Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor s výkonným motorom, časovým dobehom a čidlom pohybu, Ø100mm

DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 41506 EAN kód: 4250622626874

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Ventilátor do kúpeľne s výkonnejším motorom, časovačom a čidlom pohybu DALAP 100 GRACE MZ. Urobte z odvetrávania miestností automatickú činnosť. Kúpeľňový ventilátor Dalap Grace je vybavený časovým dobehom a čidlom pohybu, vďaka ktorým prebieha výmena vzduchu v kúpeľniach, na WC i v kanceláriách bez jediného stlačenia tlačidla: Pri vstupe do miestnosti čidlo pohybu spustí ventilátor a časovač ho zase sám vypne. K tomu oceníte tiež vysoký výkon a nadpriemernú životnosť. 

Dalap Grace svedomito pracuje pri inštalácii do steny aj do stropu a je ideálny pre montáž do rovných potrubí so spätnou klapkou, ktorých dĺžka je maximálne 3 metre 

Výhody ventilátora do kúpeľne s časovým dobehom a čidlom pohybu Dalap Grace

 • časový dobeh s voľbou od 2 do 30 minút
 • čidlo pohybu pre vzdialenosť 1 až 4 metre
 • prietok vzduchu 128 m3 / h
 • patentovaný motor s životnosťou až 40 000 hodín
 • technológia FENOLSTOP® zamedzujúca uvoľňovania fenolov
 • elegantný dizajn bez nápisov a loga
 • jednoduchá inštalácia na stenu aj do stropu
 • kompatibilita s našim potrubím i mriežkami vybavenými prírubou


 

Podrobný popis kúpeľňového ventilátora s časovým dobehom a čidlom pohybu Dalap Grace

Uhladený dizajn vyhovujúce každej miestnosti

Odvetrávejte bytové aj nebytové priestory s ventilátorom, ktorý má štýl. Telo Dalap Grace je odolné proti popraskaniu, žltnutiu a nie je pokryté žiadnymi nápisy, ani logami. Či už ho budete používať doma v kúpeľni, v kuchyni, alebo v kancelárii, prispeje svojím dizajnom k ​​zachovaniu jednotného rázu.


 

Spoľahlivý chod na stene i v strope

Kúpeľňový ventilátor Dalap Grace s čidlom pohybu a časovačom je určený pre inštaláciu pre odsávanie priamo cez stenu, alebo cez strop. Výkonný motor vám v oboch polohách zabezpečí spoľahlivosť a bezproblémový chod.


 

Pre priame potrubia do dĺžky 3 metre

Hoci je Dalap Grace navrhnutý hlavne pre odsávanie priamo cez stenu, vďaka patentovanému motoru si ľahko poradí aj s potrubnými celkami, ktoré sú priame a ich dĺžka nie je viac ako 3 metre.


 

Vhodný do vedenia so spätnou klapkou

Balenie ventilátora neobsahuje spätnú klapku a sieťku proti hmyzu. Je skonštruovaný pre potrubné vedenia, ktoré je už vybavené spätnou klapkou. 

Ak chcete kúpeľňový ventilátor Dalap Grace použiť v potrubí, v ktorom nie je spätná klapka, môžete prikúpiť kompatibilnú sľudovú spätnú klapku 

Plasty ventilátora neuvoľňujú fenoly, ani iné škodliviny

Pri používaní tohto kúpeľňového ventilátora sa do vnútorného ovzdušia neuvoľňujú fenoly, ani žiadne ďalšie škodlivé látky. Je to dané špeciálnou výrobnou technológiou FENOLSTOP®, ktorá vám aj pri nepretržitej prevádzke zaručuje zdravé vetranie.


 

Montáž, ktorú zvládne ktokoľvek

Na montáž ventilátora si nemusíte pozývať remeselníka. Úplne jednoducho ho nasadíte do pripraveného potrubia, pripevníte do hmoždiniek 4 skrutky, pripojíte do siete a môžete vetrať. Ventilátor je kompatibilným so všetkými prvkami ventilačného systému s rovnakým priemerom.


 

Nastavenie a funkcie časového dobehu

Časový spínač vám uľahčuje odvetrávanie vlhkého vzduchu: Nastavenie oneskorenia vypnutia od 2 do 30 minút vykonáte malým skrutkovačom otáčaním ovládacieho kolieska na riadiacej jednotke ventilátora. Je potrebné dbať na zvýšenú opatrnosť, aby nedošlo k poškodeniu kolieska.


 

Snímač pohybu na 1 až 4 metre

Vďaka snímaču pohybu vám úplne odpadne nutnosť ovládať kúpeľňový ventilátor. Pri vstupe do miestnosti pohybový senzor umiestnený v prednej časti zopne a ventilátor sa spustí. Časový spínač automaticky vypne ventilátor po uplynutí nastavenej doby. Vaša kúpeľňa či WC tak zostane stále perfektne odvetraná bez jediného stlačenia tlačidla.


 

Zapojenie

Obtiažnosť: vyžaduje odbornú znalosť elektrotechniky

Potrebné náradie: malý plochý skrutkovač

Časová náročnosť: 10 minút


 

1. Vypnite elektrický prúd

2. Odstráňte predný kryt odcvaknutím - nepoužívajte hrubú silu.

3. Do svorkovnice (tzv. "Čokolády") pripojte napájacie káble s fázou a nulou. Pri zapojení nezáleží na tom, ktorý kábel do akej svorky pripojíte. Na obrázku je čierny kábel fáza 220V a modrý kábel nulová fázy.
4. Nasaďte predný kryt, zapnite elektrický prúd a môžete začať odvetrávať.


Ak si neviete rady so zapojením ventilátora s časovým spínačom v kúpeľni či na WC, zverte ho radšej odborníkovi. Ak si napriek tomu chcete ventilátor zapojiť sami na vlastnú zodpovednosť, odporúčame preštudovať návod na zapojenie ventilátora s časovým dobehom.


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôzných veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisi (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.


 


Prečo nakúpiť u nás? - Predajom to pre nás nekončí

 • Prozákaznícky prístup a orientácia na kvalitu služieb
 • Odborné poradenstvo
 • Neriadime sa zákonom - reklamácie sú vybavené ak je to možné ihneď (popr. 2-3 dni)
 • Po zhodnotení reklamačným technikom okamžitá výmena produktu
 • U nás sa Vám nestane že hodinu zháňate predavača aby ste dostali odpoveď na Vaše otázky
 • Viac ako 100 modelov ventilátorov trvale skladom
 • Rozsiahle príslušenstvo k ventilátorom
K stiahnutiu

prehlásenie o zhode1.70 MB.pdf

návod k použitiu1.77 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.