Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/ GOLD s ionizátorom, 3,5kW

  
Práve si prezerá 12 zákazníkov.
Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 1/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 2/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 3/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 4/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 5/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 6/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 7/7
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nástenná klimatizácia VIVAX V-Design ACP-12CH35AEVI (set s kompresorom) s inteligentnou funkciou inteligentného odmrazovania a digitálnym displayom ponúka časovač, autodiagnostiku porúch a tichú prevádzku.Možnosť pripojenia na WIFI

Žiadne hodnotenie.
€ 982,80
€ 819,00 bez DPH
ks
Doba dodania: na dotaz
Sklad Bratislava: na dotaz
Centrálny sklad: na dotaz
VIVAX Výrobca: VIVAX Kód produktu: ACP12CH35AEVI EAN kód: 3856005158416
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 1/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 2/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 3/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 4/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 5/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 6/7Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom, - 7/7
Popis

Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP-12CH35AEVI BLACK/GOLD s ionizátorom predstavuje najlepšiu a najvyššiu kvalitu, ktorú môže Vivax ponúknuť, pokiaľ ide o klimatizačné jednotky, v mono výkone. Špeciálna 3D invertorová technológia umožňuje výrazné úspory energie, tichú prevádzku a dlhodobú kvalitu.


Vnútorná jednotka má bio filter a ionizátor, vďaka čomu je extrémne vhodná pre ľudí citlivých na znečistený vzduch, zatiaľ čo vonkajšia jednotka má ohrievač kompresora a kondenzátora, čo ju robí mimoriadne efektívnou v režime vykurovania.


3D prúdenie vzduchu umožní, aby vzduch prenikol do každého rohu miestnosti. Nástenná klimatizácia VIVAX V-DESIGN ACP-12CH35AEVI je v energetickej triede A ++ chladenie a A + kúrenie. Po dokúpení WIFI modulu môžete rozšíriť funkcie zariadenia. Jednoducho ho zasuniete do klimatizačnej jednotky máte možnosť jednoduchého pripojenia a ovládania klimatizačnej jednotky cez WIFI pomocou aplikácie NetHome Plus pre Android alebo IOS. Okrem vypnutia a zapnutia prostredníctvom mobilnej aplikácie si môžete nastaviť časovač, zistiť koľko energie spotrebuje vaša klimatizácia, a v akom režime pracuje a diagnostikovať potenciálne zlyhanie.

Okrem všetkých vyššie uvedených výhod tohto zariadenia má klimatizácia jedinečný vzhľad, ktorý vychádza z rámca tradičných klimatizačných zariadení a dodáva vášmu priestoru estetický dotyk. Vnútorná jednotka Black Mirror a Gold Mirror prinesie do vášho domova nový rozmer, ktorému nikto nezostane ľahostajný.


 

Výhody

 • VIVAX top model 
 • Ľahké čistenie
 • Unikátny dizajn
 • Digitálny display
 • I Feel snímač v diaľkovom ovládači posiela informáciu vnútornej jednotke , čím zaručuje maximálny komfort v blízkosti osôb v miestnosti
 • WiFi Ready
 • DC inverter
 • Bezhlučná prevádzka
 • Sleep mode
 • ECO mode
 • 24 hodinový časovač umožňuje 2 nastavenia denne pre zapnutie a vypnutie zariadenia
 • 12 rýchlostí ventilátoru pre presnú reguláciu teploty
 • Inteligentné odmrazovanie
 • Prachový filter
 • BIO filter
 • Turbo režim pre rýchle vychladenie alebo vykúrenie miestnosti
 • LED displej citlivý na svetlo a zvuk - Keď sa svetlo v miestnosti vypne, intenzita displeja vnútornej jednotky a prietok vzduchu sa postupne znižuje, zvuky sa stíšia. Pri opätovnom zapnutí svetla sa všetko vráti do pôvodného stavu.
 • 8°C kúrenie - V režime vykurovania, izbová teplota môže klesnúť pod 8°C. Vďaka tejto funkcií klimatizácia udržiava teplotu vyššiu ako 8°C, čím sa zabráni vzniku závažnej škody v priestore. 
 • Ionizátor - Uvoľňuje záporné ióny, eliminuje nepríjemné prachy, prach, dym a peľ. Poskytuje svieži a čístý vzduch.
 • Samočistenie - Pomocou tejto funkcie sa odstraňujú baktérie, zabraňuje sa ich tvorbe, ovzdušie sa stáva čistejším a sviežejším.
 • Plocha miestnosti - 35 - 45 m2
 • 3 D prúdenie vzduchu zaručuje distribúciu po celej miestnosti nezávisle na umiestnení vnútornej jednotky


 

Servis

Pravidelný servis zariadení je nevyhnutnosťou pre bezproblémové fungovanie a dlhú životnosť klimatizácie.Servis v rámci záručnej doby realizujeme na základe záručných podmienok výrobcu. Ide o opravy jednotiek v prípade porúch. Samotné poruchy sa snažíme vyriešiť čo najskôr od nahlásenia poruchy. Našou snahou je, aby zákazník využíval svoje zakúpené zariadenia v pohodlí a komforte.


 

Montáž

V spolupráci s certifikovanou spoločnosťou SoLu klíma ktorá sa zaoberá montážou a servisom klimatizácii viac ako 20 rokov Vám zabezpečíme kvalitnú montáž a servis. Základná cena montáže sa pohybuje od 300€ bez DPH do vzdialenosti 5m vonkajšej jednotky od vnútornej jednotky klimatizácie (platí pre BA). Pre západoslovenský kraj je základná orientačná cena 250€. Cena montáže a potrebného materiálu bude presnejšie upresnená na základe obťažnosti montáže pri obhliadke).

Montáž zariadení realizujú montážni technici s dlhoročnou praxou a odbornými skúsenosťami. Montážni technici sú preškolení výrobcami zariadení, ktoré ponúkame pre zákazníkov. Podmienky montáže, termín, ceny sú dojednané v rámci obhliadky u zákazníka. Montážni technici okrem výkonu montáže zabezpečujú spustenie a krátku inštruktáž o obsluhe zariadenia pre zákazníka. Montážni technici sa riadia internými pravidlami a postupmi pre montáž zariadení, starostlivosť o prostredie montáže a etickým kódexom našej spoločnosti. Presnejšie informácie ohľadne montáže vám poskytneme po telefonickom 0903 878 089 alebo mailovom kontakte.


 

Záruka

Pri každoročnom servise ktorá zabezpečuje spoločnosť SoLu klíma platí záruka 60 mesiacov, bez servisu 24 mesiacov.


 


 


 

Odhadovaný chladiaci výkon v kW (orientačne)

Rozmer (m3)

Chladiaci výkon

 

Rozmer (m3)

Chladiaci výkon

50

2,6 kW

 

130

5,3 kW

70

3,5 kW

 

170

6,0 kW

100

5,0 kW

 

200

7,0 kW

 


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôznych veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisy (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.

Galéria
Príklad montáže klimatizácii Vivax
Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

Prosím opíšte kód:
Špecifikácia
Váha 29.1 kg
Výkon chladenia (W) 3517(1330~4466)
Výkon vykurovania (W) 3810(1040-4880)
Chladivo R410A
Trieda energetickej účinnosti chladenie A++
Trieda energetickej účinnosti - ohrev A+
Energetická účinnost - SEER 6,9
Energetická účinnost - SCOP 4,1
Príkon - chladenie (W) 1095
Príkon - ohrev (W) 1117
Odvlhčovací výkon (l/h) 1,2
Hlučnosť (zvukový tlak) - Vnútorná jednotka 35
Hlučnosť (zvukový tlak) - Vonkajšia jednotka 56
Maximálna dĺžka potrubia (m) 25
Maximálny výškový rozdiel (m) 10
Prednaplnená dĺžka potrubia (m) 5
Doplňovanie plynu (g/m) 20
Rozstup nosiča / konzol (mm) 514
Rozmery prístroja - Vnútorná jednotka (mm) 897 x 312 x 182
Rozmery prístroja - Vonkajšia jednotka (mm) 800 x 333 x 554
Hmotnosť zariadenia - Vnútorná jednotka (kg) 9,9
Hmotnosť zariadenia - Vonkajšia jednotka (kg) 29,1
Prevádzková teplotaDefinuje pracovnú teplotu v ktorej môže výrobok pracovať -20°C - 50°C
Prietok vzduchu (m³/hod)Vzduchové objemy, ktoré prúdia behom určenej doby z určeného priestoru alebo do neho. Obecne sa vyjadrujú v m³/hod, m³/min alebo m³/s.Objem miestnosti sa násobí číslom stanovenej intenzity výmeny vzduchu za hodinu 500
K stiahnutiu

katalóg vivax7.52 MB.pdf

návod k použitiu11.60 MB.pdf

Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Doplnky a súvisiace Stojí za pozornosť
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.