svoju čističku vzduchu prostredníctvom aplikácie pohodlne ovládať. Bezproblémov si nastavíte režim prúdenie vzduchu, osciláciu alebo časovač, nech už ste kdekoľvek. Aplikácia je dostupná pre mobilné telefóny so systémom Android aj iOS. Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.

Automaticky odstraňuje 99,95% plynov, škodlivín a alergénov zo vzduchu. Zároveň je vybavená patentovanou technológiou Air MultiplierTM pre silný a rovnomerný prúd neprerušovaného vzduchu bez poryvov. Vďaka tejto čističke vzduchu sa budete cítiť komfortne aj v najteplejších dňoch a počas horúcich nocí môžete nerušene spať.

Ak vám záleží na svojom zdraví, je táto čistička vzduchu najlepším riešením, zaistí príjemný a zdravý vzduch bez baktérií a to v neuveriteľnom rozsahu 350 °, vďaka takto veľkej osciláciu je čistenie vzduchu efektívnejšie a rýchlejšie. Navyše bez prievanu, vďaka špeciálnej možnosti, kedy je možné prepnúť smer prúdenia vzduchu dozadu namiesto dopredu. Výška samotnej čističky vzduchu je iba 1054 mm a dĺžka prívodného kábla je 1,8 metra.


 

Hlavné výhody čističky vzduchu s ventilátorom Dyson PURE Cool TP04:

 • Automatické detekcia znečisťujúcich látok v ovzduší v reálnom čase
 • Komfortné ovládanie cez mobilný telefón, vďaka aplikácii Dyson Link (podporovaný od Android 5 a iOS 10)
 • Automaticky odstraňuje plyny a 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu
 • Integrovaný LCD display s informáciami
 • HEPA filter s aktívnym uhlím
 • Vhodná aj pre alergikov - ocenenie Asthma & allergy friendly ™
 • Automatický a inteligentný režim čistenia vzduchu vr. monitoringu kvality ovzdušia s dátami priamo vo vašom telefóne, vďaka aplikácii Dyson Link
 • Časový plán - vytvorte si vlastný týždenný plán, pre zapnutie čističky vzduchu v určitých časoch a v nastavení, ktoré potrebujete
 • Automatický režim kontrolujúci kvalitu vzduchu v miestnosti a podľa nej automaticky nastavuje prúd vzduchu
 • Celoročné využitie - v lete chladí
 • Technológia Air Multiplier ™ pre vytvorenie silného rovnomerného prúdu vzduchu.
 • Vysoká bezpečnosť a jednoduché čistenie
 • Oscilácia od 45 do 350 ° na jedno kliknutie
 • Vhodná aj pre použitie v noci - ocenenie Quiet Markt
 • Časovač vypnutia v rozmedzí 15 minút - 9 hodín
 • Diaľkový ovládač s magnetom
 • Plynule nastaviteľná intenzita prúdu vzduchu


 

Automatická detekcia znečistenia vzduchu

Integrované senzory umožňujú automatickú detekciu hladiny znečisťujúcich látok PM2,5, PM10, VOC, NO2 v reálnom čase a následne tieto informácie o kvalite vzduchu zobrazovať vo vašej aplikácii alebo priamo reagovať, kedy čistička vzduchu upraví svoj režim či výkon.


 

Po celý rok s čistým vzduchom

Či už je teplé počasie plné rôznych alergénov alebo zimné obdobie, kedy sa menej vetrá a vzduch je tak viac znečistený. Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 je tu pre vás po celý rok. Účinná filtrácia v 360 ° uzavretým HEPA filtrom s aktívnym uhlíkom odstraňuje až 99,95% znečisťujúcich látok. Filter s aktívnym uhlíkom odstraňuje škodlivé plyny a HEPA filter odstraňuje aj ultra jemné častice, ako alergény, baktrie a iné znečisťujúce látky od veľkosti 0,1 mikrónu.


 

Inteligentné čistenie vzduchu s automatickou kontrolou kvality ovzdušia

Nemusíte si lámať hlavu s tým, ako čističku vzduchu nastaviť. S automatický režimom, sa o to prístroj postará sám. Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 sama monitoruje kvalitu vzduchu v miestnosti a následne upravuje svoju prevádzku. Dáta sú vidieť v reálnom čase priamo v aplikácii Dyson Link. V aplikácii je vidieť aktuálne vlhkosť, teplota vzduchu, ale aj samotné znečistenia.


 

Air MultiplierTM unikátna a patentovaná technológia pre prúdenie vzduchu

Revolučná patentovaná technológia Air MultiplierTM umožňuje čističke vytvoriť silný, neprerušovaný a rovnomerný prúd čistého vzduchu. Vzduch je nasávaný v spodnej časti prístroja, následne cez filtre vedený do oválneho prstenca, kde pri výstupe vzniká podtlak a tým sa súbežne strháva vzduch pred a za čističkou.


 

Vhodná tiež pre alergikov, bez nežiadúcich alergénov

Užívajte si radosti života naplno bez otravných alergénov. Táto čistička vzduchu je certifikovaná Asthma & allergy friendly ™ spoločnosti Allergy Standards Limited.


 

Nerušený spánok s čistým vzduchom

Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP04 je ideálna aj pre prevádzku v noci. V nočnom režime prebieha čistenie vzduchu s menšou intenzitou prúdu vzduchu a so zníženou prevádzkovou hlučnosťou. Súčasne je tiež stlmený aj jas LED displeja. Pre pohodlné vypnutie stačí nastaviť na časovači, za ako dlho sa má vypnúť. Ocenenie Quiet Mark je dôkazom nízkej hlučnosti tejto čističky.


 

Bezpečná a jednoducho sa čistí

Čistička vzduchu nemá žiadne rýchlo rotujúce lopatky alebo viditeľná vykurovacie telesá. Pri prevrhnutí alebo pádu sa automaticky vypne. Pri čistení neprekážajú žiadne mriežky alebo lopatky a údržba je tak bezproblémová.


 

Veľký rozsah oscilácie

Stačí len jedno stlačení tlačidla a oscilácie vzduchového prstenca je plne funkčný. Navyše pre maximálnu efektivitu čistenie je vybavená oscilácií v rozmedzí od 45 až do neuveriteľných 350 °.


 

Čistenie vzduchu nebolo jednoduchšie

Pomocou aplikácie Dyson Link si môžete vytvoriť vlastný týždenný plán, kedy sa má čističku vzduchu sama zapnúť a v akom režime má fungovať. Všetko si pohodlne nastavíte na svojom mobilnom telefóne a následne sa už nemusíte o nič starať, doma alebo v kancelárii tak budete mať stále čistý vzduchu. Maximálny prehľad a kontrola priamo vo vašom telefóne.


 

Automatické vypnutie vďaka časovaču

Vďaka integrovanému časovaču vypnutia v rozmedzí od 15 minút do 9 hodín si čističku nastavíte a môžete ísť v pokoji spať. Po uplynutí nastaveného času sa sama vypne.


 

Pohodlné ovládanie aj pomocou diaľkového ovládača

Súčasťou čističky vzduchu je aj diaľkové ovládanie, vďaka ktorému si pohodlne nastavíte časovač, zapnete osciláciu, nastavíte nočný režim alebo prúdenie vzduchu vr. intenzity. Ovládanie má zaoblený tvar s magnetom vo vnútri pre jednoduché odkladanie priamo na čističke.


 

Rýchla a bezproblémová výmena filtrov

Samotné filtre vyžadujú len minimálnu údržbu a výmenu zvládne každý. Vďaka integrovanej funkcii sledovanie vás čistička sama informuje, keď je filter nutné vymeniť.


 

Záruka

Záruka 2 roky a záručný aj pozáručný servis Dyson. Podpora expertov Dyson, kedykoľvek potrebujete. Doručenie zdarma a najneskôr do dvoch pracovných dní.

Galéria
DYSON PURE COOL TP04
Špecifikácia
Váha 8.7 kg
Časový dobehčasový dobeh je možné nastaviť v rozmedzí 2 až 30 min. áno
Guličkové ložiskáVentilátor je vybavený kvalitnými gulôčkovými ložiskami ktoré predĺžia životnosť ventilátora až na 40000/hod.Ventilátor s gulôčkovými ložiskami je vhodný k montáži na strop. áno
Model Dyson PURE COOL TP04
Dĺžka príruby ventilátoraPríruba je vyčnievajúci kruhový okraj na konci ventilátora ktorý určuje priemer ventilátora a zároveň udáva montážnu hĺbku ventilátora. 1,8
Filter HEPA s aktívnym uhlím
Počet rýchlostíDefinuje akým počtom rýchlostí je výrobok vybavený 10
Diaľkové ovládanie áno
Oscilácia áno
Výška 1054
Značka DYSON
Akustický tlak (hlučnosť dBA/3m)Hladina akustického tlaku je miera hluku,ktorú nameriame za určitých podmienok.Táto veličina je závislá od vzdialenosti od zdroja,od jeho umiestnenia,ako aj od okolitého prostredia.Hladina akustického tlaku je vyjadrená v decibeloch (dB) a je meraná zo vzdialenosti 3 metre od zdroja. 60,4 dBA/3m
Farba bielo-strieborná
CECE označenie je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami), ktoré sa na výrobok vzťahujú, a že zhoda bola preukázaná pomocou príslušného postupu posudzovania zhody. Základné požiadavky sú požiadavky, týkajúce sa bezpečnosti výrobkov, ochrany verejného zdravia, ochrany spotrebiteľa, ochrany životného prostredia a v určitých prípadoch aj interoperability. CE
Menovitý kmitočet (Hz)Frekvencia alebo kmitočet je fyzikálna veličina, ktorá udáva počet opakovaní periodického javu za jednotku času. 50 Hz
Menovité napätie (V)Napätie ktorým je inštalácia alebo jej časť označená. Skutočné napätie sa môže od menovitého odlišovať v povolených medziach 230 V
Použitie pre čistenie vzduchu
Prietok vzduchu (m³/hod)Vzduchové objemy, ktoré prúdia behom určenej doby z určeného priestoru alebo do neho. Obecne sa vyjadrujú v m³/hod, m³/min alebo m³/s.Objem miestnosti sa násobí číslom stanovenej intenzity výmeny vzduchu za hodinu 1300 m³/h
Príkon (W)Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej za jednotku času pri vykonávaní práce. 40
Príslušenstvo diaľkové ovládanie
ReguláciaUrčuje či má komponent možnosť regulácie prietoku vzduchu áno
Rozmery 223 x 223 x 1054
Verzia bezvrtuľový
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.