Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH

  
Predaj skončil
Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH - 1/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH - 2/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH - 3/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCECL9008 EAN kód: 8057018440849

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom Eclipse TLC 90 WH v neobvyklom dizajne vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Telo odsávača pár v kombinácii nerezu a polyméru s nástrekom v perleťovo bielej farbe dodá na jedinečnosti vašej kuchyni.Odsávač pár je vybavený profesionálnymi nerezovými kazetovými tukovými filtrami, ktoré nie je potrebné meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Disponuje 3-mi rýchlosťami a funkciou intenzívneho odsávania.Ovládanie odsávača pár je možné pomocou diaľkového ovládača, ktoré je súčasťou základnej výbavy.

Osvetlenie odsávačapár je zabezpečené 12 W LED pásikom so svetelným spektrom podobným dennému svetlu.Odsávač pár je určený pre prevádzku na recirkuláciu a je dodávaný vrátane uhlíkového filtra.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


TIP: odsávač pár možno kombinovať s indukčnou varnou doskou:


Dokúpiteľné príslušenstvo:

Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.