Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení

  
Predaj skončil
Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 1/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 2/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 3/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 4/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 5/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 6/7Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení - 7/7
Dyson Výrobca: Dyson Kód produktu: 300677-01

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Sušič rúk Dyson Airblade dB AB14 v šedom prevedení je elektronický sušič rúk ktorý bol testovaní na základe NSF protokolu P335 s výsledkom, že sušiče rúk Dyson Airblade™ sú rýchle. Každú sekundu je otvormi širokými až 0,8 mm cez HEPA filter vháňaných 35 litrov vzduchu. Výsledok - prúdy vzduchu s rýchlosťou takmer 700 km/h, ktoré stierajú vodu z rúk a osúšajú ich rýchlo a hygienicky.Použitím sušiča rúk Dyson Airblade™ sa znižuje množstvo baktérií na umytých rukách až o 40%.

Prevádzka sušiča rúk je úplne bezdotyková a nadmieru hygienická a jeho prevádzkové nákady sú 40€ / rok čo je o 80% nižšie než prevádzkové náklady ostatných sušičou rúk,a o 98% nižšie než papierové utierky. Zabudovaný infračervený senzor zachytí Vaše ruky a okamžite spustí tenký prúd vzduchu ktorý Vaše ruky spoľahlivo vysuší už za 10 sekúnd. Povrch prístroja tvorí vysoko odolný polykarbonát s antibakteriálnou úpravou, ktoré účinne odstráni až 99,9% baktérií. Výhodou je tiež integrovaný antimikrobiálny HEPA filter triedy H13. Unikátny digitálny motor zaistí veľmi tichú prevádzku len 82 dB. Prístroj sa automaticky vypína po 30 sek čo efektívne šetrí energiu. Úsporný motor sušiča rúk spotrebuje až o 80% menej elektriny ako iné teplovzdušné modely a o dlhodobú a bezproblémovú životnosť sa stará krytie IP35 proti striekajúcej vode. Povrch sušiča rúk Dyson Airblade™ nie je viac znečistený, než akákoľvek iná oblasť v priestore toaliet, ktorých sa ľudia veľmi často dotýkajú.
 

VÝHODY

 • Hlučnosť iba 82 dB
 • Digitálny motor Dyson V4
 • Technológia Airblade™
 • Doba sušenia 10-12 sekúnd
 • Bez zbernej nádoby
 • Najhygienickejšie
 • Antibakteriálna prísada
 • HEPA filter triedy H13
 • Bez vykurovacieho telesa
 • Bezdotyková prevádzka
 • Lacnejšia prevádzka
 • Polykarbonát s antibakteriálnou úpravou
 • Šetrné k životnému prostrediu
 • Záruka 5 rokov

Hygienické sušenie rúk je rovnako dôležité ako ich umývanie.
Baktérie a vírusy prenášané rukami na rôzne povrchy môžu prežívať po dobu až niekoľkých hodín. Keď sa iní dotýkajú takto znečistených plôch, môžu sa nečistoty ďalej prenášať. Vlhké ruky môžu šíriť až 1000-krát viac baktérií než ruky suché. To je dôvod, prečo je dôležité osušiť si ruky skutočne poriadne.

Najhygienickejší sušič rúk
Sušiče rúk Dyson Airblade™ používajú HEPA filtre. Zo vzduchu v umyvárni sa zachytí 99,9 % častíc veľkosti baktérie. Ruky sú suché za 12 sekúnd, a to pomocou čistejšieho, nie znečisteného vzduchu. Ako sušič rúk Dyson Airblade V, tak aj Dyson Airblade dB obsahujú antibakteriálnu prísadu, ktorá môže pomôcť zabrániť rastu baktérií.

Bez zbernej nádoby
Keď si sušíte ruky pomocou sušiča rúk Dyson Airblade V alebo Dyson Airblade dB, je odpadová voda riešená tak, aby kvapkala na podlahu, kde sa odparuje - baktérie tu uschnú a zahynú. Ale niektoré sušiče rúk využívajú zbernú nádobu - čím poskytujú perfektnú živnú pôdu pre baktérie. To je nehygienické.

Technológia Airblade™ zaznamenala vývoj
Sušiče rúk Dyson Airblade™ poháňa digitálny motor Dyson V4. Technológia našich sušičov rúk sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a vysokým výkonom. To znamená, že teraz nájdete tiché sušiče rúk (ruky sa dávajú pod zariadenie alebo do neho), ktoré osušia ruky už za 10 sekúnd. Dokonca nájdete aj sušiče, ktoré osušia ruky pri umývadle.

Digitálny motor Dyson V4
Konvenčné motory môžu byť objemné,pomalé a neefektívne. Navyše sa spoliehajú na uhlíkové kefy, ktoré sa postupom času úplne opotrebuju. Digitálny motor Dyson V4 je odlišný. Je kompaktný a silný a namiesto staromódnych uhlíkových kief používa na točenie technológiu digitálneho pulzu, ktorá je až trikrát rýchlejšia ako konvenčný motor.

HEPA filter
Baktérie a vírusy na toaletách môžu spôsobiť prechladnutie, chrípku, nevoľnosť alebo hnačku. Sušiče rúk Dyson Airblade™ majú štandardne namontované HEPA filtre, ktoré zachytávajú až 99,9 % častíc veľkosti baktérie zo vzduchu v umyvárni. Z toho dôvodu ruky suší čistý a nie znečistený vzduch.

Doba sušenia 10-12 sekúnd
Sušič rúk Dyson Airblade dB vysuší ruky už za 10 sekúnd. Používatelia tak strávia menej času v umyvárni a nárazová prevádzka nie je až taká hektická.
 


 

Prečo nakúpiť v e-shope iVENTILATORY.sk? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Kamenná predajňa 
 • Rýchla obsluha
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
K stiahnutiu

brochure1.41 MB.pdf

technická špecifikácia0.50 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.