Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Vernostný program

Vernostný program Zákaznícka karta iventilatory je dlhodobý program,ktorá spoločnosť Dalap s.r.o. prináša zákazníkom e-shopu www.iventilatory.sk, ktorej je prevádzkovateľom.Využite rad výhod, ktoré ponúkame svojim zákazníkom prostredníctvom vernostného programu.Staňte sa jeho členom a držiteľom Zákazníckej karty iventilatory .Členstvo vo vernostnom programe Zákaznícka karta iventilatory

  • Členstvo vo vernostnom programe vzniká poskytnutím osobných údajov zákazníka zaregistrovaním sa prostredníctvom registrácie sa v e-shope alebo prostredníctvom predajného personálu v našej kamennej predajni Stará Vajnorská 11 (areál GOLDEN CITY) 831 04 Bratislava pri nákupe tovarov.
    Zákazníkovi vznikne nárok na vydanie Zákazníckej karty iventilatory pri nákupe nad 150€.Zľavy poskytované na základe zákazníckej karty iventilatory nie je možné kombinovať s inou zľavou napr: zľava za prvý nákup a s tovarom ktorý je v akcii.Členom vernostného programu sa môže stať len fyzická osoba s trvalým alebo prechodným pobytom v Slovenskej republike ktorá dovŕšila vek 18 rokov a splnila podmienky vyplývajúce zo Všeobecných obchodných podmienok vernostného programu Zákaznícka karta iventilatory .Členstvo v programe Zákaznícka karta iventilatory je bezplatné.
     
  • Zaregistrovaním sa v e-shope www.iventilatory.sk a súhlasu so všeobecnými obchodnými podmienkami programu Zákaznícka karta iventilatory , ktoré sú k dispozícii na www.iventilatory.sk a na predajnom mieste Stará Vajnorská 11 (areál GOLDEN CITY) 831 04 Bratislava.Následne po registrácii a splnení podmienok za nákup nad 150€ bude zákazníkovi vydaná zákaznícka karta..Jej výhody môže zákazník využiť po svojom prvom nákupe.Vernostný program Zákaznícka karta iventilatory platí v e-shope a predajnom mieste Stará Vajnorská 11 (areál GOLDEN CITY) 831 04 Bratislava.
     
  • Po predložení Zákazníckej karty iventilatory, je zákazník oprávnený čerpať výhody vernostného programu ako sú zľavy na tovar.Vernostná karta iventilatory je prenosná. Výhody vernostného programu teda môžu čerpať rodinný príslušníci,priatelia a známi registrovaného člena vernostného programu po predložení jeho zákazníckej karty.Zákaznícka karta iventilatory nie je kreditná ani platobná karta, pričom môže byť použitá len v súlade so Všeobecnými obchodnými podmienkami a pravidlami vernostného programu.Výhody, ktoré držiteľ tejto karty získava, prekračujú rámec vyhlásených akciových ponúk ak nie je v podmienkach uvedené inak.Našim verným zákazníkom venujeme špeciálnu starostlivosť a informujeme ich o najlepších ponukách.

Poskytované zľavy za nákup nad:

50€ - 3%
100€ - 5%
200€ - 10%
500€ - 15%

Člen programu Zákaznícka karta iventilatory môže svoje členstvo kedykoľvek zrušiť, a to zaslaním žiadosti o zrušenie členstva na adresu: Dalap s.r.o., Stará Vajnorská 11 (areál GOLDEN CITY) 831 04 Bratislava alebo zaslaním emailu na: info@iventilatory.sk. Spoločnosť Dalap s.r.o. si vyhradzuje právo zrušiť členstvo v programe Zákaznícka karta iventilatory , ak nebola členská karta použitá dlhšie ako 24 mesiacov alebo člen porušil všeobecné obchodné podmienky tohto programu.Spoločnosť Dalap s.r.o. je oprávnená kedykoľvek zmeniť podmienky členstva v programe Zákaznícka karta iventilatory . Nové podmienky platia dňom, keď sú zverejnené na predajných miestach, a na internetových stránkach www.iventilatory.sk.Spoločnosť Dalap, s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek ukončiť vernostný program Zákaznícka karta iventilatory . Číslo Vašej zákazníckej karty vložíte v košíku do poznámky.

DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.