Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor s ionizátorom, zvlhčovačom vzduchu a diaľkovým ovládaním MARILYN M50

  
Predaj skončil
Ventilátor s ionizátorom, zvlhčovačom vzduchu a diaľkovým ovládaním MARILYN M50 - 1/3Ventilátor s ionizátorom, zvlhčovačom vzduchu a diaľkovým ovládaním MARILYN M50 - 2/3Ventilátor s ionizátorom, zvlhčovačom vzduchu a diaľkovým ovládaním MARILYN M50 - 3/3
ARDES Výrobca: ARDES Kód produktu: ARMM50 EAN kód: 8004032110562

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Stojanový ventilátor Ardes MARYLIN M50 vám spríjemní pobyt vo slnkom vyhriatych miestnostiach, je vybavený niekoľkými funkciami. Funguje ako bežný ventilátor, ale zároveň aj ako zvlhčovač vzduchu s ochladzovaním vzduchu pomocou vodnej hmly, ďalej je tiež vybavený ionizáciou vzduchu a časovačom s nastavením až na 7 hodín. Pre pohodlné ovládanie je súčasťou balenia diaľkové ovládanie. Jednoduchá manipulácia je zaistená kolieskami na spodnej strane.


 

Hlavné výhody ventilátora Ardes MARYLIN M50

  • 3 výkonnostné stupne
  • diaľkové ovládanie pre jednoduché ovládanie
  • zvlhčovanie vzduchu pomocou vodnej hmly
  • ionizátor vzduchu
  • časovač až na 7 hodín
  • automatická oscilácie 360 °
  • kolieska pre jednoduché posúvanie s poistkou
  • prirodzený režim ochladzovanie a program pre spánok
  • funkcie pre odpudzovanie komárov


 

Osviežovač a ionizátor vzduchu prináša jedinečnú starostlivosť o vaše zdravie. Vytvoríte si doma svieži vzduch ako v prírode, odstránite nepotrebný prach a alergény. Prospejete tak vášmu zdraviu. Ionizácia vzduchu má veľmi pozitívny vplyv na kvalitu dýchania a ľudskú psychiku.

Ak je pre vás bežný stojanový ventilátor nedostačujúci, funkcia ochladzovača efektívne a energeticky úsporne ochladí okolitý vzduch. Tento ventilátor tak premení horúcu rozpálenú miestnosť v príjemné a pohodové miesto. Zvlhčovač pomáha tiež alergikom, ďalej zlepšuje krvný obeh, imunitu a celkovo prospieva ľudskému zdraviu. Funkciu je možné kedykoľvek vypnúť.

Nad vrtuľou je umiestnený LED displej s ovládaním a pre pohodlné ovládanie je tiež ventilátor diaľkovým ovládaním (súčasťou balenia). Môžete ho tak ovládať z pohodlia vášho gauča, stoličky alebo postele. Pre jednoduchú manipuláciu pri presúvaní je ventilátor vybavený kolieskami a madlami. Je ideálny skoro všade od kancelárie, po obývaciu izbu, spálňu, zimné záhrady, kuchyne až po práčovne či predajne a pod.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089