Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451

  
Predaj skončil
Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 1/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 2/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 3/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 4/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 5/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 6/7Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar AT-5451 - 7/7
TRISTAR Výrobca: TRISTAR Kód produktu: TR5451 EAN kód: 8713016042491

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Nemáte dostatočný chladiaci vietor z ventilátora a nechcte investovať do klimatizačného zariadenia? Mobilný vzduchový chladič Tristar AT-5451 je pre vás ideálnym riešením. Vzduchový chladič využíva studenú vodu na chladenie prúdenia vzduchu, takže môžete znížiť teplotu aj o niekoľko stupňov a vychutnať si osviežujúci chladný vánok.


 

Chladí vzduch studenou vodou

Naplňte 6 litrovú nádobu studenou vodou (ľad) a vyberte jeden z troch rôznych nastavení prúdenia vzduchu: normálne, prirodzené a spiaci režim. Čím chladnejšia je voda v nádobe, tým chladnejší bude distribuovaný vzduch. Perfektné pre chladenie vašej spálne o niekoľko stupňov, takže môžete pohodlnejšie spať alebo použiť mobilný ochlazovač vzduchu vo vlhkej miestnosti.


Jednoduchá inštalácia

Veľkou výhodou vzduchového chladiča Tristar AT-5451 nad klimatizáciou je, že nevytvára teplý vzduch. Nebudete musieť bojovať s hadicou, alebo musieť urobiť dieru v stene. Mobilný ochlazovač vzduchu sa dá ľahko premiestniť vďaka jeho robustným kolieskam, stačí ich otočiť do miestnosti, v ktorej ho chcete používať, naplňte zásobník vodou a zasuňte ho.


 

Úspora energie a funkcia časovača

Mobilný ochlazovač vzduchu Tristar má funkciu časovača v rozsahu od 1 do 7 hodín, takže sa automaticky vypne, kedykoľvek budete chcieť. Môžete ho použiť keď budete spať, aby sa mobilný ochlazovač vzduchu automaticky vypol. Okrem toho je mobilný ochlazovač vzduchu oveľa energeticky účinnejší ako klimatizácia, takže môžete ušetriť aj na účte za energiu.


 

Už žiadny suchý vzduch

Pretože mobilný ochlazovač vzduchu Tristar používa na chladenie vzduchu studenú vodu a chladiace prvky, nestane sa okolitý vzduch suchým ako pri použití klimatizácie. Týmto spôsobom nebudete trpieť suchými očami alebo suchým hrdlom. Mobilný ochlazovač vzduchu je oveľa vhodnejší pre ľudí trpiacich dýchacími problémami zo suchého vzduchu.


 

Čo mám vybrať?

Vyberte si mobilný ochlazovač vzduchu Tristar, keď si chcete vychutnať osviežujúci vánok po celom dome, bez nutnosti inštalácie hadice. Ak chcete chladiť miestnosť viac ako niekoľko stupňov, je lepšie vybrať si jednu z Tristar klimatizačných jednotiek.


 

Čo dostanete v balení:

Tristar mobilný ochlazovač vzduchu, návod na použitie, diaľkové ovládanie


 

Dôvody pre výber Tristar Air Cooler:

 • Chladiaci vzduch chladí lepšie ako ventilátor
 • Jednoduché premiestňovanie vďaka robustným kolieskam
 • Tri rôzne nastavenia prúdenia vzduchu a oscilácia pre pohodlné osvieženie
 • Jednoduchá obsluha vďaka funkcii časovača a diaľkové ovládanie
 • Odnímateľná nádržka na vodu uľahčuje plnenie


 

Prečo nakúpiť v e-shope iVENTILATORY.sk? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Kamenná predajňa 
 • Rýchla obsluha
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
K stiahnutiu

návod k použitiu1.46 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.