Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Potrubný axiálny ventilátor s vyšším výkonom, Ø125mm

VENTS Výrobca: VENTS Kód produktu: 372 EAN kód: 4823016238191

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Potrubný axiálny ventilátor s vyšším výkonom a guľôčkovými ložiskami VENTS TT 125 S o výkone 240/320 m³/hod plnohodnotne spĺňa nároky na vysoký tlak a napriek tomu má nízku hlučnosť 29/36 dB(A).Ventilátor je vybavený silnejším motorom, ktorý zvýši jeho výkon o 30% oproti bežnému motoru rovnakého priemeru.Ventilátor nájde svoje uplatnenie v priestoroch s vysokou vlhkosťou, ako sú WC, kuchyne, kancelárie, skleníky, a pod.Vďaka svojim technickým parametrom je určený pre odsávanie v potrubných rozvodoch do 15 metrov.Tento potrubný ventilátor je kompatibilný so všetkým okrúhlym potrubím s priemerom 125 mm v našej ponuke.Ventilátor nemá integrovanú spätnú klapku.Ventilátor je dimenzovaný na prevádzku pri teplote okolia od + 1 °C do + 45 °C. Teplota prepravného média nesmie presiahnuť +60 °C.

Motor s obežným kolesom a svorkovnica sú upevnené na telo ventilátora pomocou špeciálnych svoriek so zámkami ktoré zaisťujú prípadnú ľahkú demontáž.Vďaka svojej konštrukcii je na tomto ventilátore ľahká údržba.Jednofázový asynchrónny motor s guľôčkovými ložiskami má dve rýchlosti, ktoré je možné prepínať pomocou externého spínača. Motor je vybavený tepelnou poistkou s automatickým reštartom.Guľôčkové ložiská Vám predĺžia životnosť vášho ventilátora na 40 000 hodín.Ventilátor je možné inštalovať v akomkoľvek mieste potrubného systému či už vertikálne alebo horizontálne.Ďalej súčasne môže byť namontovaných niekoľko ventilátorov k zvýšeniu tlaku alebo kapacity transportovaného vzduchu.Telo ventilátora je vybavené montážnou doskou pre upevnenie na stenu.Ventilátor má stupeň krytia IPX4.

K ventilátoru si môžete dokúpiť:

Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

  • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
  • Odborné poradenstvo
  • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni) Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
  • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
  • Najširší výber potrubných ventilátorov trvale skladom
  • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
Galéria
Príklad použitia DALAP AP
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.