Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, Ø150mm

  
Predaj skončil
Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, - 1/5Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, - 2/5Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, - 3/5Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, - 4/5Spätná klapka prachotesná s magnetom KTP, - 5/5
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: 250406

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Dokonalá tesnosť spätnej klapky KPK Ø150mm je zaistená silikónovou membránou. V kľudovom režime je stabilné dosadnutie membrány podporené magnetom, aby bola eliminovaná možnosť nechceného okamihového otvárania spätnej klapky, napríklad pri poryvoch vetra. Prítlačná sila magnetu je nastaviteľná a dá sa ľahko nastaviť podľa spôsobu použitia.
 

Montáž

Inštalácia je veľmi ľahká. Spätnú klapku stačí vložiť do potrubia zodpovedajúceho priemeru, fixáciu jej polohy a zároveň obvodovú tesnosť zaisťuje dvojitá gumená manžeta. Klapka môže byť použitá vo zvislom i vodorovne vedenom potrubí.
 

Použitie

Spätná klapka KPK je vhodná najmä pre použitie v bytových domoch, kde pri vyústení digestora alebo iných odvetrávacích zariadení do spoločnej šachty často dochádza ku spätnému prenikaniu pachov zo susedných bytov.


Upozornenie: spätná klapka vždy do určitej miery zmenšuje prietokovú plochu potrubia. Pri jej použití v rámci odťahového systému digestora je preto potrebné vždy použiť klapku priemeru najmenej 150 mm. V opačnom prípade môže u výkonných digestorov dochádzať k obmedzeniu výkonu a zvýšeniu hlučnosti.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.