Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ako si vybrať správny ohrievač vzduchu?

(33) Ako si vybrať správny ohrievač vzduchu?
Ako si vybrať správny ohrievač vzduchu?

Poradíme vám, ako vybrať správny ohrievač vzduchu.

Pri výbere ohrievača vzduchu je najdôležitejším faktorom priestor, do ktorého chceme priviesť teplo. Podľa toho následne vyberáme vhodný ohrievač, ktorý najlepšie splní predpoklady na ohrev (vykúrenie) priestoru.

Existuje hneď niekoľko druhov ohrievačov a ohrievačov vzduchu, ktoré sú dostupné na trhu. Líšia sa predovšetkým zdrojom napájania a výkonom, ďalej potom veľkosťou, prenosnosťou a v neposlednom rade aj dizajnom. Niektoré sú vhodné do bytu či kancelárie, iné sa perfektne hodia napríklad do garáže či dielne. V našom článku si popíšeme jednotlivé druhy a typy ohrievačov. Špeciálnu pozornosť budeme venovať najmä teplovzdušným ventilátorom.


 

Na čo myslieť pri výbere ohrievača vzduchu:

Pri výbere ohrievača vzduchu berte ohľad na niekoľko základných parametrov.

Ide o:

 • vykurovací výkon,
 • spotrebu,
 • rozmery a hmotnosť,
 • materiál a dizajn,
 • funkcie.


 

Vykurovací výkon

Vykurovací výkon vyberajte podľa veľkosti a izolačných vlastností miestnosti. Mali by ste poznať tepelné straty priestoru a podľa toho vybrať výkon kúrenia, ktorý priestor vyhreje na požadovanú teplotu. Všeobecne platí, že čím vyšší výkon zvolíte, tým rýchlejšie bude priestor vykúrený. Vyšší výkon je vhodný pre veľké priestory.


 

Spotreba

Spotreba je hodnota, ktorá úzko súvisí s výkonom kúrenia. Jednoduchá rovnica hovorí, že čím výkonnejší elektrický ohrievač zaobstaráte, tým vyššia bude jeho spotreba energie. Presnejším parametrom je však príkon, ktorý označuje energetickú náročnosť vykurovacieho telesa za určitú dobu.


 

Rozmery a hmotnosť

Na výber vhodnej vykurovacej jednotky je dôležité poznať veľkosť miestnosti, do ktorej ju chcete umiestniť. Pri prenosných a závesných ohrievačoch je veľkosť tiež dôležitá. Hmotnosť zohráva zásadnú úlohu predovšetkým u prenosných ohrievačov.


 

Materiál a dizajn

Vzhľad, na ktorom sa podpisuje aj výrobný materiál, je pre výber elektrického ohrievača do garáže či dielne skôr druhotnou záležitosťou. Dôležitý je vo chvíli, keď si ohrievač vyberáte do interiéru. Voliť môžete napríklad medzi výrobkami z kvalitného plastu alebo kovu v modernom dizajnovom prevedení.


 

Funkcia

Ohrievače vzduchu sú obvykle vybavené niekoľkými funkciami, ktoré spríjemňujú ovládanie, ale tiež dbajú na bezpečnosť. Ide spravidla o:

 • možnosť regulácie výkonu,
 • termostat,
 • rýchle zahriatie,
 • poistka proti zamrznutiu,
 • poistka proti prehriatiu,
 • poistka proti prevrhnutiu,
 • diaľkové ovládanie.


 

Typ napájania

Dôležitú úlohu pri výbere zohráva aj zdroj napájania. S akými ohrievačmi sa v tomto prípade môžete stretnúť:

 • Naftové ohrievače (naftové ohrievače) – patria medzi najvýkonnejšie zdroje tepla, je ale potrebné počítať s tým, že produkujú veľké množstvo naftových spalín, preto je nutné odvetrávanie. Nie sú teda vhodné do priestoru, kde nie je možné vetrať. Navyše je potrebné naftu dopĺňať.
 • Plynové ohrievače (plynové ohrievače) – majú vysoký výkon a vzduch rýchlo ohrejú, ale rovnako ako naftové ohrievače produkujú spaliny a spotrebúvajú kyslík, takže je opäť nutné pravidelne vetrať. Preto tiež nie sú vhodné do priestoru bez možnosti odvetrávania. Navyše je nutné pripojenie na prípojku zemného plynu alebo propán-butánovú fľašu.
 • Elektrické ohrievače (elektrické ohrievače) – sú nemenej výkonné a praktické pre mnoho spôsobov využitia. Ich výhodou je, že neprodukujú žiadne spaliny a nespotrebúvajú kyslík. Sú preto vhodné aj do priestorov, kde nie je možnosť vetrať. Ľahko sa prenášajú av lete je niektoré modely ohrievačov možné využívať aj ako domáce ventilátory na ochladenie. Pre svoj chod vyžadujú iba prítomnosť zásuvky.


 


 

Elektrické ohrievače

Pretože je za nás vykurovanie pomocou elektrických ohrievačov tou najlepšou voľbou, bližšie si popíšeme, aké sú ich najväčšie výhody.

 • Výhody elektrických ohrievačov
 • tichý chod,
 • neprodukujú žiadne spaliny,
 • nespotrebúvajú kyslík,
 • ľahko sa prenášajú,
 • môžu mať multifunkčné využitie.


 

Okrem toho sú elektrické ohrievače dostupné v celom rade prevedení. Záleží teda len na vašich požiadavkách.


 

Typy elektrických ohrievačov

Pri výbere vhodného elektrického ohrievača zvážte nielen jeho dizajnové prevedenie, ale aj spôsob, ktorým ohrieva vzduch v miestnosti. Niektoré modely nie sú kvôli víreniu prachu vhodné do prašného prostredia.


 

Teplovzdušné ohrievače

Jedná sa o ohrievače s ventilátorom. Počas prevádzky nasávajú studený vzduch, ktorý sa ohreje vo vykurovacom telese, a pomocou ventilátora sa potom teplý vzduch rozvedie do okolia. Hodí sa ako na vykurovanie väčších, tak menších priestorov. Všetko záleží na type ohrievača a predovšetkým na jeho výkone. Vďaka vykurovaniu a vysúšaniu sú skvelými pomocníkmi pre maliarov, murárov, inštalatérov alebo obkladačov. Počítajte ale s tým, že ventilátor víri prach, a tak sa tento výrobok nehodí do príliš prašného prostredia.

Výhodou teplovzdušných ventilátorov je prijateľná obstarávacia cena (ktorá sa odvíja okrem iného od výkonu), ale aj nízka hmotnosť, vďaka ktorej ich môžete ľahko prenášať. Z tepla sa pritom môžete tešiť prakticky ihneď po stlačení tlačidla. Medzi ďalšie výhody patrí tichá prevádzka teplovzdušných ohrievačov a poistka proti prehriatiu. Niektoré modely disponujú aj zabudovaným izbovým termostatom. Do priemyselných objektov sú vhodné teplovzdušné ventilátory s možnosťou nastavenia náklonu, vďaka ktorému môžete ohrev smerovať.

Na trhu sú k dispozícii dva typy teplovzdušných ventilátorov, ktoré sa od seba líšia materiálom vykurovacích telies. Prvý typ disponuje bežným železným ohrievačom, druhý keramickým. Pre keramický je typický vyšší vykurovací účinok.

Mnohé teplovzdušné ventilátory do zásuvky je možné využívať aj ako ventilátory bez ohrevu. Túto funkciu oceníte predovšetkým v lete. Možná je aj regulácia výkonu v niekoľkých stupňoch.


 

Prenosné elektrické ohrievače Dalap do priemyslu aj do garáže

Nedarí sa vám rýchlo a efektívne zvýšiť teplotu vo vašej dielni, hale alebo stavbe? Potom potrebujete výkonné ohrievače vzduchu. Uplatníte ich tiež pri vysúšaní vlhkých miestností, a dokonca aj ako ochladzovače vzduchu v parných dňoch. Ich okamžitú účinnosť využijú nielen murári, maliari, obkladači, ale napríklad aj inštalatéri.

Nové elektrické ohrievače Dalap A HF majú kvalitne spracovanú konštrukciu a zároveň nespotrebúvajú takmer žiadny kyslík. Nemusíte sa teda obávať žiadneho zápachu ani dymu. Na výber je 6 variant týchto ohrievačov, ktoré majú vykurovací výkon od 2 kW s dosahom 20 m2 až do 22 kW s rozsahom 160 m2. Modely s vyšším výkonom sú napájané 400 V.

Spoľahlivé ohrievače Dalap A HF ponúkajú jednoduché a cenovo dostupné riešenie ako na vykurovanie dielní, tak aj, podobne ako odvlhčovače, na vysúšanie objektu po povodniach. Stačí zapojiť do zásuvky a prúdenie sálavého tepla sa dostaví za okamih.


 


 

Nástenné elektrické ohrievače Dalap nielen do bytu a kancelárie

Chcete sa v zime poriadne zahriať a zároveň príjemne ochladiť v lete? Multifunkčné závesné ohrievače Dalap HW s vykurovacím výkonom až 2000 W vás v zime efektívne zahrejú, ale disponujú aj funkciou ventilátora bez ohrevu, takže vám budú účinne slúžiť po celý rok.


 

Medzi ich sofistikované funkcie patria:

 • Nastavenie automatického a týždenného režimu.
 • Časovač automatického vypnutia v rozmedzí 1–24 hodín.
 • Termostat nastaviteľný na 10–49 °C je možné pohodlne ovládať diaľkovým ovládačom.
 • Samozrejmosťou je funkcia detského zámku pre bezpečný chod.
 • Ochranu proti prehriatiu zaisťuje tepelná poistka, vďaka ktorej sa ohrievač automaticky vypne v prípade prehriatia.
 • Automatický režim alebo aj senzor otvoreného okna urobí zohrievačov Dalap HW na stenu inteligentné úsporné zariadenie.


 

Ohrievače sú tiež vybavené praktickou žalúziou, ktorá umožňuje vertikálnu osciláciu a zakrýva vykurovacie telesá pri nečinnosti, čím bráni vniknutiu prachu a nečistôt. Sú vyrobené z kvalitného plastu v modernom čistom bielom dizajne, ktorý sa hodí do každého interiéru či iného priestoru.

Ich závesná montáž na stenu je navyše veľmi jednoduchá. Jednotka je vybavená prívodným káblom, ktorým sa jednoducho zapojí do elektrickej zásuvky. Ohrievač nájde široké uplatnenie vo vnútorných priestoroch, ako sú napríklad byty, domy, kancelárie, obchody alebo reštaurácie.


 


 

Konvertory

Konvertory pracujú na podobnom princípe ako teplovzdušné ohrievače. Zospodu nasávajú studený vzduch a do okolia vypúšťa vzduch teplý. Ich súčasťou môže byť ventilátor na efektívnejšie vykurovanie. Medzi ich výhody patrí ľahká mobilita, rýchly ohrev, vysoký výkon a jednoduchá inštalácia. Bývajú vybavené termostatom aj časovačom.


Konvertor Tristar KA-5914 s časovačom a extra rýchlym nahriatím, až 2000 W.


 

Keramické ohrievače

Ide o pomerne designovú záležitosť, ktorú v garáži len tak neuvidíte. Keramické ohrievače produkujú teplo, ktoré sa podobá príjemnému sálavému teplu z krbu. Vydávané teplo ohrievača samé akumulujú a uvoľňujú ho do priestoru aj dlho po ich vypnutí. Keramické ohrievače majú hneď niekoľko predností.

Tešiť sa môžete na tichý chod, nižšiu spotrebu energie a bezprašnú prevádzku. Môžu sa stať plnohodnotnou náhradou ústredného kúrenia. Skôr než do dielne sa hodí ako priamotop napríklad do kúpeľne.


Dizajnový ohrievač vzduchu Tristar KA-5045 v čiernej farbe, až 1800 W.


 

Infražiariče

S keramickými ohrievačmi ich spája spôsob distribúcie tepla. Infražiariče tiež vyžarujú sálavé teplo. Pracujú však na inom princípe. Zahrievajúce sa volfrámové vlákna produkujú krátkovlnné teplo, ktoré sa podobá slnečným lúčom. Najskôr sa teda ohrejú predmety a až potom vzduch. Pri kúrení infražiaričom budete mať pocit, akoby ste stáli na slnku. Ich inštalácia je možná na stenu alebo strop, ale k dispozícii sú aj jednotky so stojanom. Hodí sa skôr na krátkodobé vykurovanie, pretože majú vyššiu spotrebu.


Vonkajší závesný ohrievač vzduchu Tristar KA 5273 v čiernej farbe.


 

Olejové radiátory

Podobajú sa klasickému ústrednému kúreniu, a to ako vzhľadom, tak technológiou. V rebrovaní prúdi akumulačný olej. Výhodou olejových radiátorov je, že sa teplo do priestoru uvoľňuje aj po ich vypnutí. Vzhľadom na to, že nevíri prach a nevysúša vzduch, sú vhodné aj pre alergikov. Bývajú vybavené termostatom.


Olejový radiátor Tristar KA-5103 s vykurovacím výkonom 500 W.


 

To je z hľadiska informácií všetko. Teraz už by ste mali takmer s istotou vedieť, aký typ ohrievača či ohrievača je pre vás ten pravý. Pokiaľ však stále váhate a potrebujete odbornú radu, neváhajte sa opýtať v našej poradni. Radi vám pomôžeme s výberom.

Filtrovať podľa parametrov
Prosím vyberte FenolStop NEW Doprava zdarma Zľava Výpredaj Dopredaj Víťaz testu Tip Olej Wild Orange ZDARMA WIFI Bluetooth Diaľkové ovládanie Nedostupné
Filtrovanie podľa výrobcov
Filtrovanie podľa ceny

Najpredávanejšie

Nástenný elektrický ohrievač Dalap HW 5404 s ventilátorom a diaľkovým ovládaním LED display Termostat 2v1 ohrieva aj chladí 2000 W Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Nástenný elektrický ohrievač Dalap HW 5404 s ventilátorom a diaľkovým ovládaním
Multifunkčné zariadenie, ktoré vás v zime zahreje a v lete príjemne ochladí, to je elektrický ohrievač na stenu Dalap HW 5404. Sofistikované funkcie a rôzne možnosti nastavenia s vykurovacím výkonom až 2000 W môžete ovládať diaľkovým ovládaním. Kód produktu: 9666
Skladom
€ 62,30
Priemyselný ohrievač s ventilátorom Tristar KA-5061, až 3 kW Termostat 3000 W 3 úrovne nastavenia Doprava zdarma Doprava zdarma Priemyselný ohrievač s ventilátorom Tristar KA-5061, až 3 kW
Vyhrievajte efektívne a bezpečne akýkoľvek priestor s priemyselným ohrievačom Tristar KA-5061 v čiernožltom prevedení s krytím IP24. Vhodný pre priestory až 30 m2. Kód produktu: TR5061
Skladom
€ 72,42
Nástenný ohrievač Tristar KA-5075 s detekciou otvoreného okna a diaľkovým ovládaním, až 2 kW LED display Časovač Detekcia otvoreného okna Keramický Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Nástenný ohrievač Tristar KA-5075 s detekciou otvoreného okna a diaľkovým ovládaním, až 2 kW
Nástenné keramické kúrenie Tristar KA-5075 s diaľkovým ovládaním vybavené detekciou otvoreného okna a časovačom až na 8 hodín. LED displej s ukazovateľom teploty. Kód produktu: TR5075
Skladom
€ 60,65
Priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom, 400 W Termostat Časovač Keramický 400 W Do zásuvky Priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom, 400 W
Praktický priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom je malý a výkonný pomocník do zimného obdobia. Má nastaviteľný termostat v dvoch úrovniach s maximálnym výkonom 400 W. Kód produktu: TR5084
Skladom
€ 19,03
Nástenný elektrický ohrievač Dalap HW 6206 s ventilátorom a diaľkovým ovládaním LED display Termostat Časovač 2v1 ohrieva aj chladí 2000 W Nástenný elektrický ohrievač Dalap HW 6206 s ventilátorom a diaľkovým ovládaním
Multifunkčné zariadenie, ktoré vás v zime zahreje av lete príjemne ochladí, to je elektrický ohrievač na stenu Dalap HW 6206. Sofistikované funkcie a rôzne možnosti nastavenia s vykurovacím výkonom až 2000 W môžete ovládať diaľkovým ovládaním alebo dotyko Kód produktu: 9665
Skladom
€ 66,92
Ventilátor na krbové kachle 4 čepeľový – TRIANGEL Úspora paliva Bezpečný a efektívny Utra tichý Doprava zdarma Doprava zdarma Ventilátor na krbové kachle 4 čepeľový – TRIANGEL
Ventilátor je vynikajúcim doplnkom k akýmkoľvek kachliam, ktoré majú hladký a plochý povrch, ako sú kamna – kachle na spaľovanie dreva, uhoľné kachle, plynové sporáky a podobne. Je nutné ventilátor len postaviť na rovný a hladký povrch ideálne v blízkosti Kód produktu: 624B
Skladom
€ 69,00
Dizajnový ohrievač vzduchu KA-5045 v čiernej farbe, až 1800 W Dizajnový ohrievač vzduchu KA-5045 v čiernej farbe, až 1800 W
Keramický ohrievač vzduchu Tristar KA-5045 s moderným vzhľadom a ohrevom v rozsahu 360 ° vás v zime zahreje a v lete ochladí. Je vybavený mechanickým termostatom, ochranou proti prehriatiu a preklopeniu. Kód produktu: TR5045
Skladom
€ 46,88
Prenosný ohrievač s ventilátorom o výkone, 1000W/2000W Prenosný ohrievač s ventilátorom o výkone, 1000W/2000W
Prenosný ohrievač FK30 PTC s ventilátorom o výkone 1000W / 2000W možno využiť ako ideálny zdroj tepla zaisťujúce rýchly, účinný a príjemný ohrev vzduchu v akomkoľvek prostredí. Tento model má funkciu na teplý a horúci vzduch. Kód produktu: 502393
skladom
€ 36,46
Keramický ohrievač KA-5036 s osciláciou, 1000 W / 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Keramický ohrievač KA-5036 s osciláciou, 1000 W / 2000 W
Keramický ohrievač takmer do každého interiéru s vysokým výkonom až 2000 W zaistí dostatočnú výhrevnosť a rovnomerné šírenie tepla v miestnosti. Integrované madlo umožňuje jednoduché prenášanie z miesta na miesto. Kód produktu: TR5036
Skladom
€ 59,09
Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form ANNA BLACK 25 m² / 63 m³ Slim Umývateľný predfilter 2000 W Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form ANNA BLACK
Teplovzdušný ohrievač Stadler Form Anna Black vás rozohreje! Nielen svojím ohnivým vzhľadom, ale hlavne preto, že tento nádherný malý ohrievač je vybavený moderným keramickým výhrevným prvkom PTC. Kód produktu: A-021
Skladom
€ 99,00
Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form ANNA BIG WHITE 25 m² / 63 m³ 8 úrovní výkonu 2v1 ohrieva aj chladí Doprava zdarma Doprava zdarma Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form ANNA BIG WHITE
Teplovzdušný ohrievač ANNA BIG WHITE je horúca! Obe ohrievače Anny majú teraz veľkú sestru. Anna Big spája dobrý vzhľad s jedinečnou technológiou Adaptive Heat ™. Túto inteligentnú dámu je možné používať po celý rok. Kód produktu: A-060
Skladom
€ 149,00
Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form PAUL WHITE LED display 2v1 ohrieva aj chladí Umývateľný predfilter 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form PAUL WHITE
Teplovzdušný ohrievač Stadler Form Paul Black • 800/2000 W • 8 rýchlostí • 30 m2/75 m3 • Adaptive Heat • biela Kód produktu: P-001
Skladom
€ 289,00
Ohrievač vzduchu Cecotec Ready Warm 1800 Thermal WIFI Connected 8 článkov 1200 W 15 m² Doprava zdarma Doprava zdarma WIFI WIFI Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Ohrievač vzduchu Cecotec Ready Warm 1800 Thermal WIFI Connected
Radiátor vydávajúci suché teplo s 8 článkami, 1200 W, s LCD obrazovkou a diaľkovým ovládaním. Radiátor má hliníkový tepelný emisor s 8 článkami. Minimálna spotreba je 1200 W, ktoré umožnia ušetriť energiu. 3 Modes Heater pre prepínanie medzi programami de Kód produktu: 5374c
Skladom
€ 147,50
Keramické kúrenie o výkone 2000 W Cecotec Ready Warm 6600 Ceramic Style Smart Oscilácia Časovač 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Keramické kúrenie o výkone 2000 W Cecotec Ready Warm 6600 Ceramic Style Smart
Keramické kúrenie s 2000 W, diaľkovým ovládaním, LED svetelnou obrazovkou, 3 programami, časovačom na 8 hodín a trojitým bezpečnostným systémom. Kód produktu: 5378c
skladom
€ 68,40
12
Strankovanie: 1 2 3
Prenosný ohrievač s ventilátorom o výkone, 1000W/2000W Prenosný ohrievač s ventilátorom o výkone, 1000W/2000W
Prenosný ohrievač FK30 PTC s ventilátorom o výkone 1000W / 2000W možno využiť ako ideálny zdroj tepla zaisťujúce rýchly, účinný a príjemný ohrev vzduchu v akomkoľvek prostredí. Tento model má funkciu na teplý a horúci vzduch. Kód produktu: 502393
skladom
€ 36,46
Priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom, 400 W Termostat Časovač Keramický 400 W Do zásuvky Priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom, 400 W
Praktický priamotop do zásuvky na stenu Tristar KA-5084 s časovačom je malý a výkonný pomocník do zimného obdobia. Má nastaviteľný termostat v dvoch úrovniach s maximálnym výkonom 400 W. Kód produktu: TR5084
Skladom
€ 19,03
Priemyselný ohrievač s ventilátorom Tristar KA-5061, až 3 kW Termostat 3000 W 3 úrovne nastavenia Doprava zdarma Doprava zdarma Priemyselný ohrievač s ventilátorom Tristar KA-5061, až 3 kW
Vyhrievajte efektívne a bezpečne akýkoľvek priestor s priemyselným ohrievačom Tristar KA-5061 v čiernožltom prevedení s krytím IP24. Vhodný pre priestory až 30 m2. Kód produktu: TR5061
Skladom
€ 72,42
Konvektor Tristar KA-5914 s časovačom a extra rýchlym nahriatím, až 2000 W Termostat Časovač 2000 W Konvektor Tristar KA-5914 s časovačom a extra rýchlym nahriatím, až 2000 W
Výkonný konvektor Tristar KA-5914 s časovačom je perfektným ohrievačom vzduchu do zimného obdobia. Má zabudované úchyty pre jednoduché premiestnenie a maximální vykurovací výkon až 2000 W s nastavitelným termostatom . Vďaka funkcii turbo mód hreje tak Kód produktu: TR5914
Na ceste
€ 45,73
Dizajnový ohrievač vzduchu KA-5045 v čiernej farbe, až 1800 W Dizajnový ohrievač vzduchu KA-5045 v čiernej farbe, až 1800 W
Keramický ohrievač vzduchu Tristar KA-5045 s moderným vzhľadom a ohrevom v rozsahu 360 ° vás v zime zahreje a v lete ochladí. Je vybavený mechanickým termostatom, ochranou proti prehriatiu a preklopeniu. Kód produktu: TR5045
Skladom
€ 46,88
Keramický ohrievač KA-5036 s osciláciou, 1000 W / 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Keramický ohrievač KA-5036 s osciláciou, 1000 W / 2000 W
Keramický ohrievač takmer do každého interiéru s vysokým výkonom až 2000 W zaistí dostatočnú výhrevnosť a rovnomerné šírenie tepla v miestnosti. Integrované madlo umožňuje jednoduché prenášanie z miesta na miesto. Kód produktu: TR5036
Skladom
€ 59,09
Keramický PTC priamotop KA-5013 s osciláciou, 750 W / 1500W Keramický PTC priamotop KA-5013 s osciláciou, 750 W / 1500W
Keramický PTC priamotop Tristar KA-5013 vás zahreje doma, na chate, v kancelárii, rovnako ako na cestách karavanom. Príkon až 1500 W spoľahlivo vykúri miestnosti o rozlohe až 20 m². Vďaka jeho kompaktným rozmerom bude jeho prenášanie hračkou. Kód produktu: TR5013
Na ceste
€ 34,30
Nástenný ohrievač Tristar KA-5075 s detekciou otvoreného okna a diaľkovým ovládaním, až 2 kW LED display Časovač Detekcia otvoreného okna Keramický Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Nástenný ohrievač Tristar KA-5075 s detekciou otvoreného okna a diaľkovým ovládaním, až 2 kW
Nástenné keramické kúrenie Tristar KA-5075 s diaľkovým ovládaním vybavené detekciou otvoreného okna a časovačom až na 8 hodín. LED displej s ukazovateľom teploty. Kód produktu: TR5075
Skladom
€ 60,65
Teplovzdušný ohrievač vzduchu Max Metal 25 m² / 63 m³ 2v1 ohrieva aj chladí 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Teplovzdušný ohrievač vzduchu Max Metal
MAX hreje počas prechodného obdobia, kedy sa v budovách ešte nekúri napríklad zahreje nohy v studenej kancelárii. Max je všestranný – fúka studený aj horúci vzduch s výkonom 800 alebo 2 000 W. Teplotu pritom môžete ľahko regulovať. Kód produktu: MM02
Skladom
€ 80,00
Malý halogénový ohrievač Home FK 21 s osciláciou a výkonom až 1200 W Oscilácia 1200 W Malý halogénový ohrievač Home FK 21 s osciláciou a výkonom až 1200 W
Šedý halogénový ohrievač Home FK 21 s osciláciou slúži na ohrievanie vzduchu v interiéroch. Príjemné teplo zaisťujú 3 vykurovacie telesá, ktoré dosahujú výkon až 1200 W. Zapínanie telies je možné ovládať dotykovými tlačidlami. Kód produktu: 503812
skladom
€ 26,23
Halogénový a karbónový ohrievač Home FK 252 s ovládaním s výkonom 1200 W v šedej farbe Oscilácia Časovač 1200 W Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Halogénový a karbónový ohrievač Home FK 252 s ovládaním s výkonom 1200 W v šedej farbe
Šedý halogénový a karbónový ohrievač Home FK 252 slúži na ohrievanie vzduchu nielen vo vnútorných, ale aj v zastrešených vonkajších priestoroch (napr. terasy, verandy či balkóny). Príjemné teplo zaisťujú vykurovacie telesá s výkonom 1200 W. Prepínať medzi Kód produktu: 503904
skladom
€ 130,67
Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form PAUL WHITE LED display 2v1 ohrieva aj chladí Umývateľný predfilter 2000 W Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Teplovzdušný dizajnový ohrievač Stadler Form PAUL WHITE
Teplovzdušný ohrievač Stadler Form Paul Black • 800/2000 W • 8 rýchlostí • 30 m2/75 m3 • Adaptive Heat • biela Kód produktu: P-001
Skladom
Skladom
Kód: P-001
WHITE
€ 289,00
ks
Kód: P-002
BLACK
€ 289,00
ks
Strankovanie: 1 2 3
Hore
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.