Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

O nás

História

Spoločnosť DALAP (s.r.o, Kft, Sp. z o.o, GmbH) je súčasťou nemeckej skupiny DALAP GmbH, ktora na trhu pôsobí od roku 2008.Spoločnosť DALAP má zastúpenie, prostredníctvom svojich dcérskych firiem, na trhoch v Nemecku, RakúskuSlovensku, Maďarsku, Poľsku a v Českej republike.Vďaka implementácii procesného on-line systému, centralizácii logistiky, výroby a nákupe dokážeme pre Vás, našich zákazníkov, dodávať kvalitné ventilátory za diskontné ceny.Poznáme svoje produkty rozumieme Vašim potrebám, pomáhame Vám, pomocou popisov, videí a poradenstvu, vybrať ten pravý produkt, ktory bude plne vyhovovať Vašim požiadavkám.Spoločnosť DALAP SK prevádzkuje svoj internetový eshop iVENTILATORY.sk ktorý sa špecializuje na ventilátory do kúpeľne či bytu,priemyselné ventilátory alebo stropné ventilátory,rekuperácie vzduchu, vzduchotechniku a ostatné príslušenstvo potrebné k zapojeniu ventilátorov.V našej ponuke nájdete ventilátory radiálne i axiálnekrbové ventilátorykúpeľňové ventilátory,ventilátory na 12V,ventilátory do potrubia,stropné ventilátory,stojanové a stolové ventilátory,komínové ventilátory,strešné ventilátory,teplovzdušné ventilátory,príslušenstvo k ventilátorom,centrálne rekuperácie a izbové rekuperácie,vetracie mriežky plastové i kovové,regulátory otáčok,ALU potrubia,plastové vzduchovodykovové vzduchovody (spiro)tlmiče hluku,príslušenstvo k vzduchovodom,tanierové ventily,dverové mriežky,revízne dvierka a ostatnú vzduchotechniku.Sme výhradný distribútor vzduchotechniky značky DALAP pre Slovenskú republiku. 


Súčasnost

Našou prioritou je mať tovar ihneď skladom k okamžitej expedícii. V rámci strednej Európy máme niekoľko navzájom prepojených logistických skladov o celkovej rozlohe 5500 m2. Spoločnosť uvádza na trh vlastné produkty značky DALAP Lüftungs systeme, ktoré vďaka našim dlhoročným skúsenostiam, sú najlepšou voľbou v pomere VÝKON / CENA. 


Vízia spoločnosti

Vízia spoločnosti v nasledujúcich rokoch pripravujeme rozšírenie predaja aj o ďalšie Európske štáty.
 

Spoločnosť Dalap s.r.o. je distribútorom značiek Vents, Westinghouse a Dalap.
 


Nájdete nás:


:

Osvedčenia a Certifikáty 
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.