Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH

  
Predaj skončil
Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 1/6Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 2/6Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 3/6Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 4/6Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 5/6Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH - 6/6
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF1669508 EAN kód: 8057018442188

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Nástenný (komínový) odsávač pár F166 90 WH v ergonomickom dizajne vybavený nadštandardne výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Ventilačnú jednotku odsávača pár je možné pomocou sady EVJ AF2 premiestniť mimo kuchyňu a docieliť tak takmer bezhlučnej prevádzky.Telo odsávača pár v kombinácii nerezu a bieleho skla podčiarkne vzhľad vašej kuchyne.Elegantný skosený tvar odsávača pár zaisťuje maximálne pohodlie pri varení.

Štrbinové sanie - sacia plocha je umiestnená po obvode odsávača,zvyšuje účinnosť zachytenie výparov vzniknutých pri varení, znižuje vnímaný hluk a uľahčuje čistenie.Účinnosť sania zvyšuje tiež umiestnenie sacích zón nielen z čelnej, ale aj zo spodnej časti korpusu odsávača.Je vybavený kovovými kazetovými tukovými filtrami,ktoré nie je potrebné meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Dotykové ovládanie odsávača pár je nenápadné a umožňuje jednoduchú údržbu povrchu.

Odsávač pár disponuje nadštandardným množstvom funkcií:

  • 4 rýchlosti (3 + 1 intenzívna)
  • signalizácia nasýtenia filtrov
  • automatický senzor regulujúci stupeň výkonu
  • možnosť dobehu po ukončení varenia

Osvetlenie je zabezpečené LED panelom v spodnej časti odsávača pár.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii.Súčasťou základnej výbavy digestora je spätná klapka a teleskopický komín.V prípade recirkulačnej prevádzky je nutné k digestoru dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:

Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.