Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Prislušenstvo k ventilácii

V našej ponuke nájdete veľké množstvo potrebného príslušenstva k ventilácii pre realizáciu Vášho projektu.Ponúkame Vám spätné klapky ktoré slúžia na zabránenie spätného prúdenia vzduchu vo vzduchovodoch, regulátory otáčok k ventilátorm, externé čidlá, transformátory na prevod napätia, tvarovky, tlmiče hluku, filtre vzduchu a množstvo daľšieho príslušenstva.V prípade že sa neviete rozhodnúť s výberom môžete kontaktovať našu Hotline linku: 0903 878 089 alebo nám napíšte správu info@iventilatory.sk
 

Príslušenstvo k ventilátorom    
 
Príslušenstvo k vzduchotechnike
 
Príslušenstvo k ventilátoromPríslušenstvo k ventilátorom ako sú spätné klapky, regulátory otáčok pre zníženie výkonu alebo hlučnosti ventilátora, externé čidlá,termoregulátory,toroidné transformátory na prevod napätia na 12V, riadiace jednotky a iné. Príslušenstvo k vzduchotechnikePríslušenstvo k vzduchotechnike potrebné k stavbe kompletných vetracích systémov.Či už sa jedná o kovové kolená,rozbočky,spojky,spätné klapky,redukcie,sťahovacie pásky,lepiace pásky,príruby,tlmiče hluku,filtre vzduchu,odbočky,a iné.

 

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.