Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ako vybrať správnu predlžovaciu tyč k stropnému ventilátoru?

Ako vybrať správnu predlžovaciu tyč k stropnému ventilátoru?
Ako vybrať správnu predlžovaciu tyč k stropnému ventilátoru?

Chcete mať pri kúpe stropného ventilátora vyriešené všetky detaily, aby ste ho mohli zapojiť a rovno si užívať pohodlie v lete i zime? Poradíme vám, akú potrebujete predlžovaciu tyč a kedy ju vôbec nemusíte riešiť.

Ku každému stropnému ventilátora je pribalená montážna tyč. Avšak čo typ ventilátora, to tiež iná tyč - kvôli dĺžke, materiálu a farbe (všetky tieto parametre nájdete v parametroch produktu). Už pri výbere stropného ventilátora s najvyššou pravdepodobnosťou zistíte, či vám postačí montážna tyč v balení, alebo či potrebujete prikúpiť predlžovaciu tyč.


 

Predlžovacie tyče sa hodí na vysoké stropy a ľahko ich namontujete sami

Ak máte vyšší strop a radi by ste stropný ventilátor ovládali ťahovým spínačom priamo na ventilátore, odporúčame nainštalovať predlžovacia tyč, ktorá zvýši váš komfort. Predlžovacie tyče ponúkame v dvoch dĺžkach 300 mm a 450 mm. Tyče sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach a sú kompatibilné s našimi ventilátormi. Ľahko je primontujete na miesto montážnej tyče, ktorá je v balení. Nikdy nemožno spojiť 2 tyče dohromady. Či už sa jedná o 2 predlžovacie tyče, alebo kombináciu predlžovacej s montážnou. Vždy môžete namontovať iba jednu.


 

Niektoré stropné ventilátory pripojíte aj bez tyčí

Niektoré ventilátory z nášho e-shopu nainštalujete k stropu aj bez predlžovacie či montážnej tyče. To sa hodí v miestnostiach, kde sú naopak stropy nízke. Hlavu ventilátora možno u uchytenia typu Hugger a Dual mount pripojiť iba na pätu.


 

Tyče nemusíte riešiť so šikovným diaľkovým ovládaním

Všetky naše stropné ventilátory je možné ovládať diaľkovým ovládačom. Niektoré ich majú priamo v balení a u niektorých typov je možné ich dokúpenie. S diaľkovým ovládačom predlžovacia tyč nemusíte vôbec riešiť a ventilátor obsluhovať z pohodlia vášho kresla.

Filtrovať podľa parametrov
Prosím vyberte FenolStop NEW Doprava zdarma Zľava Výpredaj Dopredaj Víťaz testu Tip Olej Wild Orange ZDARMA WIFI Bluetooth Diaľkové ovládanie Nedostupné
Filtrovanie podľa ceny
12
Hore
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.