Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01

  
Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 1/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 2/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 3/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 4/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 5/5
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Malá, praktická a s najnovšími technológiami vybavená, to je prvá osobná čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me. Odstráni až 99,95% škodlivých látok a alergénov zo vzduchu, zároveň vás príjemne ochladzuje a to s novou projekciou vzduchu (prúde

Žiadne hodnotenie. NEW NEW Doprava zdarma Doprava zdarma
€ 349,20
€ 291,00 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 1ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: na dotaz
Dyson Výrobca: Dyson Kód produktu: D5910 EAN kód: 5025155040850
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
The Dyson Pure Cool™ - Airflow technology
The Dyson Pure Cool™
The Dyson Pure Cool Me™
Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 1/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 2/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 3/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 4/5Malá a praktická čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me BP01 - 5/5
Popis

Malá, praktická a s najnovšími technológiami vybavená, to je prvá osobná čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me. Odstráni až 99,95% škodlivých látok a alergénov zo vzduchu, zároveň vás príjemne ochladzuje a to s novou projekciou vzduchu (prúdenie vzduchu). Pre čo najvyšší komfort je vybavená automatickou osciláciou, časovačom, nočným režimom a diaľkovým ovládaním.

Nájdete tu hneď niekoľko unikátnych technológií, vďaka ktorým sa budete cítiť príjemne a tiež praktické vymoženosti pre maximálny komfort od automatickej oscilácie, časovača až po nočný režim a diaľkové ovládanie.


 

Prečo zvoliť osobnú čističku vzduchu s ventilátorom Dyson Pure Cool Me?

 • Unikátny a moderný dizajn
 • Odstraňuje plyny a až 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu
 • Uhlíkový filter a HEPA filter k filtrácii škodlivých plynov, pachov
 • Technológia Core FlowTM pre presné nasmerovanie vzduchu
 • LCD display s informáciami (aktuálna rýchlosť, nastavený režim a životnosť filtra)
 • Celoročné využitie - v lete chladí
 • Jednoduché nastavenie prúdu vzduchu
 • Vysoká bezpečnosť a jednoduché čistenie
 • Oscilácie na jedno kliknutie v uhle 70 °
 • Nočný režim - nižšia hlučnosť a znížený jas displaya
 • Časovač vypnutia v rozmedzí 30 minút - 8 hodín
 • Diaľkový ovládač s magnetom
 • Plynule nastaviteľná intenzita prúdu vzduchu v 10 úrovniach


 

Príjemne ochladí a zároveň čistí vzduch

Čistička vzduchu a ventilátor v jednom Dyson Pure Cool Me s presne smerovaným vzduchom vás príjemne ochladí čistým vzduchom bez nežiaducich peľov, baktérií a alergénov. Vďaka kominovanému HEPA filtru s aktívnym uhlím navyše odstráni aj plyny. To všetko s maximálnou účinnosťou až 99,95%.


 

Najnovšie technológie Dyson Core FlowTM

Jedná sa o najnovšie technológie tohto výrobcu, kedy dva silné prúdy vzduchu sú vedené úzkymi otvormi nad zaoblenú guľovou plochou, tu sa stretávajú a vytvára tzv. vysokotlakové jadro, ktoré následne produkuje osviežujúci prúd čistého vzduchu.


 

Presne smerovaný prúdu vzduchu jedným pohybom ruky

Jedným pohybom ruky si presne a precízne nastavíte prúdenie vzduchu. Stačí prejsť rukou po kopulu a nastavením jej polohy určíte smer prúdenia vzduchu presne tam, kam potrebujete.


 

Čistička vzduchu s ventilátorom len a len pre Vás

Táto čistička vzduchu kombinovaná s ventilátorom bola vyvinutá preto, aby vám pomohla zlepšiť kvalitu vzduchu. Či ste doma, na pracovisku vo vyhriatej kancelárii, či sedíte za počítačom v rozpálenom, prašnom skladisku. Vzduch, ktorý vás osviežuje, bude vďaka Dyson Pure Cool Me vždy čistý.


 

Oscilácia

Pre vyššiu efektivitu je zariadenie vybavené automatickou osciláciou v uhle 70 ° a to všetko jednoduchým stlačením tlačidla. Záber čističky tak bude väčší.


 

Špeciálny nočný režim pre nerušený spánok

Nastavením nočného režimu znížite intenzitu prúdenia vzduchu a tým je výrazne znížená hlučnosť čističky. Súčasne sa stlmí aj jas LED displaya, aby vás svetlo nerušilo.


 

Časovač pre vyšší komfort

Čističku vzduchu možno nastaviť tak, aby sa po uplynutí nastaveného času v rozmedzí 30 minút - 8 hodín automaticky vypla. Môžete si vychutnať osviežujúci prúd čistého vzduchu bez obáv, napríklad aj v noci.


 

Jednoduchá manipulácia a ovládanie

Ventilátor s čističkou vzduchu je ľahký a ľahko si ho umiestnite doma alebo v kancelárii, presne tam, kam potrebujete. Môžete mať tak čistý vzduchu a svoje pohodlie vo dne aj v noci. Priemer základne je iba 245 mm.

Pre bezproblémové ovládanie je vybavený diaľkovým ovládaním s magnetom, ktorý v prípade potreby odložíte priamo na prístroj a nemusíte mať strach, že ho niekde stratíte.


 

LED display pre maximálnu prehľadnosť

Aby ste mali presný prehľad o tom, ako je čistička vzduchu nastavená, na spodnej časti je umiestnený LED display, na ktorom vidíte aktuálne nastavený výkon (rýchlosť prúdenia vzduchu), nastavený režim alebo aktuálny stav filtra.


 

Bezpečnosť predovšetkým

Nemusíte sa obávať žiadnej rýchlo rotujúcej vrtule ventilátora, ktorá býva častým rizikom úrazu. Ste chránení ako vy, tak vaša ratolesť.


 

Jednoduchá údržba a čistenie

Žiadna mriežka alebo lopatky ventilátora, ktoré sa ťažko čistia. Navyše integrovaný ukazovateľ znečistenia filtra vás včas upozorní, kedy je potrebné filter vymeniť. Samotná výmena filtra je veľmi rýchla a jednoduchá, presne tak, aby ste mohli Dyson Pure Cool Me čo najskôr zase používať.


 

Záruka

Záruka 2 roky a záručný aj pozáručný servis Dyson. Podpora expertov Dyson, kedykoľvek potrebujete. Doručenie zdarma a najneskôr do dvoch pracovných dní.

Galéria
Dyson Pure Cool Me
Špecifikácia
Váha 4.87 kg
Časový dobehčasový dobeh je možné nastaviť v rozmedzí 2 až 30 min. áno
Guličkové ložiskáVentilátor je vybavený kvalitnými gulôčkovými ložiskami ktoré predĺžia životnosť ventilátora až na 40000/hod.Ventilátor s gulôčkovými ložiskami je vhodný k montáži na strop. áno
Oscilácia áno 70 °
Určenie interiér
Model PURE COOL ME
Počet rýchlostíDefinuje akým počtom rýchlostí je výrobok vybavený 10
Dĺžka napájacieho kábla 1,86
Diaľkové ovládanie áno
Filter áno
Značka DYSON
LED displej s ukazovateľom teploty áno
Akustický tlak (hlučnosť dBA/3m)Hladina akustického tlaku je miera hluku,ktorú nameriame za určitých podmienok.Táto veličina je závislá od vzdialenosti od zdroja,od jeho umiestnenia,ako aj od okolitého prostredia.Hladina akustického tlaku je vyjadrená v decibeloch (dB) a je meraná zo vzdialenosti 3 metre od zdroja. 59 dBA/3m
Farba bielo-strieborná
CECE označenie je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami), ktoré sa na výrobok vzťahujú, a že zhoda bola preukázaná pomocou príslušného postupu posudzovania zhody. Základné požiadavky sú požiadavky, týkajúce sa bezpečnosti výrobkov, ochrany verejného zdravia, ochrany spotrebiteľa, ochrany životného prostredia a v určitých prípadoch aj interoperability. CE
Menovité napätie (V)Napätie ktorým je inštalácia alebo jej časť označená. Skutočné napätie sa môže od menovitého odlišovať v povolených medziach 230 V
Použitie pre čistenie vzduchu
Menovitý prúd (A) 50 A
Prietok vzduchu (m³/hod)Vzduchové objemy, ktoré prúdia behom určenej doby z určeného priestoru alebo do neho. Obecne sa vyjadrujú v m³/hod, m³/min alebo m³/s.Objem miestnosti sa násobí číslom stanovenej intenzity výmeny vzduchu za hodinu 612 m³/h
Príkon (W)Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej za jednotku času pri vykonávaní práce. 40
ReguláciaUrčuje či má komponent možnosť regulácie prietoku vzduchu áno
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.