Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ako vyriešiť rozvod teplého vzduchu v dome?

Ako vyriešiť rozvod teplého vzduchu v dome?

Zaobstarali ste si krb a uvažujete, ako využiť vzniknuté teplo aj pre ďalšie miestnosti?


Ak ste si odpovedali áno, uvažujte o nadobudnutí krbového ventilátora prípadne inteligentného ventilátora. Pretože teplo nemusíte mať iba pri krbe!
Krbový ventilátor je ideálny pre rozvod teplého vzduchu po celom byte, či dome. Čo zaistí tepelnú pohodu vo Vašom domove pri nízkych nákladoch na prevádzku. Vďaka krbovému ventilátoru môžete využiť prebytočné teplo aj v ďalších miestnostiach a zároveň Vám to zníži náklady na štandardnom vykurovanie, ako sú radiátory, tepelné regulátory či podlahové vykurovanie.


 


 

V závislosti na dĺžke rozvodov je nutné zvoliť správny priemer potrubia a k tomu zodpovedajúci ventilátor. Čím dlhší bude rozvod vzduchu, tým väčší musí výkon krbového ventilátora. Pre výstupy do jednotlivých miestností môžete využiť klasické mriežky prípadne regulovateľné anemostaty. Mriežky aj anemostaty môžete vyberať z niekoľkých typov, farebných prevedení či veľkosťou.

Osadením filtra na krbový ventilátor získate ochranu samotného ventilátora aj ďalších častí vzduchovodov.


 

Vždy je potrebné mať na pamäti, že rozvody vzduchu majú byť čo najjednoduchšie a najkratšie a odolné voči vysokým teplotám. Aby nedochádzalo k zbytočným stratám tepla, je rozvody dobré izolovat.Případně použiť už izolované potrubia. Izolácia Vám zabezpečí, jednak zníženie hladiny hluku a zamedzí kondenzácii vody na rúrke i vo vnútri.

Inteligentné ventilátor využijete v prípade, že Vám postačí odvádzať vzduch medzi dvoma miestnosťami. Vďaka jeho diaľkovému ovládaniu a výmenným krytom sa stane aj zaujímavým dizajnovým prvkom Vašej miestnosti. Pripravili sme pre Vás názorný príklad, ako je možné ich jednoducho dopraviť teplý vzduch do ďalšej miestnosti s vyššou účinnosťou s minimálnymi nákladmi na prevádzku a montáž.


 

Filtrovať podľa parametrov
Filtrovanie podľa stavu Tovar v zníženej cene Posledné kusy Posledný kus Nedostupné Nedostupné NEW NEW Doprava zdarma Doprava zdarma Zľava Zľava Výpredaj Výpredaj Dopredaj Dopredaj Víťaz testu Víťaz testu Tip Tip Darček ZDARMA Darček ZDARMA Ukončenie predaja Cenový HIT Cenový HIT WIFI WIFI Bluetooth Bluetooth Diaľkové ovládanie Diaľkové ovládanie
Filtrovanie podľa ceny
12
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089