Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00

  
Predaj skončil
Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 1/6Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 2/6Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 3/6Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 4/6Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 5/6Najmodernejšia čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 - 6/6
Dyson Výrobca: Dyson Kód produktu: D2488 EAN kód: 5025155034354

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Najmodernejšia čistička vzduchu na trhu Dyson Pure Cool TP00 v modernom stĺpovom prevedení spĺňa aj tie najnáročnejšie očakávania. Štýlovo s ňou vyladíte interiér a ešte dbáte o svoje zdravie. Nejedná sa len o samotnú čističku vzduchu, v lete vás príjemne ochladí, stačí prepnúť iba na ventiláciu. Automaticky odstraňuje 99,95% plynov, škodlivín a alergénov zo vzduchu. Zároveň je tiež vybavená patentovanou technológiou Air MultiplierTM pre silný a rovnomerný prúd neprerušovaného vzduchu bez poryvov. Potrebujete vyhriať celú miestnosť alebo len ohriať sami seba? Vďaka technológii Jet Focus je len na Vás aký mód si nastavíte a využijete. Vďaka tejto čističke vzduchu sa budete cítiť komfortne aj v najteplejších dňoch i počas horúcich nocí môžete nerušene spať.


 

Ak Vám záleží na svojom zdraví, je táto čistička vzduchu najlepším riešením, zaistí príjemný a zdravý vzduch bez baktérií. Výška samotnej čističky vzduchu je iba 580 mm a dĺžka prívodného kábla je 1,8 metra.


 

Prečo zvoliť práve čističku vzduchu s ohrevom a ventilátorom Dyson PURE Cool?

 • Automaticky odstraňuje plyny a 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu
 • Uhlíkový filter a sklenený HEPA filter k filtrácii škodlivých plynov, pachov
 • Celoročné využitie - v lete chladí
 • Technológia Air Multiplier ™ pre vytvorenie silného rovnomerného prúdu vzduchu.
 • Bez zápachu spáleniny
 • Jednoduché nastavenie sklonu prúdu vzduchu
 • Jednoduché čistenie a vysoká bezpečnosť
 • Oscilácia na jedno kliknutie
 • Vhodná aj pre použitie v noci - ocenenie Quiet Mark.
 • Časovač vypnutia v rozmedzí 15 minút - 9 hodín
 • Diaľkový ovládač s magnetom
 • Plynule nastaviteľná intenzita prúdu vzduchu


 

Čistý vzduch v priebehu celého roka

Užívajte si príjemného ovzdušia bez škodlivín a alergénov po celý rok. Čistička vzduchu Dyson Pure automaticky odstraňuje plyny 99,95% škodlivín a alergénov zo vzduchu. Filtruje mikroskopické častice ako pele, baktérie, čiastočky odumretej kože, srsti zvierat od veľkosti 0,1 mikrónu zo vzduchu.


 

Kvalitný uhlíkový filter pre odstránenie škodlivých plynov a pachov

Tajnou zbraňou čističky vzduchu Dyson Pure Cool je silná vrstva grafitových kryštálov. Práve ona zachytáva najviac pachov a plynov. Škodlivé výpary (napr. Z farieb) potom zachytí vďaka aktívnemu uhlíkovému filtru.


 

Čo je patentovaná technológia Air MultiplierTM a prečo je unikátna?

Air MultiplierTM je revolučná patentovaná technológia, ktorá čističke vzduchu umožňuje vytvoriť silný, neprerušovaný a rovnomerný prúd čistého vzduchu. Vzduch je nasávaný v spodnej časti prístroja, následne cez filtre vedený do oválneho prstenca, kde pri výstupe vzniká podtlak a tým sa zároveň strháva vzduch pred a za čističkou.


 


 

Bez alergénov a zápachu spáleniny

Užívajte si radosti života naplno bez nežiaducich alergénov. Táto čistička vzduchu získala ocenenie Asthma & allergy friendly ™ spoločnosti Allergy Standards Limited.


 

Skvelá pre nočné použitie

Čistička vzduchu Dyson Pure Cool je skvelá aj pre použitie v priebehu noci. Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu, zároveň má veľmi nízku hlučnosť a pre pohodlné vypnutie stačí nastaviť na časovači, za ako dlho sa má vypnúť. Ocenenie Quiet Mark je dôkazom nízkej hlučnosti tejto čističky.


 

Bezpečná a jednoducho sa čistí


Čistička vzduchu nemá žiadne rýchlo rotujúce lopatky alebo viditeľná vykurovacie telesá. Pri prevrhnutí alebo pádu sa automaticky vypne.Pri čistení neprekážajú žiadne mriežky alebo lopatky a údržba je tak bezproblémová.


 

Oscilácia

Na aktiváciu oscilácie vzduchového prstenca okolo zvislej osi vám stačí len jedno stlačenie tlačidla.


 

Časovač pre automatické vypnutie


Čistička vzduchu má integrovaný automatický časovač vypnutia, na ktorom si navolíte dobu za ako dlho sa má čistička sama vypnúť v rozmedzí od 15 minút do 9 hodín.


 

Komfortné ovládanie pomocou diaľkového ovládača


Súčasťou čističky vzduchu je aj diaľkové ovládanie, ktoré vďaka ktorému si pohodlne nastavíte časovač, zapnete osciláciu, nastavíte teplotu a variantu prúdenie vzduchu vr. intenzity. Ovládanie má zaoblený tvar s magnetom vo vnútri pre jednoduché odkladanie priamo na čističke.


 

Záruka

Záruka 2 roky a záručný aj pozáručný servis Dyson. Podpora expertov Dyson, kedykoľvek potrebujete. Doručenie zdarma a najneskôr do dvoch pracovných dní.

Galéria
Čistička vzduchu Dyson Pure Cool D2488
Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.