Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, Ø315mm/10m

  
Predaj skončil
Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 1/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 2/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 3/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 4/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 5/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 6/7Perforované ohybné hliníkové potrubie ARP do +140°C, - 7/7
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 90613 EAN kód: 4250622624184

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Perforované ohybné hliníkové potrubie do +140°C DALAP ARP o Ø315 a dĺžke 10m slúži k rovnomernej distribúciu vzduchu do priestoru a pre správne odsávanie odpadového vzduchu. Potrubie využijete napríklad ako zakončenie rozvodu klimatizáciou, vykurovacích a ventilačných systémov v stredne veľkých a veľkých priemyselných i verejných priestoroch.


 

VÝHODY

 • odolný voči mechanickému oderu, pružný a zároveň veľmi ľahký
 • tepelná odolnosť od -30 do +140°C
 • v prevádzke bez rizika znečistenia alebo uvoľňovania škodlivých látok
 • neobsahuje chlór ani kadmium
 • prívetivý dizajn a jednoduchá inštalácia - nevyžaduje zásahy do steny či stropu
 • balené v stlačenom stave - zaberá len cca 8% svojej dĺžky


 

Vhodné pre zdravotníctvo, kancelárie a ďalšie prevádzky

Perforované hliníkové ohybné vzduchotechnické potrubie DALAP ARP o Ø315/10m je primárne určené k rovnomernému prívodu čerstvého vzduchu v priestoroch, kde nie je možné použiť tanierové ventily alebo kde nie je žiaduce, aby bol vzduch privádzaný iba lokálne, ale po celej dĺžke potrubia. Vzduchovod je tiež efektívny pre odsávanie odpadového vzduchu.Typickým príkladom použitia sú zakončenia od rozvodu klimatizácie, vykurovacích a ventilačných systémov v stredne veľkých a veľkých priestoroch najčastejšie verejných, priemyselných, ale aj obytných budov, ako sú napr. zdravotnícke a kúpeľné zariadenia, kancelárie alebo lakovne a skleníky.


 

Konštrukcia z ľahkej hliníkovej fólie

Ohybné perforované vzduchotechnické potrubie DALAP ARP je vyrobené z veľmi pevnej a zároveň ľahkej striebornej hliníkovej fólie. Vnútorná kruhový rám je z drôtu z uhlíkovej ocele. Vďaka svojej konštrukcii vzduchovod vydrží maximálny tlak o sile 2000 Pa.

Ohybné perforované vzduchotechnické potrubie sa vyznačuje vysokou pružnosťou a tepelnou odolnosťou od -30 do +140°C, kedy krátkodobo odolá aj priamemu žiaru. Vysoká je aj odolnosť proti mechanickému poškodeniu. 

Počas prevádzky ani mimo nej nedochádza k žiadnemu znečisteniu ani k uvoľňovaniu škodlivých látok (neobsahuje chlór ani kadmium) 

Inštalácia - jednoduché zavesenie na strop alebo položenie na podlahu

Inštalácia je ľahká,nenáročná bez nutnosti použitia nejakého zložitejšieho náradia.Hliníkové perforované potrubie DALAP ARP ľahko zavesíte k stropu, stenu alebo ho môžete položiť na zem. Hliníkové perforované potrubie je plne kompatibilný so všetkými potrubnými komponentmi.


 


 

Perforované potrubie neslúži na distribúciu vzduchu na diaľku, ale iba ako prívodný či odvodný otvor. Preto sa spravidla umiestňuje na koniec ventilačného systému, pričom koniec samotného potrubia je potrebné uzavrieť pomocou záslepky pre ukončenie potrubia (viď foto). Aby sa v prípade prívodu čerstvého vzduchu zamedzilo upchatiu či zničeniu jemnej perforácie plášťa vzduchovodu, odporúčame medzi tento ohybný vzduchovod a zvyšok ventilačného systému vložiť filter hrubých častíc. Hliníkové potrubie Dalap ARP - ponúkame v priemeroch od 100 do 315 mm a dĺžkach 5 a 10 metrov.


 

UPOZORNENIE

Hliníkový ohybný vzduchovod DALAP ALUDAP NIE JE KOMPATIBILNÝ S NÁSTENNÝMI PRIEMYSELNÝMI VENTILÁTORMI. ROZMERY PRÍRUBY VENTILÁTOROV SÚ ODLIŠNÉ OD PRIEMERU VZDUCHOVODOV. ZABEZPEČENÁ KOMPATIBILITA S FLEXIBILNÝMI HLINÍKOVÝMI VZDUCHOVODMI JE PRI POTRUBNÝCH VENTILÁTOROCH DANÉHO PRIEMERU.


 

Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
K stiahnutiu

prehlásenie o zhode0.40 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.