Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor s výkonným motorom, ťahovým spínačom a časovým dobehom, Ø125mm

DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 41529 EAN kód: 4250622627109

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Využite rýchlu inštaláciu a jednoduché ovládanie kúpeľňového ventilátora DALAP 125 Grace LZ k účinnému odvetrávaniu. Ventilátor je vybavený ťahovým spínačom (šnúrkou), vďaka ktorému ho zapnete a vypnete zatiahnutím a zaobídete sa bez montáže vypínača.  

Váš komfort ďalej navýši nastaviteľný časový dobeh, výkonný a odolný motor 

Dalap Grace sa hodí do kúpeľní, kuchýň, na WC, do kancelárií, predajní a ďalších miestností, kde vyžadujete spoľahlivosť i pri náročnom používaní. Je ideálny do potrubia max. 6 metrov so spätnou klapkou, alebo pre priame odsávanie cez stenu.


 

Výhody kúpeľňového ventilátora s ťahovým spínačom a časovačom Dalap Grace

  • ťahový spínač (šnúrka) pre jednoduché vypnutie a zapnutie
  • nastavenie časovača od 2 do 30 minút pre automatické vypnutie
  • vysoký prietok vzduchu 232 m3 / h pre efektívnu ventiláciu
  • patentovaný motor s guličkovými ložiskami
  • životnosťou až 40 000 hodín nonstop prevádzky
  • technológia FENOLSTOP® zamedzujúca uvoľňovania fenolov
  • jednoduchý a čistý dizajn pre všestranné použitie
  • inštalácia na stenu aj do stropu
  • kompatibilita s našim potrubím i mriežkami vybavenými prírubou


 

Podrobný popis kúpeľňového ventilátora s ťahovým spínačom a časovačom Dalap Grace


 

Ladný dizajn do každej miestnosti

Či už potrebujete odvetrávať bytové či komerčné priestory, ventilátor Dalap Grace v nich bude pôsobiť prirodzene - biele plastové telo je prosté akýchkoľvek nápisov a log. Je odolné proti popraskaniu a ani pri dlhom používaní biela farba nežltne.


 

Bezproblémová funkčnosť na stene i v strope

Umiestnite kúpeľňový ventilátor na stenu do kúpeľne, alebo priamo na strop do kancelárie - môžete si byť istí, že v oboch polohách dosiahnete skvelých výsledkov pri odvode vlhkosti z miestnosti, pretože pre vás pracuje patentovaný motor s guličkovými ložiskami.


 

Pre priame odsávanie a potrubia do 3 metrov

Kúpeľňový ventilátor Dalap Grace s časovačom a šnúrkou je dizajnovaný predovšetkým pre priame odsávanie cez stenu. Napriek tomu ho môžete bez obáv využiť tiež pre priame potrubné celky, ktoré nie sú dlhšie ako 3 metre, a to vďaka vysoko výkonnému motoru, ktorý v kategórii nepozná konkurenciu.


 

Vhodný do potrubia so spätnou klapkou

Aby kúpeľňový ventilátor Dalap Grace pracoval čo najefektívnejšie, nie je vybavený spätnou klapkou, ani sieťkou proti hmyzu. Je tak skvelým riešením pre potrubí, ktoré sú už spätnou klapkou vybavená. Ak chcete ventilátor použiť v potrubí, v ktorom nie je spätná klapka, môžete prikúpiť kompatibilnú sľudovú spätnú klapku.


 

Bez fenolov a ďalších škodlivín

Ventilácia s kúpeľňovým ventilátorom Dalap Grace znamená nielen čistý, ale aj zdravý vzduch v miestnosti. Ventilátor bol vyrobený za pomoci technológie FENOLSTOP®, vďaka ktorej sa neuvoľňujú fenoly, ani iné škodlivé látky.


 

Jednoduchá inštalácia s minimom náradia

Montáž kúpeľňového ventilátora zvládnete ľahko sami: Postačí ho nasadiť do vopred pripraveného potrubí príslušného priemeru a pripevniť hod do hmoždiniek 4 skrutky. Po pripojení do elektrickej siete ho stačí zapnúť zatiahnutím za šnúrku a začať vetrať.


 

Ovládanie časovača

Pre najvyššiu účinnosť ventilácie vzduchu je ventilátor vybavený časovým dobehom. Ten umožňuje nastavenie oneskoreného vypnutia od 2 do 30 minút. Malým skrutkovačom otáčate ovládacím kolieskom na riadiacej jednotke a nastavujete tak čas. Pri manipulácii s kolieskom dbajte prosím na najvyššiu opatrnosť, aby ste ho nepoškodili.


 

Zapojenie

Obtiažnosť: vyžaduje odbornú znalosť elektrotechniky

Potrebné náradie: malý plochý skrutkovač

Časová náročnosť: 10 minút


 

1. Vypnite elektrický prúd

2. Odstráňte predný kryt odcvaknutím - nepoužívajte hrubú silu.

3. Do svorkovnice (tzv. "Čokolády") pripojte napájacie káble s fázou a nulou. Pri zapojení nezáleží na tom, ktorý kábel do akej svorky pripojíte. Na obrázku je čierny kábel fáza 220V a modrý kábel nulová fázy.

4. Nasaďte predný kryt, zapnite elektrický prúd a môžete začať odvetrávať.

Ak si neviete rady so zapojením ventilátora s časovým spínačom v kúpeľni či na WC, zverte ho radšej odborníkovi. Ak si napriek tomu chcete ventilátor zapojiť sami na vlastnú zodpovednosť, odporúčame preštudovať návod na zapojenie ventilátora s časovým dobehom.


 

Po montáži

Umývanie a dezinfekcia rúk je najlacnejší a najjednoduchší spôsob ako zamedziť prenosu infekcie Vám doporučujeme po montáži použiť prípravok Antibakteriálne mydlo disiCLEAN Liquid Soap jemné tekuté mydlo s glycerínom a antibakteriálnou prísadou pre každodennú hygienu rúk.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôzných veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisi (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.


 

K stiahnutiu

návod k použitiu1.77 MB.pdf

prehlásenie o zhode1.70 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.