Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH

  
Predaj skončil
Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH - 1/5Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH - 2/5Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH - 3/5Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH - 4/5Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH - 5/5
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCBAL5043 EAN kód: 8056598220339

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ostrovčekový digestor Ballerina Crisalide TLC 48 WH v modernom, čistom designe vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie. Telo odsávača pár v kombinácii jemne brúseného nerezu a matného bieleho polyméru zvýrazní vzhľad vašej kuchyne.Minimalistický štýl digestor přeurčuje ako dokonalý moderný doplnok.

Digestor je vybavený tukovým filtrom Crisalide s jadrom Bulpren. Bulpren je retikulovaná polyuretánová pena na polyesterovej báze s vysokými filtračnými schopnosťami. Tukový filter Crisalide je umývateľný a opakovane použiteľný. Disponuje 3 rýchlosťami a funkciou intenzívneho odsávania. Ovládanie odsávača pár je možné pomocou dotykového displeja alebo diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou základnej výbavy.

V prípade prepojenia s indukčnou varnou doskou Airforce  je možné odsávač ovládať aj z ovládacieho panela varnej dosky. Osvetlenie digestora je zaistené štyrmi LED diódovými žiarovkami so svetelným spektrom podobným dennému svetlu (4000 K). LED osvetlenie kombinuje vysoký výkon s nízkou spotrebou energie. Odsávač je určený pre prevádzku na recirkuláciu a je dodávaný vrátane uhlíkového filtra Crisalide s dlhou životnosťou (1 rok).

TIP: digestor je možné bezdrôtovo prepojiť s indukčnou varnou doskou Airforce. Kompletnú ponuku indukčných varných dosiek nájdete v kategórii: "Indukčné varné dosky do setu s digestorom."

K stiahnutiu
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.