Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/ X

  
Predaj skončil
Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/X - 1/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/X - 2/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/X - 3/4Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/X - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF1809503 EAN kód: 8057018442270

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ostrovčekový odsávač pár s uhlíkovým filtrom F180 90 BK/X nadčasového tvaru obráteného písmena T vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Telo odsávača pár je vyrobené z jemne brúseného nerezu vkusne doplnené čelným panelom z čierneho skla.Tvar digestora ponúka možnosť využitia hornej časti ako odkladacieho priestoru.Je vybavený kovovými kazetovými tukovými filtrami, ktoré nie je potrebné meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Ergonomicky riešené dotykové ovládanie odsávača pár je originálnym doplnkom tejto digestora.Disponuje množstvom funkcií: 6 rýchlostí (4 + 2 intenzívne), signalizácia nasýtenia filtrov, automatický senzor regulujúci stupeň výkonu, možnosť dobehu po ukončení varenia.

Osvetlenie odsávača pár je zabezpečené LED diódovými žiarovkami so svetelným spektrom podobným dennému svetlu. LED osvetlenie kombinuje vysoký výkon s nízkou spotrebou energie.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii, súčasťou základnej výbavy digestora je teleskopický komín a spätná klapka, v prípade recirkulačnej prevádzky je nutné dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.