Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE

  
Predaj skončil
Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 1/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 2/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 3/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 4/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 5/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 6/7Osobný ochladzovač vzduchu eva CHILL WHITE - 7/7
Evapolar Výrobca: Evapolar Kód produktu: 56007 EAN kód: 5292882000277

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Relax, pohoda a žiadny stres z tepla jednoducho mikroklíma na mieru. Prenosný osobný ochladzovač evaCHILL vzduch okolo vás chladí, zvlhčuje a čistí podobným spôsobom, ako to robí sama príroda. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickému držiaku ho ľahko vezmete kamkoľvek, kde si zvýšite svoj osobný komfort.Ochladzovač vzduchu evaCHILL je tichší, menší, ľahší, úspornejší a prospešnejší vášmu organizmu ako klimatizácia.


 

Výhody osobného ochladzovača vzduchu evaCHILL

 • Tichší, menší, ľahší, úspornejší a zdravší ako klimatizácia
 • Nie je potrebné žiadne umelé chladiace médium
 • Ochladzuje, zvlhčuje a čistí vzduch
 • Štýlový a moderný dizajn, ktorý sa ľahko udržuje
 • Je ľahko prenosný (praktický držiak)
 • Jednoduché ovládanie jediným tlačidlom
 • Napájanie cez USB typ-C, napr. Z powerbanky vďaka nízkej spotrebe
 • Efektívny a šetrný k prírode, biologicky rozložiteľný odparovací zásobník
 • S obmedzenou funkčnosťou pracuje aj bez vody


 

Ochladzuje, zvlhčuje a čistí vzduch v každom ročnom období

Prenosný ochladzovač evaCHILL využijete v lete aj v zime. Ochladzovanie si užijete najviac v lete, kedy potrebujete znížiť teplotu v nepríjemných sparných dňoch. Po celý rok si kdekoľvek prispôsobíte prostredie a vytvoríte zdravú klímu vďaka zvlhčovaniu, ktoré sa však hodí aj v zimnom období, kedy väčšina priestorov trpí suchým vzduchom vplyvom kúrenia.

Ochladzovač zvyšuje kvalitu vzduchu, pretože filtruje prach, peľ a ďalšie čiastočky - doprajete si tak zdravé dýchanie, nech ste kdekoľvek. Nemusíte sa obmedzovať tým, čo chce vaše okolie.


 

evaCHILL v číslach

 • Plný chladiaci výkon za 5 až 10 minút
 • Osobná mikroklíma s veľkosťou až 3 m2
 • Objem nádrže na vodu 800 ml
 • Nádrž vystačí na 3 až 8 hodín chodu
 • Hmotnosť bez vody: 0,75 kg
 • Prirodzené ochladenie vzduchu o 4 až 15 ° C, v závislosti na relatívnej vlhkosti vzduchu v miestnosti
 • Tichý chod 25 až 50 dB (25 dB = ticho, 40 dB = šum v byte)
 • Nízka spotreba - príkon 7,5 W
 • Odparovací zásobník je nutné vymeniť aspoň raz za 3 až 6 mesiacov


 

Zdravá mikroklíma kamkoľvek so sebou

Ochladzovač vzduchu váži iba 0,75 kg a je vybavený praktický držiakom. Či už potrebujete príjemné osobné ovzdušie doma, v kancelárii, alebo pokojne na pracovnej ceste, môžete ho mať stále pri sebe.


 


Jednoduché ovládanie

Ovládanie sa skladá z jediného tlačidla. Hneď pri prvom stlačení sa ochladzovač zapne, s každým ďalším stlačením sa zvyšuje jeho výkon. Nastavenie podľa vašich predstáv je teda záležitosťou iba niekoľkých sekúnd


  

Efektívny a šetrný k životnému prostrediu

Používaním ochladzovača evaCHILL neubližujete prírode. Je šetrný a využíva prirodzené chladenia pri odparovaní vody. Odparovacia zásobník je plne biologicky rozložiteľný a neobsahuje toxické kvapaliny.


Zapojenie do zásuvky aj cez USB, napájanie z powerbanky

Ochladzovač môžete napájať zo siete cez klasickú zásuvku, alebo USB typ-C. Variabilitu podporuje aj napájanie z powerbanky, ktoré je možné vďaka nízkemu príkonu. evaCHILL spotrebuje tak málo, ako napríklad úsporná žiarovka. Vďaka tomu je ideálny do všetkých krytých miest bez elektrickej siete, napríklad do stanu, karavanu, na chatu, alebo do záhradného domčeka.


 

Prírodný princíp fungovania evaCHILL

Osobný ochladzovač evaCHILL pracuje na princípe prirodzeného chladenia pri odparovania vody. Po naplnení odnímateľnej nádrže na vodu a pripojení do elektrickej siete, zásobník absorbuje veľký objem vody. Tá sa rovnomerne rozleje po celej ploche odparovacích vankúšikov.

Keď začne horúci a suchý vzduch z okolia prúdiť medzi vankúšikmi, voda sa vyparuje. To spôsobuje jeho okamžité ochladenie a zvlhčenie. Počas procesu odparovania nevzniká žiadne teplo.


 

Odparovacia technológie EvaBreeze® bezpečná pre váš domov

Odparovacia technológie EvaBreeze® je založená na unikátnych vlastnostiach prírodného anorganického nanomateriálu, z ktorého sú vyrobené vankúšiky ukryté v odparovacom zásobníku. Tento materiál má veľkú hydrofilnú kapacitu a je 100% biologicky rozložiteľný.

Na rozdiel od bežných klimatizácii tieto vankúšiky neobsahujú žiadne organické látky, ktoré inak vytvárajú prostredie vhodné pre rast baktérií a tvorbu plesní. Prístroj je tak absolútne bezpečný pre deti i domácich miláčikov.

Galéria
evaCHILL
Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.