Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ako vybrať stropný ventilátor a ich výhody

(60) Ako vybrať stropný ventilátor a ich výhody
Ako vybrať stropný ventilátor a ich výhody

Už pri rozhodovaní o zakúpení stropného ventilátoru Westinghouse sa okrem dizajnu musíme zaoberať aj otázkou výšky stropu kam chceme ventilátor umiestniť a veĺkosťou miestnosti.Poznáme dva druhy prevedenia uchýtu stropného ventilátora.


 


 


 

 • Upínací systém: Downrod
  Jednoduchá montáž vďaka upínaciemu systému downrod, ktorý neumožňuje zapustenú inštaláciu stropného ventilátora.Vždy je nutné využiť predlžovaciu tyč.Pre nízke stropy stačí inštalovať tyč, ktorá je súčasťou balenia v prípade vysokých stropov môžete zakúpiť predlžovaciu tyč dĺžky 305mm či 460mm.V balení sa nachádza tyčka zhruba 10cm dlhá.
   
 • Upínací systém: Hugger
  U stropného ventilátora s týmto upínacím systémom nie je možné pri montáži vôbec použiť spojovacie alebo akékoľvek iné predlžovacie tyče.Takže už pri výbere musíme myslieť na to aký typ upínacieho systému použiť.
   
 • Upínací systém: Dual mount
  Jednoduchá montáž vďaka upínaciemu systému dual mount system.Výhodou tohto systému je jeho využitie v priestoroch s akoukoľvek výškou stropu.Pre nízke stropy možno využiť zapustenú inštaláciu stropného ventilátora bez použitia predlžovacej tyče. Pre klasickú výšku stropu možno inštalovať tyč, ktorá je súčasťou balenia alebo môžete zakúpiť predlžovaciu tyč dĺžky 305mm či 460mm pre vysoké stropy.
   


 

Veľkosť miestnosti:

Stopné ventilátory sú vyrábané v rôznych veľkostiach lopatiek napr: 76cm,90cm,105cm,112cm,122cm,132cm,142cm záleží do akej veľkej miestnosti chcete ventilátor umiestniť.

Malá / stredná: Do veľkosti 20m ² (4x5 m) - Odporúčame ventilátor s priemerom 122cm.
Veľká: 20 až 36 m² (6x6 m) - Odporúčame ventilátor s priemerom 132cm.


 

Desing

Čo sa týka dizajnu máme na výber veľa krásnych dizajnových ventilátorov takže si u nás určite vyberiete.


 

Funkčnosť

Stropné ventilátory sú vybavené reverzným motorom čo znamená že je na tele ventilátora prepínač ktorým viete zmeniť smer otáčania sa lopatiek.


 

Montáž

Montáž stropného ventilátora Westinghouse zvládne pomocou návodu prakticky každý.Jednoduché elektrické pripojenie pomocou ISO konektorov.
Za dodržania podmienok je možná aj montáž do SDK stropu pomocou skrutky s hmoždinkou DALAP HM 6X52S.
 


 

Postup:

Ventilátor je vyrobený tak aby bola montáž čo najjednoduchšia.Vyberieme si s balenia držiak ventilátora ktorý sa skladá s dvoch častí,samotný držiak a krycia ružica.Pri montáži kde už je zapustená el.krabica si musíte primerať držiak ventilátora na jej stred ale tak aby ste pri vŕtaní nepoškodili stávajúce el.vedenie. Ak sa bližšie pozriete do el.krabice tak zhruba uvidíte kade vedú káble alebo si ich polohu môžete nájsť pomocou prístroja na vyhľadávanie vedenia v stene.Po navŕtaní otvorov si na strop nahodíme držiak ventilátora a pevne dotiahneme tak aby bol v rovine.Na tyčku si nasadíme ružicu a samotnú tyčku pripevníme na telo ventilátora.Potom príde na rad montáž držiaka lopatiek.,Pri niektorých modeloch je troška sťažený prístup ku skrutkám ale aj menej šikovný človek to zvládne pri trocha trpezlivosti.Na držiaky lopatiek priskrutkujeme samotné lopatky.Pri jednofarebných lopatiek je na lopatke označené ktorou stranou majú ísť hore /k motoru ventilátora/.Po namontovaní lopatiek ventilátor zdvihneme a opatrne zavesíme na vopred namontovaný držiak.

 • Elektrické pripojenie je jednoduché.Ventilátor je vybavený ISO konektormi kde sa nemáte ako pomýliť pri zapojení,jednoducho konektor zapojíte len do protikusu do ktorého je určený.Jediné čo budete zapájať klasicky je tzv. čokolátka na držiaku ventilátora kde zapájate fázu,nulu a zem.Samozrejme všetko pri vypnutých poistkách.
   
 • Pri montáži ventilátora so svetlom si ešte priskrutkujeme spodný diel so svetlom,nainštalujeme žiarivky a ochranný/okrasný kryt svetla. Tu pozor buďte opatrný pri montáži krytu,dodať náhradný vieme len je dlhá čakacia doba.
   
 • Pri montáži diaľkového ovládania sa prijímač vkladá do držiaka ventilátora, a pripája sa tak isto ISO konektormi tak isto ako ako pri zapájaní ventilátora bez ovládania. Nakoniec pripevníme ružicu na držiak ventilátora a môžete si užívať vánok s Vášho nového stropné ventilátora Westinghouse.

   

Tu si môžete pozrieť video montáž a zapojenie stropného ventilátora Westinghouse Comet.Pre viac videi kliknite tu.


 

Výhody stropných ventilátorov


 

Ventilátory sú vo všeobecnosti považované za užitočný doplnok vybavenia domácností, úradov, reštaurácií, hotelových izieb a iných priestorov hlavne počas horúcich letných dní, keď nás trápi neznesiteľné teplo bez vánku či prievanu.
Globálne otepľovanie má za následok zvyšovanie jednak počtu týchto horúcich dní, ale aj zvyšovanie priemerných denných teplôt aj v našom tzv.„ miernom“ klimatickom pásme.Neznesiteľnej teplote sa bránime najčastejšie klimatizáciou.Avšak paradoxne práve masové& používanie klimatizácie prispieva k ďalšiemu otepľovaniu, pretože vonkajšie klimatizačné jednotky priamo zohrievajú ovzdušie a spotrebovávajú dosť značné množstvo elektrickej energie, ktorá sa musí vyrobiť najčastejšie nie práve ekologickým spôsobom. Ventilácia akýmkoľvek ventilátorom asi nie je schopná úplne nahradiť klimatizáciu, avšak vhodne zvolený ventilačný systém, alebo niekedy iba dobre zvolený ventilátor môže doplniť a za istých okolností aj nahradiť klimatizáciu.Lekári upozorňujú,že ideálna teplota v domoch a bytoch počas letných mesiacov je 24 až 28 stupňov Celzia.Ak klimatizáciu nastavíte na nižšie teploty, hazardujete so svojím zdravím! Najnovšie klimatizácie sú vybavené špeciálnymi filtrami, ktoré však musíte pravidelne vymieňať.Iba tak budú plniť svoju funkciu na 100 percent. Ak filter nevymeníte, stane sa rozsievačom chorôb a plesní. 


 


 


Na boj s vysokými teplotami netreba hneď preto nasadzovať zbrane najtvrdšieho kalibru a pritom môžeme ušetriť obstarávacie aj prevádzkové náklady.Klimatizácia je totiž pomerne drahá záležitosť,zvlášť keď musíme do nákladov započítať nie práve najjednoduchšiu montáž / prívod el. energie, odvod kondenzovanej vody, prepojenie medzi jednotkami......./ a pravidelnú údržbu. Ak sa preto rozhodnete vyskúšať nenáročnú ventiláciu majte na pamäti,že nie každá ventilácia Vám bude prinášať pohodu a uspokojenie.Existuje totiž hneď niekoľko výhod použitia stropného ventilátora v porovnaní so stolným resp. stojanovým

 • umiestnenie na strope je najvýhodnejšie nielen z hľadiska dokonalého miešania vzduchu, ale aj z hľadiska úspory priestoru.
 • najčastejšie prevedenie stropných ventilátorov je s osvetlením a preto plnia obe funkcie v miestnosti osvetľovaciu aj ventilačnú.

   

Montáž stropného ventilátora je pritom pomerne jednoduchá, podobná montáži lustra.Pre úplné zjednodušenie montáže uviedla firma Westinghouse nedávno na trh novinku tzv. systém InstalLock. Tradičný stropný ventilátor má približne 60 dielov a na jeho montáž potrebujete približne dve hodiny.Systém InstalLock obsahuje približne 15 častí a montáž trvá iba niekoľko minút.Konštrukčne je stropný ventilátor riešený ako pomalo-bežný s väčším priemerom lopatiek,čoho dôsledkom je podstatne nižšia hlučnosť pri rovnakom výkone a podstatne dlhšia životnosť ložísk. 


 

Reverzné motory WESTINGHOUSE

Stropný ventilátor má dva smery otáčania čo umožňuje používať ho v lete i v zime, pričom v oboch prípadoch  dokonalým miešaním vzduchu ušetríme energiu na vykurovanie resp. na chladenie / klimatizáciu/ pri nezmenenom komforte až o 30%.Smer otáčania nastavujeme v smere hodinových ručičiek v lete a proti smeru hodinových ručičiek v zime.Nastavenie v zime umožní cirkuláciu teplého vzduchu ktorý sa zhromažďuje v horných častiach miestnosti pri strope.Miešanie spôsobí zvýšenie tepelnej pohody o 2-3 stupne. 


 

Letné nastavenie zlepšuje pocit „ chladu“ dokonca až o päť stupňov. Spotreba energie ventilátora je pritom veľmi nízka príkon menej ako 30W pri najnižších otáčkach.
 

 • tri rýchlosti otáčania a vypínač osvetlenia sú u všetkých ponúkaných typoch zn.Westinghouse úplnou samozrejmosťou.Ak by účinnosť ventilácie mohla byť zhoršená vysokým  stropom ponúka firma tzv. predlžovacie tyče v prevedeniach aby sme mohli umiestnenie ventilátora v priestore čo najlepšie optimalizovať.
   
 • stropné ventilátory s osvetlením sú v rôznych štýlových a farebných vyhotoveniach a tak môžu byť aj vhodným dekoračným doplnkom interiéru. 
   
 • pre náročných zákazníkov je pripravená možnosť diaľkového ovládania pomocou infračerveného svetla / rádiofrekvenčné ovládanie / možno dokúpiť ku všetkým typom, avšak u niektorých typov je zahrnuté diaľkové ovládanie priamo v cene výrobku.
   
 • u mnohých typov ventilátorov sú lopatky vyrobené tak že  majú dve rozdielne farbené strany a tak  iba ich  otočením  o 180 stupňov získame úplne nový dizajn.Táto možnosť je v katalógoch Westinghouse  naznačená zmenšením vyobrazením ventilátora s obrátenými opatkami.
   

 
 


 

Konštrukcia motora stropného ventilátora
 

Spoločnosť Westinghouse ponúka v Európe každoročne približne 50 typov stropných ventilátorov. Ak k tomuto počtu pripočítame možnosť zameniť vzhľad ventilátora otočením lopatiek má zákazník k dispozícii naozaj slušnú ponuku a môže si vybrať ventilátor, ktorý najviac vyhovuje štýlu zariadenia miestnosti, dominantnej farbe a hlavne jeho predstavám.Popis stropných ventilátorov, ktorý ste práve dočítali by mal prispieť k objasneniu ich funkcie, k zlepšeniu informovanosti širokej verejnosti o výhodách a možnostiach ventilácie a pomôcť pri výbere vhodného riešenia zariadenia bytov, kancelárií, reštaurácií a iných priestorov, kde nám neznesiteľné letné horúčavy znepríjemňujú život.


 

Zakúpil som stropný ventilátor a pri spustení má veľké vibrácie a nebezpečne sa hýbe.

Najprv je dobré prekontrolovať montáž samotnú. Uchytenie päty a upevnenie ventilátora, dotiahnuté skrutky a prekontrolovať tyčku ventilátora. Ak aj napriek tomu je všetko v poriadku tak tento jav prosím s nami prekonzultujte. Najlepšie je zaslať video o dianí a my počas krátkej doby rozhodneme, ako tento problém vyriešime. Keďže ventilátor má krútiaci pohyb tak slabé kmitania alebo vibrácie sú normálne.


 

Môžem stropný ventilátor so svetlom zapojiť rovnakým spôsobom ako klasické svetlo?

Áno, ventilátor možno napojiť rovnakým spôsobom na existujúce rozvody svetla.


 

Je možné zapojiť diaľkové ovládanie ku každému typu stropného ventilátora Westinghouse, aj keď má retiazkové alebo nástenné ovládanie?

Áno, každé balenie diaľkového ovládača obsahuje prijímač, ktorý jednoducho namontujete do vrchného klobúčika nad zavesenie ventilátora. Ak má ventilátor retiazkové ovládanie, tak sa zapojením diaľkového ovládania funkcie retiazky vypne, teda nefungujú súčasne. Ak má ventilátor nástenné ovládanie, tak zapojením prijímača nič nezískame.


 

Ak mám nainštalované viaceré stropné ventilátory v miestnosti a hodlám k nim dokúpiť diaľkové ovládanie, potrebujem len 1 ks alebo budem musieť zakúpiť ovládače podľa počtu ventilátorov? A ako je to s ovládaním? Budem môcť ovládať všetko jedným ovládačom?

Ak budete chcieť ovládať všetky ventilátory jedným ovládačom, tak u infračerveného ovládania je frekvencia zhodná z výroby, takže jeden ovládač bude ovládať vždy všetko, čo bude v dosahu (cca 10 metrov ). U rádiového ovládania je možné navoliť 10 kombinácií frekvencie pomocou 4 DIN prepínačov. To znamená, že u tohto typu je možné nastaviť prijímače a vysielače v ľubovoľných skupinách, ktoré sa budú nezávisle na sebe spúšťať.

Filtrovať podľa parametrov
Prosím vyberte FenolStop NEW Doprava zdarma Zľava Výpredaj Dopredaj Víťaz testu Tip Olej Wild Orange ZDARMA WIFI Bluetooth Diaľkové ovládanie Nedostupné
Filtrovanie podľa výrobcov
Filtrovanie podľa ceny

Najpredávanejšie

Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL 72268 Do 30 m² Biela Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL 72268
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE INDUSTRIAL o Ø142cm vhodný do priestoru 30 m² • lopatky aj telo ventilátora sú v bielej farbe • 4-rýchlostný motor s reverzným chodom • ovládanie na stenu Kód produktu: 72268
skladom
€ 123,50
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním VEGAS 72272, Ø105cm Do 15 m² Svetlý javor Strieborná Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním VEGAS 72272, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE VEGAS dvojfarebnými otočnými lopatkami v striebornej farbe a z druhej vo farbe svetlého javora o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E27 o výkone 60W Kód produktu: 72272
skladom
€ 94,60
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PRINCESS TRIO 78199, Ø105cm Do 15 m² Dub Mahagón Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PRINCESS TRIO 78199, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE PRINCESS TRIO s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe dub a z druhej vo farbe mahagón o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E14 o výkone 3x 60W Kód produktu: 78199
skladom
€ 106,10
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním VEGAS 72185, Ø105cm Borovica Biela Do 15 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním VEGAS 72185, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE VEGAS dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe borovica a z druhej vo farbe biela o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E27 o výkone 60W Kód produktu: 72185
skladom
€ 82,60
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PORTLAND AMBIANCE 78321, Ø90cm Do 10 m² Biela Čierná Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PORTLAND AMBIANCE 78321, Ø90cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE PORTLAND AMBIANCE s dvojfarebnými otočnými lopatkami v bielej farbe a z druhej v čiernej farbe o Ø90cm vhodný do priestoru 10 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E27 o výkone 60W Kód produktu: 78321
skladom
€ 88,10
Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním NEVADA 78264 Čerešna Vlašský orech Do 15 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním NEVADA 78264
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE NEVADA o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • telo ventilátora je vo farbe starožitného kovu • lopatky ventilátora sú vo farbe vlašský orech a .čerešna • 3-rýchlostný motor s reverzným chodom • retiazkové ovládanie Kód produktu: 78264
skladom
€ 104,45
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním MONARCH TRIO 78171, Ø132cm Dub Mahagón Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním MONARCH TRIO 78171, Ø132cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE MONARCH TRIO s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe dubu a z druhej vo farbe mahagónu o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E14 o výkone 3x60W Kód produktu: 78171
skladom
€ 154,70
Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL ESPRESSO 78623 Do 30 m² Espresso Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL ESPRESSO 78623
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE INDUSTRIAL ESPRESSO o Ø142cm vhodný do priestoru 30 m² • lopatky aj telo ventilátora sú vo farbe ESPRESSO • 4-rýchlostný motor s reverzným chodom • ovládanie na stenu Kód produktu: 78623
skladom
€ 121,75
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním JET PLUS 72290, Ø105cm Wenge Do 15 m² Strieborná Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním JET PLUS 72290, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE JET PLUS s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe wenge a strieborná o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj E14 R50 o výkone 3x40W Kód produktu: 72290
skladom
€ 161,50
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PRINCESS TRIO 78324, Ø105cm Biela Do 15 m² Dub Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním PRINCESS TRIO 78324, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE PRINCESS TRIO s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe dub a z druhej v bielej farbe o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E14 o výkone 3x 60W Kód produktu: 78324
skladom
€ 108,30
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72564, Ø132cm Jabloň Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72564, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami vo farbe jabloň o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72564
skladom
€ 204,90
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72557, Ø132cm Wenge Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72557, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami vo farbe wenge o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72557
skladom
€ 204,90
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním ALLOY 78764, Ø105cm Grafit Do 15 m² Čierná Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním ALLOY 78764, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE ALLOY s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe čiernej a grafit o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E26 s výkonom 2x60W Kód produktu: 78764
skladom
€ 133,62
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE FLORA ROYAL 78252, Ø76cm Svetlá borovica Do 10 m² Biela Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE FLORA ROYAL 78252, Ø76cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE FLORA ROYAL 6 - dvojfarebných otočných lopatiek v bielej farbe z jednej strany a z druhej vo farbe svetlá borovica o Ø76cm vhodný do priestoru 10 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E27 o výkone 60W Kód produktu: 78252
skladom
€ 78,85
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72140, Ø132cm Biela Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72140, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami a telom ventilátora v bielej farbe o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72140
skladom
€ 204,90
12
Strankovanie: 1 2 5
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72564, Ø132cm Jabloň Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72564, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami vo farbe jabloň o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72564
skladom
€ 204,90
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72220, Ø132cm Strieborná Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72220, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami a telom ventilátora v striebornej farbe o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72220
skladom
€ 204,90
Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL 72268 Do 30 m² Biela Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu INDUSTRIAL 72268
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE INDUSTRIAL o Ø142cm vhodný do priestoru 30 m² • lopatky aj telo ventilátora sú v bielej farbe • 4-rýchlostný motor s reverzným chodom • ovládanie na stenu Kód produktu: 72268
skladom
€ 123,50
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním JET PLUS 72290, Ø105cm Wenge Do 15 m² Strieborná Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním JET PLUS 72290, Ø105cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE JET PLUS s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe wenge a strieborná o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj E14 R50 o výkone 3x40W Kód produktu: 72290
skladom
€ 161,50
Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MOUNTAIN GALE 72422 Do 30 m² Aj do exteriéru Čierná Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MOUNTAIN GALE 72422
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE MOUNTAIN GALE o Ø132cm vhodný do priestoru 30 m² • telo ventilátora je v striebornej farbe a lopatky ventilátora v čiernej farbe • 3-rýchlostný motor s reverzným chodom • retiazkové ovládanie • krytie IP44 Kód produktu: 72422
skladom
€ 122,70
Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MOUNTAIN GALE 72423 Do 30 m² Aj do exteriéru Biela Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MOUNTAIN GALE 72423
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE MOUNTAIN GALE o Ø132cm vhodný do priestoru 30 m² • lopatky aj telo ventilátora sú v bielej farbe • 3-rýchlostný motor s reverzným chodom • retiazkové ovládanie • krytie IP44 Kód produktu: 72423
skladom
€ 122,70
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72140, Ø132cm Biela Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním BENDAN 72140, Ø132cm
Stropný ventilátor Westinghouse Bendan s lopatkami a telom ventilátora v bielej farbe o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj 1x / R7 o výkone 80W Kód produktu: 72140
skladom
€ 204,90
Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním QUINCE 72471, Ø60cm Do 10 m² Biela Buk Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor so svetlom a retiazkovým ovládaním QUINCE 72471, Ø60cm
Stropný ventilátor so svetlom WESTINGHOUSE QUINCE s dvojfarebnými otočnými lopatkami vo farbe buk a z druhej v bielej farbe o Ø60cm vhodný do priestoru 10 m² • retiazkové ovládanie • svetelný zdroj E14 s výkonom 2x40W Kód produktu: 72471
skladom
€ 117,80
Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu URBAN GALE 72021 Biela Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s ovládaním na stenu URBAN GALE 72021
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE URBAN GALE o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • lopatky aj telo ventilátora sú v bielej farbe • 4-rýchlostný motor s reverzným chodom • ovládanie na stenu Kód produktu: 72021
Momentálne vypredané
€ 142,40
Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním JET I 72289 Wenge Do 15 m² Strieborná Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním JET I 72289
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE JET I o Ø105cm vhodný do priestoru 15 m² • telo ventilátora je vo farbe brúsený nikel • otočné lopatky ventilátora sú vo farbe strieborná a wenge • 3-rýchlostný motor s reverzným chodom • retiazkové ovládanie Kód produktu: 72289
skladom
€ 107,80
Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním TECHNO LED 78270, Ø132cm Titán LED Do 25 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie Stropný ventilátor so svetlom a diaľkovým ovládaním TECHNO LED 78270, Ø132cm
Stropný ventilátor s LED svetlom WESTINGHOUSE TECHNO LED s jednofarebnými lopatkami v titánovej farbe o Ø132cm vhodný do priestoru 25 m² • diaľkové ovládanie v balení • svetelný zdroj LED svetlo 17,5W Kód produktu: 78270
skladom
€ 366,90
Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MONARCH 78269 Trstinovo hnedá Biela Do 20 m² Doprava zdarma Doprava zdarma Stropný ventilátor bez svetla s retiazkovým ovládaním MONARCH 78269
Stropný ventilátor bez svetla WESTINGHOUSE MONARCH o Ø122cm vhodný do priestoru 20 m² • telo ventilátora je v bielej farbe • otočné lopatky ventilátora sú vo farbe biela a trstinovo hnedá • 3-rýchlostný motor s reverzným chodom • retiazkové ovládanie Kód produktu: 78269
skladom
€ 113,10
Strankovanie: 1 2 5
Hore
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.