Grafické informace vlevo
 Operátor +421 903 878 089
 Platobné karty Prijímame platby
Facebook Facepile
Certifikovany obchod

Tento e-shop je certifikovaný.

 

Vzduchová práčka Stadler Form George

  
Práve si prezerajú 4 zákazníci.
18 %
Vzduchová práčka Stadler Form George - 1/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 2/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 3/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 4/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 5/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 6/6
Porovnať Odporúčať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
GEORGE výkonný a nenáročný pomocník Zabezpečuje ideálnu vlhkosť a čistý vzduch. Integrovaný vlhkomer vám navyše umožňuje zvoliť si presne požadovanú úroveň vlhkosti.

Žiadne hodnotenie. Doprava zdarma Doprava zdarma
Pôvodná cena: € 279,00
€ 229,00
€ 190,83 bez DPH
ks
Sklad Bratislava: 1ksObjednaj si ma teraz a do 24h ma máš doma.
Neplatí pre víkendy a sviatky.
Centrálny sklad: na dotaz
Stadler Form Výrobca: Stadler Form Kód produktu: G-005 EAN kód: 0802322001495
Záruka: 2 roky

Váhate s nákupom? Kontaktujte nás.

  +421 903 878 089
  info@iventilatory.sk

Oskenuj si cestu k nám
Stadler Form George čistička vzduchu / zvlhčovač
Vzduchová práčka Stadler Form George - 1/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 2/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 3/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 4/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 5/6Vzduchová práčka Stadler Form George - 6/6
Popis

Vysoko výkonný a na údržbu nenáročný pomocník. Ak si vyberiete vzduchovú práčku George ako svojho nového spolubývajúceho, môžete sa spoľahnúť na to, že to bude šťastný krok. Je to nenáročný, tichý a pritom výkonný chlapík. Zabezpečuje ideálnu vlhkosť a čistý vzduch v miestnostiach do 60 m². Jeho vo vode rotujúce disky filtrujú najmenšie častice zo vzduchu – úľavu pre každého trpiaceho alergiou.

Odparovacie disky a vanička na vodu sa ľahko čistia v umývačke riadu. Jeho integrovaný vlhkomer vám umožňuje zvoliť si presne požadovanú úroveň vlhkosti alebo nechať Georgea bežať nepretržite. V automatickom režime George zvolí vhodnú úroveň zvlhčovania, čím sa dosiahne požadovaná vlhkosť vzduchu veľmi ticho a energeticky efektívne. George je tiež ideálny v spálni, na nízkej úrovni je sotva počuteľný, LED diódy môžu byť stlmené a podľa potreby môžete aj rozptýliť vašu obľúbenú vôňu do miestnosti.


 

George odfiltruje zo vzduchu viac ako 66% všetkých častíc a peľu približne za 30 minút*. Zápachu sa zbaví prakticky do jednej hodiny**.

  • Veľkosť izby (max pre zvlhčovanie) cca 60 m²/150 m³
  • Veľkosť izby (max pre čistenie) cca 49 m²/123 m³


 

Jednoduchá starostlivosť

George je moderný pomocník, ktorého údržba vám naozaj nezaberie veľa času. Odparovacie disky a vanička na vodu sú umývateľné v umývačke riadu.


 

Vstavaný hygrostat

Cieľovú vlhkosť si môžete nastaviť podľa potreby na 40%, 50%, 60% alebo ho môžete nastaviť na nepretržitú prevádzku.


 

Prevoňaná domácnosť

Obklopte sa svojou obľúbenou vôňou. Náš George má špeciálnu zásuvku, do ktorej si môžete kvapnúť éterický olej a potom už len vychutnávať krásne účinky, ktoré ponúka.


 

Jedinečný spôsob adaptívneho zvlhčovania

Inovatívna technológia, ktorá zabezpečuje efektívne zvlhčovanie v automatickom režime. Prístroj si sám reguluje výkon na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.


 

* George odstraňuje 66,7% častíc (0,3 až 15 mikrometrov) zo vzduchu do 30 minút v miestnostiach do 49,2 m2 / 123 m3, certifikované spoločnosťou SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH, Nemecko v súlade s normou DIN 44973-100: 2002 -01; A2.
** Podľa správy vypracovanej nezávislým laboratóriom v Japonsku, George odstráni zápach cigaretového dymu zo vzduchu za 60 minút (pach z kyseliny octovej zníži o 100%, z amoniaku o 85% a acetaldehyd o 40%)

Špecifikácia
Váha 5.2 kg
Aromaterapia áno
Nádrž na vodu 3,2 L
Automatický režim áno
Veľkosť miestnosti 60 m²/150 m³
Model George
Značka STADLER FORM
Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie svetla) áno
Čistiaci režim áno
Vlhkomer áno
Veľkosť izby (max pre zvlhčovanie) cca 60 m²/150 m³
Veľkosť izby (max pre čistenie) cca 49 m²/123 m³
Akustický tlak (hlučnosť dBA/3m)Hladina akustického tlaku je miera hluku,ktorú nameriame za určitých podmienok.Táto veličina je závislá od vzdialenosti od zdroja,od jeho umiestnenia,ako aj od okolitého prostredia.Hladina akustického tlaku je vyjadrená v decibeloch (dB) a je meraná zo vzdialenosti 3 metre od zdroja. 27–48 dBA/3m
Farba bielo-čierná
Menovitý kmitočet (Hz)Frekvencia alebo kmitočet je fyzikálna veličina, ktorá udáva počet opakovaní periodického javu za jednotku času. 50 Hz
Menovité napätie (V)Napätie ktorým je inštalácia alebo jej časť označená. Skutočné napätie sa môže od menovitého odlišovať v povolených medziach 230 V
Príkon (W)Príkon je fyzikálna veličina, ktorá vyjadruje množstvo energie spotrebovanej za jednotku času pri vykonávaní práce. 3 – 23 W
Príslušenstvo Strieborná ionizačná kocka Ionic Silver Cube
Rozmery 315 x 418 x 215mm
Verzia Vzduchová práčka (zvlhčovač / čistička vzduchu)
Facebook Pozvánka
K stiahnutiu

návod k použitiu3.12 MB.pdf

Hodnotenia a otázky
Napísať príspevok
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.
Stojí za pozornosť S týmto tovarom kupujú
DOPRAVA ZDARMA
Pri objednávke
nad 20€
KAMENNÁ PREDAJŇA
Navigovať do obchodu
VŠETKO O VAŠOM ÚČTE
zobrazit účet
HELPDESK

Potrebuje poradiť?
       Neváhajte a volajte     
+421 903 878 089

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu dlhodobej nedostupnosti tohoto produktu sme núteni dočasne pozastavit objednávanie cez eshop. Akonáhle produkt naskladníme uvoľníme ho do predaja. V pripade že Vám nevadí dlhšia čakacia doba napište nám na info@iventilatory.sk kde Vám radi objednávku vytvorime.