Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/ X

  
Predaj skončil
Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/X - 1/4Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/X - 2/4Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/X - 3/4Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/X - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF1628508 EAN kód: 8057018442157

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Nástenný (komínový) odsávač pár F162 TLC 80 BK/X v ergonomickom dizajne je vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie. Telo odsávača pár v kombinácii nerezu s panelom z čierneho skla podčiarkne vzhľad vašej kuchyne. Elegantný skosený tvar odsávača pár zaisťuje maximálne pohodlie pri varení.

Štrbinové sanie - sacia plocha je umiestnená po obvode odsávača, zvyšuje účinnosť sania aj estetickú úroveň, znižuje vnímaný hluk a uľahčuje čistenie.Je vybavený kovovými tukovými filtrami, ktoré ponúkajú vysoko účinné filtrovanie mastnoty, nie je potrebné ich meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Disponuje 3-mi rýchlosťami a funkciou intenzívne odsávania,ovládanie je možné pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou základnej výbavy.

Osvetlenie odsávača pár je zabezpečené dvomi LED diódovými žiarovkami so svetelným spektrom podobným dennému svetlu.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii.Súčasťou základnej výbavy odsávača pár je spätná klapka a teleskopický komín.V prípade recirkulačnej prevádzky je nutné dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:

TIP: odsávač pár možno kombinovať s indukčnou varnou doskou:

Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.