Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor s úsporným ECO motorom, spätnou klapkou a časovým dobehom, Ø100mm

DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 41410 EAN kód: 4250622616646

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ventilátor s úsporným ECO motorom, SPÄTNOU KLAPKOU a ČASOVÝM DOBEHOM série DALAP NOMIA o Ø100mm. 

Ak preferujete nižšiu hlučnosť pred výkonom je tento model ventilátora to čo požadujete. 

Podrobný popis ventilátora do kúpeľne so spätnou klapkou DALAP NOMIA Z

Ventilátor má integrovanú funkciu nastaviteľného časového dobehu ktorý slúži k oneskoreniu vypnutia ventilátora v rozsahu 2 až 30 minút. Ventilátory série NOMIA sa vyznačujú svojím štýlovým dizajnom pre novú úroveň pohodlia v sprche, kúpeľni, kuchyni a ďalších obytných priestoroch. Ventilátor je vybavený predným krytom s mriežkou bez rušivého loga výrobcu v bielej decentnej farbe a svojim jednoduchým prevedením nijako nenarúša interiér. Kryt a obežné koleso je vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Ako jediné ventilátory do kúpeľni na trhu sú DALAP NOMIA vyrábané pomocou inovatívnej technológie FENOLSTOP, čo znamená že z výrobného procesu sa vylučuje použitie potenciálne nebezpečných fenolových zlúčenín.


 

Ventilátor obsahuje špeciálne vzduchové usmerňovače pre zníženie turbulencie vzduchu,zvýšenie tlaku vzduchu a nižšiu hladinu hluku a elektronicka ventilátora je chránená ochrannou gumou
 


 


Aby produkt mohol niesť logo DALAP®, musí sa prejsť prísnymi testami, pri ktorých testujeme aj tie najmenšie detaily. Ihneď ako sme si istí, že každý produkt prešiel našimi prísnymi testami na funkčnosť, spoľahlivosť a kvalitu, tak vieme že je perfektne pripravený pre Vaše používanie vo vašej domácnosti.


 

OPIS FUNKCIE SPÄTNEJ KLAPKYVentilátor je vybavený spätnou klapkou, aby sa zabránilo spätnému toku a tepelnej straty počas pohotovostného režimu ventilátora.


 

OPIS FUNKCIE ČASOVÉHO DOBEHU


OPIS FUNKCIE ČASOVÉHO DOBEHU

Po odstránení krytu ventilátora nájdete elektroniku časového dobehu ktorá je osadená vo ventilátore. Elektronika časového dobehu je nastaviteľná v rozmedzí 2 až 30 minút.

Príklad:
Ventilátor je napojený napr. na svetlo v kúpeľni alebo toalety. Po rozsvietení svetla sa ventilátor zopne a začne s odťahom vzduchu. Po odchode z kúpeľne alebo WC a zhasnutí svetla ventilátor pokračuje v odsávaní vzduchu po vami nastavenej časovej doby na časovači. Po uplynutí vami nastavenej časovej doby sa ventilátor vypne.


 

MOTOR

Maximálny výkon 90 m³/hod v kombinácii s nízkou úrovňou hluku len 25 dB(A) poskytuje ideálnu mikroklímu na toalete, kúpeľni či v iných priestoroch. Motor odťahového ventilátora je vybavený patentovaným motorom s gulôčkovými ložiskami DALAP BALL BEARINGS POWER a elektrické kontakty sú chránené gumovým tesnením. Tento model ventilátora je vhodný aj pre inštaláciu do STROPU.


 

VÝHODY

 • Moderný dizajn a estetický vzhľad
 • ​Elegantný kryt v bielej farbe bez loga
 • Extra tichý len 25 dB(A)
 • Časový dobeh
 • Spotreba len 8,4W
 • Výkon 90 m³/hod
 • Súčasťou spätná klapka
 • Ochrana proti prehriatiu
 • Motor guľôčkovými ložiskami (40000/hod)
 • Vhodný pre montáž na STROP


 

POUŽITIE

Ventilátor DALAP NOMIA o Ø100mm je určený pre odťah odpadového vzduchu z kúpeľní, sprchovacích kútov, kuchýň, WC, chodieb a ďalších obytných priestorov. Vzhľadom k svojim technickým parametrom je určený na použitie pre kratšie vzdialenosti 2,5m, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu. Ventilátor je možné naprogramovať rôzne prevádzkové režimy, napr. Oneskorenie spustenia, štart iba po opustení miestnosti, zrušenie aktivácie v prípade predčasného odchodu.Ventilátor je tak isto vybavený fotobunkou citlivou na svetlo, tz. že pri zmene intenzity svetla sa ventilátor spustí (voliteľná funkcia).


 

Ventilátor má inštalačnú hĺbku len 8,5 cm


 

MONTÁŽ

Ventilátor sa inštaluje priamo cez stenu priamo do ventilačnej šachty alebo do okrúhleho ventilačného potrubia. Pri dlhších ventilačných potrubných trasách budete pri spájaní ventilačných potrubí potrebovať vnútornú spojku a silikonovú lepiacu pásku pre lepšie utesnenie spojov. Ako príslušenstvo k ventilátoru Vám ponúkame napájací kábel ktorý nie je súčasťou balenia alebo si ventilátor môžete vylepšiť o externé čidlo vlhkosti alebo časový dobeh.

Pre jednoduchú montáž Vám ponúkame príslušenstvo k vzduchotechnike ako napr. kolená pre odbočenie vzduchovodu, tvarovky pre rozbočenie vzduchotechnickej vetvy, redukcie pre jednoduchú zmenu priemeru potrubia, záslepky pre ukončenie ventilačnej vetvy, kovové ochranné hlavice alebo ventilačné mriežky pre ukončenie vzduchovodu. Montážne skrutky a hmoždinky pre montáž sú súčasťou balenia. Ventilátor má stupeń krytia IP25..


 

Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu

prehlásenie o zhode1.61 MB.pdf

návod k použitiu2.29 MB.pdf

energetický štítok0.33 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.