Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, Ø125mm

  
Práve si prezerá 8 zákazníkov.
Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 1/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 2/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 3/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 4/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 5/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 6/6
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Ventilátor do kúpeľne bez prídavných funkcií DALAP 125 GRACE Highpress s vyšším tlakom vzduchu je skonštruovaný tak, aby svoj výkon premenil vo vysoký tlak vzduchu. Ventilátor do kúpeľne DALAP 125 GRACE Highpress dokáže vďaka špeciálne tvarovanej vrtuli v

Žiadne hodnotenie. Vyšší pracovný tlak Guličkové ložiská Pre dlhšie ventilačné potrubie
€ 31,36
€ 26,13 bez DPH
ks
Doba dodania: 1 - 3 Dni
Sklad Bratislava: 2ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: 30 a viac ksDostupnosť 3 dni.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
DALAP Výrobca: DALAP Kód produktu: 41532 EAN kód: 4250622627130
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 1/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 2/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 3/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 4/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 5/6Ventilátor s vyšším pracovným tlakom vzduchu a gulôčkovými ložskami, - 6/6
Popis

Ventilátor do kúpeľne bez prídavných funkcií DALAP 125 GRACE Highpress s vyšším tlakom vzduchu je skonštruovaný tak, aby svoj výkon premenil vo vysoký tlak vzduchu. Ventilátor do kúpeľne DALAP 125 GRACE Highpress dokáže vďaka špeciálne tvarovanej vrtuli vytvoriť tlak vo výške 80 Pa, čím úplne prekonáva väčšinu konkurenčných produktov rovnakého priemeru. Tento domový ventilátor, ktorý je navyše vybavený spoľahlivým motorom s dlhou životnosťou, tak predstavuje ideálny nástroj pre nepretržité odvetrávanie menších miestností cez potrubia s dĺžkou až 7 metrov.


 

Podrobný popis produktu DALAP 125 GRACE Highpress

Kúpeľňový ventilátor DALAP 125 GRACE Highpress je spojením elegantného dizajnu, spoľahlivého chodu a solídneho výkonu. Ten je zaistený patentovaným motorom osadeným guľôčkovými ložiskami, ktoré sú zárukou 40 000 hodín nepretržitého odvetrávania. Motor poháňa vrtuľu, ktorej dizajn bol vytvorený špeciálne za účelom zvýšenia tlaku vzduchu. Tento domový ventilátor je teda vhodný na odsávanie vlhkého, zatuchnutého či inak znečisteného vzduchu na dlhšiu vzdialenosť, než akú umožňujú porovnateľné kúpeľňové ventilátory. Jeho použitie je tak ideálne v menších obytných i komerčných priestoroch, ako sú kúpeľne, toalety alebo technické a upratovacie miestnosti, ktoré nie je možné odvetrávať rovno cez stenu.


 

Výhody ventilátoru do kúpeľni DALAP 125 GRACE Highpress

 • Vybavený patentovaným motorom zaručujúcim spoľahlivý chod
 • Vysoký tlak s veľkosťou 80 Pa pre odvetrávanie na vzdialenosť až 7 m
 • Osadený guľôčkovými ložiskami s dlhou životnosťou 40 000 hodín
 • Aerodynamicky vyvážený elegantný dizajn vhodný do každého interiéru
 • Plast, ktorý neuvoľňuje fenoly, vyrobený technológiou FENOLSTOP®
 • Jednoduchá inštalácia a zapojenie do siete v priebehu niekoľkých minút
 • Pasuje na všetky ostatné vzduchotechnické komponenty zo sortimentu
 • Možno dovybaviť regulátorom otáčok, snímačmi a mnohými ďalšími funkciami


 

Pre vzduchovod vybavený spätnou klapkou

Každé ventilačné potrubie určené iba na odvod vzduchu by malo byť vybavené mechanizmom spätnej klapky, ktorá zaisťuje prúdenie len v jednom smere a bráni tak opätovnému vzniku odsatého vzduchu späť do miestnosti. Na druhú stranu viac ako jedna spätná klapka vo vzduchovodu výrazne zvyšuje tlakovú stratu, a tým aj nároky na výkon ventilátora.


 

Tento kúpeľňový ventilátor nie je vybavený ani spätnou klapkou, ani sieťkou proti hmyzu, a je preto vhodný do buď takto už vybaveného potrubia, alebo do ventilačného systému, kde sú tieto prvky nežiaduce. Ak by to bolo potrebné, na ventilátor nasadiť sľudovú spätnú klapku, ktorá je samostatne predajná a plne kompatibilná.


 

Na účinné odvetrávania na vzdialenosť až 7 m

Nie vždy je možné odsávať vlhko a zlý vzduch tou najkratšou cestou rovno von. Niekedy je nutné použiť trochu dlhšie a členitejšie vzduchovody plný rôznych odbočiek a ohybov. Na rozdiel od bežných ventilátorov do kúpeľne, ktoré sú určené pre odvetrávania cez krátke a rovné potrubia, dosahuje tento ventilátor vysokého pracovného tlaku. Vďaka tomu je schopný bezproblémovo odsávať vzduch ako cez rovný vzduchovod s dĺžkou až 7 m, tak aj cez zložitejšie potrubia s viacerými ventilačnými prvkami.


 

Čisto biely vzhľad, ktorý ničím neruší

Celý ventilátor je navrhnutý s dôrazom na výkon so súčasným zachovaním jednoduchosti a elegancie. Nikde na prednom kryte nie je žiadne logo alebo nápis, ktorý by kazil čistý biely vzhľad. Použitý plast je naviac veľmi odolný voči degradácii a ani pod vplyvom dlhodobého slnečného žiarenia nestratí nič na svojej belosti. Ventilátor sa hodí do každého interiéru, bez toho, aby z neho akokoľvek vyčnieval.


 

Zo zdravotne nezávadného materiálu

Z menej kvalitných plastov sa pri nepretržitom používaní môžu začať uvoľňovať škodlivé látky, ktoré by pri dlhodobom vdychovaní mohli spôsobiť zdravotné komplikácie. Ventilátor Dalap 100 Grace Highpress bol vyrobený pomocou technológie FENOLSTOP®, ktorá zaručuje, že sa ani po uplynutí doby životnosti nezačnú z plastového materiálu uvoľňovať fenoly. Nehrozí preto žiadne riziko znečistenia.


 

Jednoduchá inštalácia behom niekoľkých minút

Montáž ventilátora a jeho zapojenie do elektrickej siete nie je ani technicky, ani časovo nijako náročné. Ventilátor stačí zasunúť do kompatibilného vzduchovodu, ktorého zakončenie môže viesť ako vodorovne, napr. Zo steny, tak zvisle, napr. Zo stropu. Vďaka guľôčkovým ložiskám môže byť ventilátor inštalovaný v akejkoľvek polohe. K podkladu sa ventilátor trvalo pripevní za použitia štyroch hmoždiniek so skrutkami (sú súčasťou balenia). Všetko do seba ľahko pasuje bez použitia hrubej sily. Zapojenie ventilátora nezaberie viac ako pár minút. Postup je uvedený nižšie.


 

Ešte viac funkcií s vhodným príslušenstvom

- Vlastnosti tohoto ventilátora bez prídavných funkcií je možné ľahko rozšíriť pomocou niektorého z príslušenstva, ktoré je samostatne predajné. Ide o regulátor otáčok, multifunkčnú riadiacu jednotku, externé čidlo vlhkosti a niekoľko časových spínačov.

- Vďaka regulátoru otáčok 300W možno ventilátor plynulo ovládať. Znížením rýchlosti vrtule zároveň dochádza k zníženiu hlučnosti.

- Multifunkčná riadiaca jednotka rozšíri funkcie ventilátoru o časový spínač, čidlo vlhkosti, čidlo pohybu a snímač osvetlenia. Tieto senzory je možné používať ako všetky naraz, tak samostatne alebo v kombinácii.


 

K ventilátoru možno ešte pripojiť zvlášť externé čidlo vlhkosti alebo jeden z časových spínačov.


 

Zapojenie

Potrebné náradie: malý plochý skrutkovač

Časová náročnosť: 10 minút


 

Vypnite elektrický prúd!

 • Vypnite elektrický prúd!
 • Zložte predný kryt. Stačí ho opatrne odcvaknúť.
 • Napájacie káble s fázou a nulou pripojte k ventilátoru cez svorkovnicu (tzv. "Čokoládu"). Je jedno, v akom poradí tieto káble do svoriek pripojíte. Na obrázku je modrý kábel nulová fáza a čierny kábel fázy s napätím 220V.
 • Nasaďte naspäť predný kryt, zapnite elektrický prúd a spustite ventilátor.


 

Údržba

V každej vzduchotechnickej jednotke, klimatizácii a vzduchových rozvodoch časom vznikne ideálne prostredie pre život nebezpečných baktérii. Zanesené filtre a filtračné zariadenia sú vhodným základom pre formovanie ložísk plesní a baktérií a následne ľahko roznášané vzduchom do pracovných priestorov objektu. Rôzne alergie, malátnosť, únavu môže spôsobovať zanedbaná údržba. Avšak v našom širokom portfóliu produktov nájdete aj produkty ktoré riešia tento problém. Ponúkame Vám špičkovú dezinfekciu vzduchotechniky v rôznych veľkostných baleniach, používanú aj na pracoviskách kde musia spĺňať tie najprísnejšie hygienické predpisy (operačné sály, sanatória atď). Nepodceňujte tento problém a nenechajte ho zájsť až do vypuknutia alergie.

Špecifikácia
Váha 0.8 kg
Max.tlak (Pa) 80 Pa
Klzné ložiská nie
Vyšší tlak áno
Guličkové ložiskáVentilátor je vybavený kvalitnými gulôčkovými ložiskami ktoré predĺžia životnosť ventilátora až na 40000/hod.Ventilátor s gulôčkovými ložiskami je vhodný k montáži na strop. áno
Radialné nie
Bez prídavných funkcií áno
Časový dobehčasový dobeh je možné nastaviť v rozmedzí 2 až 30 min. nie
Čidlo pohybuAk čidlo pohybu zaregistruje pohyb automaticky spustí ventilátor. nie
Automatická žalúziaAutomatická žalúzia nahrádza spätnú klapku ktorá bráňi návratu nežiadúcich pachov a studeného vzduchu späť do miestnosti.Po zapnutí ventilátora sa žalúzia do 40 sekúnd sama otvorí a po vypnutí sa za rovnakú dobu uzavrie. nie
Model Grace Highpress
Axialné áno
Spätná klapkaSpätná klapka bráni spätnému vniknutiu zápachu a chladu späť do miestnosti. nie
Ťahový spínačVentilátor je vybavený ťahovým spínačom so šnúrkou, ktorý umožnuje zapínanie a vypínanie ventilátora v mieste jeho inštalácie. nie
Čidlo vlhkostiAk ventilátor zistí prekročenie medzu vami nastavenej vlhkosti, tak sa zopne a beží po vami nastavenú dobu. Potom čidlo zistí či už vlhkosť klesla. Ak nie tak sa celý cyklus opakuje. nie
Rozmery v/š/h (mm) viď. obrázok
Farba biela
Menovitý kmitočet (Hz)Frekvencia alebo kmitočet je fyzikálna veličina, ktorá udáva počet opakovaní periodického javu za jednotku času. 50 Hz
MateriálDefinuje typ materiálu komponentu Plast
Menovité napätie (V)Napätie ktorým je inštalácia alebo jej časť označená. Skutočné napätie sa môže od menovitého odlišovať v povolených medziach 230 V
Otáčky (ot/min)Používa sa najmä pre vyjadrenie rýchlosti otáčania najrôznejších mechanických zariadení - točivých strojov, napríklad motorov, turbín. Udáva počet plných otočení, ktoré zariadenie, alebo niektorá jeho časť urobí za minútu. 2400
Menovitý prúd (A) 0,1
Prevádzková teplotaDefinuje pracovnú teplotu v ktorej môže výrobok pracovať +1 °C to +40 °C
PriemerHodnota označuje priemer veľkosti príruby komponentu alebo ventilátora. 125
Prietok vzduchu (m³/hod)Vzduchové objemy, ktoré prúdia behom určenej doby z určeného priestoru alebo do neho. Obecne sa vyjadrujú v m³/hod, m³/min alebo m³/s.Objem miestnosti sa násobí číslom stanovenej intenzity výmeny vzduchu za hodinu 188
Príkon (W)Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej za jednotku času pri vykonávaní práce. 22
ReguláciaUrčuje či má komponent možnosť regulácie prietoku vzduchu áno (regulátorom otáčok) nie je súčasť balenia
Rozmery viď. obrázok
Stupeň krytia IPStupeň ochrany krytom alebo krytie alebo skrátene stupeň ochrany je odolnosť elektrospotrebiča voči vniknutiu cudzieho telesa či vniknutiu kvapalín. IP34
Verzia ventilátor do kúpeľne
Na 12V nie
K stiahnutiu

technický list4.89 MB.pdf

ako to funguje?2.76 MB.pdf

Štítky Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť
Tesniaca lepiaca páska na báze syntetického kaučuku, Ø50mm/10M Odolné Výborná lepivosť Samozhášavá Tesniaca lepiaca páska na báze syntetického kaučuku, Ø50mm /10M
Na ceste
Kód produktu: 3125
€ 1,74
viac informácií
S týmto tovarom kupujú
Hliníkový ohybný vzduchovod ALUDAP do +250°C, Ø150mm/1m Odolný, Pružný, Veľmi ľahký Neobsahuje Chlór ani Kadmium Do +250°C Hliníkový ohybný vzduchovod ALUDAP do +250°C, Ø150mm /1m
skladom
Kód produktu: 3134
€ 3,36
viac informácií
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 50€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme nútení dočasne pozastaviť objednávanie cez e-shop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V prípade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napíšte nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvoríme.