Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/ X

  
Predaj skončil
Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X - 1/5Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X - 2/5Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X - 3/5Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X - 4/5Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X - 5/5
AIRFORCE Výrobca: AIRFORCE Kód produktu: CCFAS9005 EAN kód: 8057018440894

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Stropný odsávač pár Fascia TLC 90 BK/X v elegantnom prevedení je vybavený výkonným motorom s nízkou spotrebou elektrickej energie.Pohľadová časť digestora digestora v kombinácii čierneho nástreku a jemne brúseného nerezu podčiarkne vzhľad vašej kuchyne.

Štrbinové sanie - sacia plocha je umiestnená po obvode odsávača, zvyšuje účinnosť zachytenie výparov vzniknutých pri varení, znižuje vnímaný hluk a uľahčuje čistenie.Je vybavený kovovými tukovými filtrami, ktoré ponúkajú vysoko účinné filtrovanie mastnoty, nie je potrebné ich meniť a je možné ich jednoducho umyť v umývačke riadu.Disponuje 3-mi rýchlosťami a funkciou intenzívneho odsávania.

Ovládanie odsávača pár je možné pomocou diaľkového ovládača, ktoré je súčasťou základnej výbavy.Osvetlenie odsávača pár je zabezpečené dvoma LED panelmi so svetelným spektrom podobným dennému svetlu.Odsávač je štandardne dodávaný v odťahovej verzii, v prípade recirkulačnej prevádzky je nutné dokúpiť uhlíkový filter.Záruka na funkčné diely 5 rokov.


Dokúpiteľné príslušenstvo:


TIP: odsávač pár možno kombinovať s indukčnou varnou doskou:

Facebook Pozvánka
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.