Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Prípravok určený na dezinfekciu vzduchotechniky a klimatizácii PolyHMG - AIR, 0,25l

  
Prípravok určený na dezinfekciu vzduchotechniky a klimatizácii PolyHMG - AIR, - 1/2Prípravok určený na dezinfekciu vzduchotechniky a klimatizácii PolyHMG - AIR, - 2/2
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
• Tekutý polymérový prípravok určený na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií,filtrov a vnútorných priestorov. Aplikuje sa rozprašovaním alebo fogovaním. Eliminuje zápach a zlepšuje hygienickú kvalitu vzduch

Žiadne hodnotenie. Nedostupné Nedostupné
€ 12,20
€ 10,17 bez DPH
ks
Doba dodania: na dotaz
Sklad Bratislava: na dotaz
Centrálny sklad: na dotaz
H2O COOL SK Výrobca: H2O COOL SK Kód produktu: 770350 EAN kód: 8594161056751
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Dezinfekcia MLSka Kafe
dezinfekcia rozvodov vzduchu s polyHMG AIR
H2O COOL - PolyHMG polymer disinfection
Prípravok určený na dezinfekciu vzduchotechniky a klimatizácii PolyHMG - AIR, - 1/2Prípravok určený na dezinfekciu vzduchotechniky a klimatizácii PolyHMG - AIR, - 2/2
Popis

Tekutý polymérový prípravok PolyHMG - AIR 0,25L  je úplne nový typ polymérového čistiaceho a dezinfekčného prostriedku na báze vody so všestranným použitím. Používa sa na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií,filtrov a vnútorných priestorovEliminuje všetky druhy baktérií, kvasinkyvírusov a húb (vrátane plesní),  (MRSA, Salmonella, Legionella pneunophila) pričom po aplikácií zanecháva dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu chrániacu pred ďalším výskytom mikroorganizmov pričom jeho účinnosť na aplikovanom povrchu je od 3dní až po 8 mesiacov v závislosti od kontaminácie. Potláča syndróm chorých budov. 

PolyHMG AIR je skoro bezfarebná látka bez zápachu a má ph okolo 7(neutrálna), vďaka čomu sa vlastnosťami približuje vode. Je nehorľavý, nespôsobuje vode a je dobre riediteľný bez použitia alkoholov.


 

  • PolyHMG AIR je tekutý polymérový prípravok určený na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií, filtrov a vnútorných priestorov.
  • Aplikuje sa rozprašovaním alebo fogovaním.
  • Eliminuje zápach a zlepšuje hygienickú kvalitu vzduchu.
  • Potláča syndróm chorých budov
  • Neničí a nekoroduje materiály.
  • Určený výhradne pre profesionálov


 

Vďaka rozprašovaniu jemného aerosolu sa koncentrát dostane aj do malých a ťažko dostupnýh miest, kde na povrchu vytvára jemný vzdušný biocidný povlak, ktorý ďalej chráni miesto pred vznikom a šírením baktérií, vírusov, rias a húb. Efektívne a veľmi účinne zastavuje rast plesní a zvyšuje kvalitu vzduchu.

PolyHMG - AIR je určený na priamu aplikáciu a nie je potrebné ho ďalej riediť. Klimatizáciu treba riadne očistiť od prachu na povrchu výmenníka, filtorv a krytu. Následne pri vypnutej klimatizácií nastriekajte PolyAIR jemným rozprašovačom priamo na výmenník klimatizácie. Dezinfekciu nechajte vyschnúť a celý proces 2x zopakujte. V prípapde zvýšenej kontaminácie dezinfekciu opakjte. 

V príapde väčších rozvodov rekuperácie a vzduchotechniky je možné prípravok PolyHMG - AIR využiť pre rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rozvodov. PolyAIR je možné aplikovať priamo do vzduchotechniky sprejom pri zapnutom vnútornom okruhu vzduchu alebo foggerom – “hmličom”, ktorý vytvára jemný aerosol. Fogger vytvára aerosol s kvapkami vody o priemere cca 3-30 mikromektrov, ktoré sú ľahké a dlhodobo sa udržia vo vzduchu.


 

Prečo je POLYHMG lepší ako Chlór?

PolyHMG narozdiel od chlóru nemá žiaden zápach a je netoxický pričom je jeho účinnosť niekoľko násobne vyššia. Dezinfekcia na báze chlóru je účinna na povrchu maximálne 8hodín pričom dezinfekčné prostriedky na báze polyméru si zachovávajú svoje vlastnosti niekoľko dní až mesiacov bez poškodenia akýchkoľvek materiálov.


 

Ako dlho dezinfekcia pôsobí?

Látka zostáva v prostredí v rôznych dĺžkach. Dĺžka účinnosti je závislá od kontaminácie povrchu, koncentrátu a spôsobu aplikácie. V suchom prostredí sa látka udrží na povrchu minimálne 10dní až niekoľko mesiacov. Koncentrácia PolyHMG na povrchu sa znižuje iba pri kontakte s baktériami alebo mechanickým odstránením (voda, dážď, atď.)


 

Spĺňa POLYHMG všetky normy? Je certifikovaný?

PolyHMG je plne certifikovaný ako biocidná látka. Je certifikovaný pre použitie v kategóriách A, B, C, T, M a V. Je účinný voči baktériam, vírusomm a plesniam ako Legionella, HIV, Tuberkulóza, E.coli, MRSA či Candida. Dezinfekcia PolyPIPE z rady PolyHMG je možné použiť pre správne dodržiavanie normy STN EN 806. 


 

Môže poškodiť nejaké materiály v rozvodoch alebo tesnenia?

PolyHMG vytvára na povrchu každého materiálu priedušný ochranný film, ktorý ich kráni pred koróziou či napadnutím baktériami bez negatívnych vplyvov na akékoľvek materiály (sklo, drevo, koža, plast, papier, textil, guma, kov, nerez). Tento film chráni kovy a potrubia pred koróziou a ostatné povrchy pred ďalším výskytom baktérií či ich množeniu.


 

Spôsobuje látka podráždenie pri kontakte s pokožkou alebo očami?

Nie, produkty PolyHMG sú úplne bezpečné pri kontakte s pokožkou či oblečením. Ak sa látka dostane do očí, je potrebné ich vypláchnuť vodou - nespôsobuje však žiadne problémy. PolyHMG patrí do najnižšej III. triedy alergickej aktivity, tj. nespôsobuje žiadne alergie.

Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

Prosím opíšte kód:
Špecifikácia
Objem 0,25l
Farba transparentná
K stiahnutiu

návod k použitiu0.31 MB.pdf

Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Doplnky a súvisiace Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089