Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor do kúpeľne s časovým dobehom na 12V, Ø150mm

DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 41572 EAN kód: 4250622627536

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ventilátor do kúpeľne s časovým dobehom Dalap 150 Grace Z na 12 V (AC - striedavý prúd) je bezpečný aj pri styku s vodou - môžete ho nainštalovať priamo nad vaňu, umývadlo alebo sprchovací kút a nehrozí vám nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom. Zároveň spĺňa všetky nároky na vysoký výkon, spoľahlivosť a univerzálny dizajn, ktorý znese ventiláciu domácich aj komerčných priestorov s nepretržitou prevádzkou. Časový dobeh zvyšuje komfort a efektivitu odvetrávanie, pretože ventilátor pracuje aj po jeho vypnutí.K ventilátoru je nutné použiť transformátor (nie je súčasťou dodávky) slúžiace k premene 230 V na 12 V.


 

12 V kúpeľňový ventilátor Dalap 150 Grace Z sa hodí pre inštaláciu na stenu aj do stropu, kde je dĺžka priameho potrubia najviac 7 metrov (v ideálnom prípade vybavenom spätnou klapkou).


 

Výhody ventilátora do kúpeľne na 12 V Dalap Grace Z

  • časový dobeh s možnosťou nastavenia na 2 až 30 minút
  • bezpečná prevádzka vo veľmi vlhkom prostredí
  • nezávadný prevádzka vďaka technológii FENOLSTOP®
  • čistý dizajn bez nápisov a loga
  • rýchla a jednoduchá montáž na stenu
  • kompatibilita s našim potrubím i mriežkami vybavenými prírubou


 

Podrobný popis kúpeľňového ventilátora do kúpeľne na 12 V Dalap Grace Z

Hodiaci sa do každej miestnosti

12 voltový ventilátor Dalap Grace Z bol navrhnutý pre bezpečnú prevádzku pri zachovaní univerzálneho dizajnu, ktorý vyhovuje každej komerčnej i nekomerčnej miestnosti. Biela farba bez nápisov a log je podporená odolnými plastovými materiálmi, ktoré nežltnú, ani nepraskajú počas náročného prevádzky.


 

Priame odsávanie cez stenu aj potrubím do 3 metrov

Dalap Grace je konštruovaný pre priame odsávanie cez stenu. Jeho výkonný motor ho však predurčuje aj pre ventiláciu do miestností, v ktorých je potreba vymieňať vzduch priamym potrubím dlhým nanajvýš 7 metrov.


 

Do potrubia so spätnou klapkou

Kvôli dosiahnutiu maximálnej efektívnej prevádzky nie je ventilátor vybavený spätnou klapkou a sieťkou proti hmyzu. Ak v už nainštalovanom potrubí klapka chýba, môžete doinštalovať kompatibilnú sľudovú spätnú klapku.


 

Pre zdravý vzduch bez fenolov

Ventilátor je vyrábaný technológiou FENOLSTOP®, vďaka ktorej sú použité stálej plasty. Počas prevádzky tak neuvoľňujú fenoly, ani ďalšie škodlivé látky, a vy tak dýchate iba čistý a zdravý vzduch.


 

Ovládanie časového spínača ventilátora

Časový spínač ventilátora slúži na oneskorenie vypnutia od 2 do 30 minút. Časovač nastavíte pomocou malého skrutkovača otáčaním ovládacieho kolieska na riadiacej jednotke ventilátora. Pri neopatrnom zaobchádzaní hrozí odtrhnutie, preto s kolieskom pracujte opatrne.


 

Montáž zaberajúce pár minút

Do potrubia postačí kúpeľňový ventilátor len nasadiť a priskrutkovať k podkladu pomocou 4 hmoždiniek so skrutkami, ktoré sú súčasťou balenia. Vďaka kompatibilite ventilátoru s ostatnými prvkami ventilačného systému ide všetko jednoducho a ľahko.


 

Príslušenstvo k vylepšeniu funkcií

Transformátor na premenu 230 V na 12 V.


 

Zapojenie

Potrebné náradie: malý plochý skrutkovač

Časová náročnosť: 10 minút

  1. Do elektrickej siete najskôr pripojte transformátor. Na neho potom zapojíte samotný ventilátor.
  2. Rozoberte predný kryt ventilátora a rozoberte stredovú krytku, pod ktorou sa nachádza elektronická jednotka s 3 voľnými piny.
  3. Jeden pin je označený "L" = stála fáza, druhý "LT" = prerušovaná fázy a tretí "N" = nulový vodič.
  4. Na obrázku č. 3 nájdete schéma správneho zapojenia, ktoré je súčasťou balenia každého ventilátora.


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôzných veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisi (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.


 

K stiahnutiu

prehlásenie o zhode1.70 MB.pdf

návod k použitiu1.77 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.