Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Elektrické ohrievanie vzduchu v potrubí

Elektrické ohrievanie vzduchu v potrubí
Elektrické ohrievanie vzduchu v potrubí

Elektrický ohrievač vzduchu je určený na ohriatie rozvádzaného vzduchu do miestností. Ide o prvok s 1-3 vykurovacími okruhmi (podľa výkonu ohrievača). Ohrievače sú na 220V, ale aj na 400V.


 


 

Montáž ohrievača

Ohrievač vzduchu sa inštaluje do potrubia, v akejkoľvek polohe, za ventilátor. Vždy je dôležité dbať na čo najtesnejší a pevný spoj, aby dochádzalo k čo najmenším teplotným a tlakovým stratám. Ohrievač vzduchu musí byť inštalovaný vo vzdialenosti minimálne 500 mm od ďalších častí rozvodov (ventilátor, kolená, odbočky atď.).


 

Využitie

Najčastejšie sa ohrievač vzduchu využíva k vykúreniu kancelárií, menších priemyselných priestorov, garáží a pod.Všetky elektrické ohrievače majú zabudovanú tepelnú poistku, vďaka tejto poistke nedôjde k ich prehriatiu alebo spáleniu.


 

Filtrovať podľa parametrov
Prosím vyberte FenolStop NEW Doprava zdarma Zľava Výpredaj Dopredaj Víťaz testu Tip Olej Wild Orange ZDARMA WIFI Bluetooth Diaľkové ovládanie Nedostupné
Filtrovanie podľa ceny
12
Hore
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.