Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Prečo iVENTILATORY.sk - Predajom to pre nás nekončí.

Široká ponuka kvalitného tovaru renomovaných značiek

Zaujímame sa, o čo majú naši zákazníci záujem a na základe toho, sa snažíme ponuku produktov prispôsobiť.Pre Vašu spokojnosť ponúkame len kvalitný tovar preverených značiek.Môžete vyberať zo širokého sortimentu tovaru, ktorý sa snažíme neustále rozširovať.
 Záruka vrátenia tovaru do 30 dní

Občas výber tovaru nie je práve vhodný, nevyhovujú rozmery alebo farba, v tomto prípade Vám ponúkame možnosť vrátenia tovaru v lehote 30 dní. Tovar Vám vymeníme za taký, ktoré bude lepšie spĺňať Vaše požiadavky, alebo Vám vrátime peniaze.
 Odborný zákaznícky servis

Radi Vám poradíme s pomôžeme s Vašim výberom.Ku každému zákazníkovi pristupujeme profesionálne a individuálne,tak aby bolo čo najlepšie vyhovené jeho požiadavkám.Náš kvalifikovaný personál je Vám k dispozícii na e-mailovej adrese info@iventilatory.sk a telefóne +421 903 878 089.Počas pracovnej doby môžete komunikovať s vyškoleným personálom prostredníctvom online poradne na našich internetových stránkach.
 Rýchlosť spracovania a dodanie tovaru

Zákazníkom nášho e-shopu,ktorí nemajú možnosť vyzdvihnutia tovaru v kamennej predajni,ponúkame doručenie objednávky pomocou overených dopravcov.Doručenie na adresu v SR do 24 - 48 hodín od odovzdania zásielky dopravcovi.
 Špecializovaný internetový obchod s ventilátormi a vzduchotechnikou

Sme špecializovaný obchod, poskytujeme podrobné informácie k problematike týkajúcej sa ventilátorov, rekuperácií, vzduchotechniky a príslušenstva. Väčšinu tovaru máme fyzicky skladom.U jednotlivých položiek informujeme o skladovej dostupnosti a ponúkaných variantoch.Pre Vaše nákupy sme pripravili bezpečný internetový eshop deklarovaný certifikátom NAKUPUJBEZPEČNE a RAPIDSSL certifikátom.Cetifikát internetového obchodu

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.