Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Obmedzenie prevádzky

Obmedzenie prevádzky
Obmedzenie prevádzky

Vážení zákazníci, chceli by sme vás informovať o tom, v akom režime budeme najbližšie obdobie fungovať.E-shop - objednávky prijímame, balíme a odosielame v štandardnom režime (pokiaľ budú fungovať dopravcovia). Predpokladáme, že sa ale doba doručenia oproti štandardnej dodacej lehote môže predĺžiť o 1 až 2 dní.

Kamenná predajňa v Bratislave - bude od 16.3.2020 do odvolania zatvorená. Naši zákazníci, ktorí zvykli chodiť k nám do predajne nakupovať a vyzdvihnúť si objednávky si môžu objednať tovar cez e-ehop (www.iventilatory.sk/). Ten im bude zaslaný formou dopravcu GEIS SK alebo GLS. Limit pre dopravu zdarma sme počas výnimočnej situácie znížili na 20€.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým pevné zdravie.

Filtrovať podľa parametrov
Prosím vyberte FenolStop NEW Doprava zdarma Zľava Výpredaj Dopredaj Víťaz testu Tip Olej Wild Orange ZDARMA WIFI Bluetooth Diaľkové ovládanie Nedostupné
Filtrovanie podľa ceny
12
Hore
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.