Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor do kúpeľne so senzorom pohybu IFAN MOVE, Ø100/125mm

VENTS Výrobca: VENTS Kód produktu: 8998 EAN kód: 4824032055502

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Inteligentný ventilátor so senzorom pohybu IFAN MOVE o výkone 106/133 m³/hod a hlučnosti 21/33 dB(A) a minimálnou energetickou spotrebou max 3,8W je inovatívny odsávací ventilátor so štýlovým dizajnom pre novú úroveň pohodlia v sprchách, kúpeľniach, kuchyniach, a ďalších obytných priestoroch. Integrované funkcie umožňujú nastaviť osobné nastavenie optimálnej klímy. 3D dizajn predného panelu a bohatá paleta farieb výmenných dekoratívnych panelov skrášli akýkoľvek interiér. Ventilátor má ultra tenké púzdro s hrúbkou len 29 mm.Ventilátor je vybavený integrovaným ON / OFF vypínačom pre rýchle odpojenie od elektrickej sieťe.

POUŽITIE

Vďaka výmenným prírubám je tento ventilátor vhodný pre montáž do vzduchového potrubia o priemere 100 alebo 125 mm. Obežné koleso motora sa dá ľahko odstrániť bez použitia špeciálnych nástrojov. Ložiská sú bezúdržbové so životnosťou po dobu životnosti motora. Ventilátor je napájaný pomocou integrovanej napájacej jednotky so širokou škálou napájania 100-240V a 50-60 Hz. Motor je vybavený ochranou proti prehriatiu a antivibračným pripojením pohlcujúci vibrácie a tým zaručuje tichú prevádzku ventilátora.

PREVÁDZKOVÉ REŹIMY

 • Spánok - (ventilátor je pripravený prijať signál z čidla vlhkosti alebo externého spínača)
 • Silent - (režim optimálnej vlhkosti, ktorý zaisťuje dostatočnú kapacitu vzduchu až 83 m³ / h v kombinácii s tichou prevádzkou)
 • Max - (režim nadmernej vlhkosti s najvyššou rýchlosťou a maximálnym výkonom až 133 m³ / h)
 • Vlhkosť - (nastavenie chodu ventilátora pre celkovú stabilizáciu vlhkosti (30, 45, 60 minút)
 • Vypnutie časovača - (ventilátor pokračuje v prevádzke 5, 15 alebo 30 minút po aktivácii snímača pohybu alebo externého spínača a potom sa vráti k predchádzajúcemu režimu prevádzky)
 • Prepnutie meškania časovača - (nastavenie oneskorenia časovača, tak aby zabránilo zbytočnému prepínaniu ventilátora, ak budete kúpeľňu využívať krátko alebo často. Po zvýšení vlhkosti alebo signálu z externého spínača / snímača pohybu sa ventilátor prepne na vyššiu rýchlosť (po 0, 2 a 5 minútach)

REGULÁCIA RÝCHLOSTI

Ventilátor má 10 krokov regulácie pre tichý režim od 40/33 do 83/72 m³ / h (priemer 125/100 mm), pre režim Max od 83/72 do 133/106 m³ / h (priemer 125/100 mm ).

TRVALÉ VETRANIE

Trvalo nízke otáčky prevádzkového režimu zaisťuje nepretržitú minimálnu výmenu vzduchu v miestnosti s kapacitou vzduchu 40/33 m³ / h (priemer 125/100 mm). Po zmene vlhkosti sa ventilátor prepne na režim Max (predvolené nastavenie) alebo na tichý režim. Ventilátor sa prepne do tichého režimu po signálu zo snímača pohybu alebo externého spínača.


INTERVAL AUTOMATICKÉHO VETRANIA

Integrovaná funkcia automatického spínania. Každých 15 hodín sa ventilátor zapne na 2 hodiny vetranie so silou 83/72 m³ / h (priemer 125/100 mm).


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôzných veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisi (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.


 


Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
Galéria
Príklad použitia ventilátora VENTS IFAN
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu

návod k použitiu2.63 MB.pdf

prehlásenie o zhode0.15 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.