Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH

  
Predaj skončil
Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH - 1/4Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH - 2/4Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH - 3/4Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH - 4/4
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCF1749504 EAN kód: 8057018442225

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Stropný odsávač pár F174 TLC 90 WH v elegantnom prevedení je vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Ventilačnú jednotku odsávača pár je možné pomocou sady EVJ AF1 premiestniť mimo kuchyňu a docieliť tak takmer bezhlučnej prevádzky.Telo odsávača pár v kombinácii na bielo striekanej ocele a panelu z bieleho skla podčiarkne vzhľad vašej kuchyne. Možnosť čiastočného zabudovania odsávača do stropu alebo do rampy zaručuje maximálne pohodlie pri varení.

Štrbinové sanie - sacia plocha je umiestnená po obvode odsávača, zvyšuje účinnosť sania aj estetickú úroveň, znižuje vnímaný hluk a uľahčuje čistenie.Je vybavený kovovými tukovými filtrami, ktoré ponúkajú vysoko účinné filtrovanie mastnoty, nie je potrebné ich meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Disponuje 6 rýchlosťami (4 + 2 intenzívne).Ovládanie odsávača pár je možné pomocou diaľkového ovládača, ktoré je súčasťou základnej výbavy.

Osvetlenie odsávač pár je zabezpečené LED panelmi so svetelným spektrom podobným dennému svetlu.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii, súčasťou základnej výbavy odsávač pár je spätná klapka, v prípade recirkulačnej prevádzky je nutné dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:


TIP: odsávač pár možno kombinovať s indukčnou varnou doskou:

Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.