Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania

  
Predaj skončil
Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 1/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 2/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 3/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 4/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 5/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 6/7Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu SFN 9011SL vr. diaľkového ovládania - 7/7
SENCOR Výrobca: SENCOR Kód produktu: SFN9011SL EAN kód: 8590669138197

Oskenuj si cestu k nám
Popis

Moderný ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu Sencor SFN 9011SL je skvelý parťákom pre horúce letné dni, kedy potrebujete nielen ochladiť, ale zároveň zvlhčovať vzduch v miestnosti. Pre maximálne pohodlie je vybavený diaľkovým ovládaním (súčasťou balenia), ktoré je možné uschovať na zadnej strane.


 

Pre lepšiu a rovnomernú distribúciu vzduchu je možné aktivovať otáčania čelnej mriežky. Ventilátor je vybavený umývateľným prachovým filtrom, ktorý vám pomôže k čistejšiemu vzduchu v miestnosti.

Nádoba na vodu je dostatočne veľká (5,5 litra), nemusíte sa tak báť, že by ste museli vodu dopĺňať každú hodinu. Navyše v prípade prázdnej nádržky dôjde k automatickému vypnutiu zvlhčovania / ochladzovania. Pre maximálny efekt ochladenia stačí do nádoby s vodou vložiť kocky ľadu alebo využiť chladiace dosky / nádoby (súčasťou balenia), ktoré je možné namraziť a taktiež vložiť do vody.


 

Hlavné výhody ventilátora Sencor SFN 9011SL:

 • funkcie klasického stojanového ventilátora
 • režim pre zvlhčovanie vzduchu
 • ochladzovač vzduchu
 • integrovaný časovač (od 0,5 hodiny do 7,5 hodiny)
 • 3 prevádzkové režimy (normálny, príroda a nočný režim)
 • 3 rýchlostné stupne
 • diaľkové ovládanie
 • LED displej s modrým podsvietením
 • umývateľný prachový filter
 • nádoba na vodu 5,5 l a 2 kusy chladiacich boxov
 • ukazovateľ stavu nádrže na vodu
 • madlá a kolieska pre lepšiu manipuláciu


 

3v1 poteší každého

Sencor SFN 9011SL poteší nielen dizajnom, ale hlavne praktickosťou, ktorá vďaka 3 zariadeniam v jednom splní aj tie najnáročnejšie požiadavky v letných mesiacoch. Nejedná sa totiž len o samotný ventilátor, ale zariadenie je tiež vybavené zvlhčovačom vzduchu, ktoré suchý vzduch zvlhčí a chladičom vzduchu, ktorý ho zase príjemne ochladí. Všetko v 3 výkonnostných stupňoch (nízky, stredný a vysoký).


 

3 prevádzkové režimy

Ventilátor so zvlhčovačom a chladičom vzduchu je tiež vybavený jedným klasickým režimom a dvomi automatickými módmy, ktoré vás veľmi potešia. Druhý režim "príroda" - tento mód simuluje prírodný vánok a kombinuje rôzne rýchlosti. Tretím a posledným režimom vhodným najmä do spálne je režim "spánok" - ponúka možnosť automatického prechodu na najnižšiu rýchlosť, po 30 minútach prevádzky zo strednej rýchlosti alebo po 30 minútach z najvyššej rýchlosti na strednú a následne po ďalších 30 min. na najnižšiu.


 

Pohodlné ovládanie

Manuálne ovládanie má každé zariadenie, ale tento ventilátor je tiež vybavený diaľkovým ovládaním pre jednoduché nastavenie z pohodlia vášho kresla, gauča alebo postele. Bezproblémov si tak nastavíte správny režim, výkon a alebo časový spínač, ktorý vám umožní po nastavenej dobe ochladzovač vzduchu vypnúť (0,5 h. Až 7,5 h.). Aby ste ovládač v zimných mesiacoch nestratili, môžete ich schovať v zadnej časti prístroja.


 

Všetko dôležité na očiach

Ventilátor je vybavený modro podsvieteným LED displayom, ktorý zobrazuje všetky potrebné informácie. Pre lepší prehľad je tu tiež ukazovateľ vodnej hladiny, viete tak či je dostatok vody v nádržke alebo nie.


 


Jednoduchá manipulácia

Vďaka integrovaným postranným madlám a 4 pojazdovým kolieskam je manipulácia jednoduchá a bezproblémová.

K stiahnutiu

návod k použitiu0.89 MB.pdf

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.