Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK

  
Predaj skončil
Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK - 1/4Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK - 2/4Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK - 3/4Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF899535 EAN kód: 8057018440689

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Nástenný (komínový) odsávač pár F89 90 BK v ergonomickom dizajne vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Ventilačnú jednotku odsávača pár je možné pomocou sady EVJ AF2 premiestniť mimo kuchyňu a docieliť tak takmer bezhlučnej prevádzky.Telo odsávača pár v kombinácii nerezu a čierneho skla podčiarkne vzhľad vašej kuchyne. Elegantný skosený tvar odsávača pár zaisťuje maximálne pohodlie pri varení.

Štrbinové sanie - sacia plocha je umiestnená po obvode odsávača, zvyšuje účinnosť zachytenie výparov vzniknutých pri varení, znižuje vnímaný hluk a uľahčuje čistenie.Je vybavený nerezovými kazetovými tukovými filtrami,ktoré nie je potrebné meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Dotykové ovládanie odsávača pár je nenápadné a umožňuje jednoduchú údržbu povrchu.

Odsávač pár disponuje nadštandardným množstvom funkcií:

  • 4 rýchlosti (3 + 1 intenzívne)
  • signalizácia nasýtenia filtrov
  • automatický senzor regulujúci stupeň výkonu
  • možnosť dobehu po ukončení varenia

Osvetlenie odsávača pár je zabezpečené dvomi LED diódovými žiarovkami so svetelným spektrom podobným dennému svetlu.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii,súčasťou základnej výbavy odsávača pár je spätná klapka a teleskopický komín.V prípade recirkulačnej prevádzky je nutné k digestoru dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.