Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Profesionálna bezchlórová dezinfekcia vzduchotechniky a klimatizácii Poly AIR, 0,25l

  
Profesionálna bezchlórová dezinfekcia vzduchotechniky a klimatizácii Poly AIR, 0,25l
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Tekutý polymérový prípravok určený na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií,filtrov a vnútorných priestorov. Aplikuje sa rozprašovaním alebo fogovaním. Eliminuje zápach a zlepšuje hygienickú kvalitu vzduch

Žiadne hodnotenie.
€ 12,20
€ 10,17 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 10 a viac ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: na dotaz
POLYMPT Výrobca: POLYMPT Kód produktu: 770350 EAN kód: 8594161056751
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Dezinfekcia MLSka Kafe
dezinfekcia rozvodov vzduchu s polyHMG AIR
H2O COOL - PolyHMG polymer disinfection
Polymérová dezinfekcia
Popis

Tekutý bezchlórový polymérový prípravok Poly AIR 0,25L je úplne nový typ polymérového čistiaceho dezinfekčného prostriedku na báze vody so všestranným použitím. Používa sa na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií, filtrov a vnútorných priestorovEliminuje všetky druhy baktérií, kvasinkyvírusov a húb (vrátane plesní),  (MRSA, Salmonella, Legionella pneunophila) pričom po aplikácií zanecháva dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu chrániacu pred ďalším výskytom mikroorganizmov pričom jeho účinnosť na aplikovanom povrchu je od 3dní až po 8 mesiacov v závislosti od kontaminácie. Potláča syndróm chorých budov. 

Poly AIR je skoro bezfarebná látka bez zápachu a má ph okolo 7(neutrálna), vďaka čomu sa vlastnosťami približuje vode. Je nehorľavý, nespôsobuje vode a je dobre riediteľný bez použitia alkoholov.


 

  • Poly AIR je tekutý polymérový prípravok určený na okamžitú, dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií, filtrov a vnútorných priestorov.
  • Aplikuje sa rozprašovaním alebo fogovaním.
  • Eliminuje zápach a zlepšuje hygienickú kvalitu vzduchu.
  • Potláča syndróm chorých budov
  • Neničí a nekoroduje materiály.
  • Určený výhradne pre profesionálov


 

Vďaka rozprašovaniu jemného aerosólu sa koncentrát dostane aj do malých a ťažko dostupných miest, kde na povrchu vytvára jemný vzdušný biocídny povlak, ktorý ďalej chráni miesto pred vznikom a šírením baktérií, vírusov, rias a húb. Efektívne a veľmi účinne zastavuje rast plesní a zvyšuje kvalitu vzduchu.

Poly AIR je určený na priamu aplikáciu a nie je potrebné ho ďalej riediť. Klimatizáciu treba riadne očistiť od prachu na povrchu výmenníka, filtrov a krytu. Následne pri vypnutej klimatizácií nastriekajte Poly AIR jemným rozprašovačom priamo na výmenník klimatizácie. Dezinfekciu nechajte vyschnúť a celý proces 2x zopakujte. V prípade zvýšenej kontaminácie dezinfekciu opakujte. 

V prípade väčších rozvodov rekuperácie a vzduchotechniky je možné prípravok Poly AIR využiť pre rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rozvodov. Poly AIR je možné aplikovať priamo do vzduchotechniky sprejom pri zapnutom vnútornom okruhu vzduchu alebo foggerom – “hmličom”, ktorý vytvára jemný aerosól. Fogger vytvára aerosól s kvapkami vody o priemere cca 3-30 mikrometrov, ktoré sú ľahké a dlhodobo sa udržia vo vzduchu.


 

Prečo je Poly AIR lepší ako Chlór?

Poly AIR narozdiel od chlóru nemá žiaden zápach a je netoxický pričom je jeho účinnosť niekoľko násobne vyššia. Dezinfekcia na báze chlóru je účinná na povrchu maximálne 8hodín pričom dezinfekčné prostriedky na báze polyméru si zachovávajú svoje vlastnosti niekoľko dní až mesiacov bez poškodenia akýchkoľvek materiálov.


 

Ako dlho dezinfekcia pôsobí?

Látka zostáva v prostredí v rôznych dĺžkach. Dĺžka účinnosti je závislá od kontaminácie povrchu, koncentrátu a spôsobu aplikácie. V suchom prostredí sa látka udrží na povrchu minimálne 10dní až niekoľko mesiacov. Koncentrácia Poly AIR na povrchu sa znižuje iba pri kontakte s baktériami alebo mechanickým odstránením (voda, dážď, atď.)


 

Spĺňa POLYHMG všetky normy? Je certifikovaný?

Poly AIR je plne certifikovaný ako biocídna látka. Je certifikovaný pre použitie v kategóriách A, B, C, T, M a V. Je účinný voči baktériám, vírusom a plesniam ako Legionella, HIV, Tuberkulóza, E.coli, MRSA či Candida. Dezinfekcia PolyPIPE z rady Poly AIR je možné použiť pre správne dodržiavanie normy STN EN 806. 


 

Môže poškodiť nejaké materiály v rozvodoch alebo tesnenia?

Poly AIR vytvára na povrchu každého materiálu priedušný ochranný film, ktorý ich chráni pred koróziou či napadnutím baktériami bez negatívnych vplyvov na akékoľvek materiály (sklo, drevo, koža, plast, papier, textil, guma, kov, nerez). Tento film chráni kovy a potrubia pred koróziou a ostatné povrchy pred ďalším výskytom baktérií či ich množeniu.


 

Spôsobuje látka podráždenie pri kontakte s pokožkou alebo očami?

Nie, produkty Poly AIR sú úplne bezpečné pri kontakte s pokožkou či oblečením. Ak sa látka dostane do očí, je potrebné ich vypláchnuť vodou - nespôsobuje však žiadne problémy. Poly AIR patrí do najnižšej III. triedy alergickej aktivity, tj. nespôsobuje žiadne alergie.

Špecifikácia
Objem 0,25l
Farba transparentná
K stiahnutiu

návod k použitiu0.31 MB.pdf

Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Doplnky a súvisiace Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.