Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Tovar 1 / 1

Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, Ø200mm

  
Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 1/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 2/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 3/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 4/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 5/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 6/6
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie DALAP RVA o Ø200mm sú určené pre jednoduché čistenie a údržbu vzduchotechniky. Vyrobené sú z pozinkovaného plechu a vybavené tesnením pre perfektné utesnenie a priľnutie k povrchu potrubia.

Žiadne hodnotenie. NEW NEW
€ 11,40
€ 9,50 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 2ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: 30 a viac ksDostupnosť 3 dni.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 80060 EAN kód: 4250622622401
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 1/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 2/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 3/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 4/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 5/6Revízne dvierka pre vzduchotechnické potrubie, - 6/6
Popis

Každý ventilačný systém by mal obsahovať inšpekčné otvory pre jednoduché čistenie a údržbu vzduchotechniky. Práve na tento účel sú určené revízne alebo tiež inspečkné dvierka do kovových vzduchovodov. Revízne dvierka DALAP RVA Ø200mm sú vyrobené z pozinkovaného plechu a vybavené tesnením z poylethylenu pre perfektné utesnenie a priľnutie k povrchu potrubia, na ktorom sú namontované.


 

Prečo inštalovať inspečkné dvierka do potrubia?

Kontrola a údržba by mala prebiehať raz za pol roka, pre zabezpečenie správnej funkčnosti vzduchovodov a čistoty v potrubí. Ak nevykonávate údržbu raz za pol roka, môžu Vám potencionálne vznikať miesta, kde sa usadí prach, mastnoty a pod. A môže dôjsť ku vzplatnutiu a následnému požiaru.

Čistenie vzduchotechniky nie je dobré podceňovať, jej znečistenie môže byť zdrojom alergií aj respiračných ochorení. Kombinácia špinavých komponentov vr. ventilátorov s vlhkosťou a vyššou teplotou je ideálne prostredie pre vznik plesní, baktérií alebo aj húb, ktoré môžu mať zásadný vplyv na vaše zdravie.

Pravidelné čistenie vám znižuje riziko vzniku požiaru a má pozitívny vplyv na samotné zdravie, ale aj ušetríte peniaze za náklady spojené s prevádzkou. Zanesené vzduchovody, špinavé filtre, znečistené komponenty pre prívod a odvod vzduchu zvyšujú odpor a znižujú priechodnosť vzduchu a tým je ovplyvnený celý výkon systému, kedže nedochádza k dostatočnej výmene vzduchu v miestnosti a vznikajú veľké straty energie. 

Umiestnenie je vhodné blízko ohybov, každých 10 metrov vo všetkých horizontálnych sekciach. Ak potrebujete tzv. Hygienické prevedenie je maximálna vzdialenosť medzi kontrolnými miestami 3 až 5 metrov a to v závislosti na samotnom charaktere nečistôt v odťahovaniu vzduchu. 


VÝHODY

 • Prínosy umiestnenia revízny dvierok do rozvodov vzduchotechniky
 • ľahká kontrola vzduchotechnického systému
 • dostupná údržba a čistenie vzduchotechniky
 • zníženie rizika alergií a respiračných ochorení
 • úspora elektrickej energie
 • pravidelná a dostatočná výmena vzduchu v miestnosti


 

Ako postupovať pri montáži?


Umiestnenie dvierok odporúčame v dobre dostupných miestach a v ideálnom prípade pokiaľ je to možné majú byť nainštalované pred aj za komponenty napr. ventilátory, rekuperácie apod. Do pripraveného vzduchovodu vyreže otvor, podľa priloženej šablóny. Následne povolíte plastové matice na dvierkach, potom inšpekčné dvierka vsadíte do pripraveného otvoru. Po správnom nasadení, dotiahnete plastové matice tak, aby dvierka správne dosadla po celom obvode a spoj medzi nimi a potrubím bol dostatočne tesný.


 

Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
Špecifikácia
Váha 0.4 kg
Model RVA
Farba strieborná
MateriálDefinuje typ materiálu komponentu pozinkovaný plech
Prevádzková teplotaDefinuje pracovnú teplotu v ktorej môže výrobok pracovať od -30 do +100
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu

prehlásenie o zhode0.33 MB.pdf

Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
Tovar 1 / 1
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.