Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X

  
Predaj skončil
Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X - 1/4Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X - 2/4Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X - 3/4Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF536525 EAN kód: 8057018442072

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Nástenný (komínový) odsávač pár F53 TLC 60 X nadčasového tvare obráteného písmena T vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Ventilačnú jednotku odsávača pár je možné pomocou sady EVJ AF2 premiestniť mimo kuchyňu a docieliť tak takmer bezhlučnej prevádzky.Telo odsávača pár je vyrobené z jemne brúseného nerezu.Tvar odsávača pár ponúka možnosť využitia hornej časti ako odkladacieho priestoru.

Je vybavený kovovými kazetovými tukovými filtrami, ktoré nie je potrebné meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Disponuje 3-mi rýchlosťami a funkciou intenzívne odsávania.Ovládanie odsávača pár je možné pomocou diaľkového ovládača, ktoré je súčasťou základnej výbavy.

Osvetlenie odsávača pár je zabezpečené dvomi LED diódovými žiarovkami so svetelným spektrom podobným dennému svetlu, s funkciou pozvoleného rozsvietenia, zhasínania a voľbou intenzity osvetlenia.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii.Súčasťou základnej výbavy odsávača pár je teleskopický komín a spätná klapka,v prípade recirkulačnej prevádzky je nutné dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:


TIP: odsávač pár možno kombinovať s indukčnou varnou doskou:

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.